Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletinize Yapılmasını Sevmediğniz Davranışlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sormadan birini üzerine oturmuş görürsem, birde yan oturuyorlar genelde, ayağının teki pegde diğeri egzozda falan ... deliriyorum

Belediye bankımı la bu
    benim yöntemim iyi yanaşıyorum
    - Güzel motormuş senin mi?
    - yok baba
    - arkadaşının mı
    - yok hacı
    - ee sen niye oturuyon ozaman
    -boştu duruyodu bi bakalım dedik
    - her gördüğün boş dik şeyin üzerine oturyon mu?
    - ?????!!!
    - kalk şimdi çıkınca bi ara görüşürüz

kuralanma işinden branda yardımıyla kurtuldum
    çok çok salak değilse eleman kurcalamıyorlar görmüyorlar bile
    ben en çok full koruma gezerken yanıma yanaşan gerzeklere uyuz oluyom
    -kask ne iş
    -sen anlamazsın beyin koruyor
    -hah kafasını korumak için yani
    -sana gerek yok nasılsa koruyacak beyin yok gibi duruyor
    salvoo, ÖzLeMKaYrA, fatboyyy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    uleeeeennnnn!... bunları okuyunca aklıma geldi...
    motor alma niyetindeyim, bende bizim binadaki gencin motoruna bir kaç defa oturmuş bulundum, frenine falan bastım.. hatta sinyal düğmelerine de... allaaahhh... beni gördüyse... kesin bi ton laf geçirmiştir... kötü bi niyetim yok.. sadece fikir edinme amaçlı.. hatta kazara ayakkabım grenajına değdi.. toz oldu.. pantolonumla sildim... valla...
    tr100a bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna okadar paramı verilir demesine ne dicen ??
    ''-babanem gibi konusma. ben bilmiyomuyum bu paraya araba alınıcağını. bi Hastroloji '' diyorum
    salvoo bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı ahtand123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çokk güldüm
    bende sadece gülebiliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uleeeeennnnn!... bunları okuyunca aklıma geldi...
    motor alma niyetindeyim, bende bizim binadaki gencin motoruna bir kaç defa oturmuş bulundum, frenine falan bastım.. hatta sinyal düğmelerine de... allaaahhh... beni gördüyse... kesin bi ton laf geçirmiştir... kötü bi niyetim yok.. sadece fikir edinme amaçlı.. hatta kazara ayakkabım grenajına değdi.. toz oldu.. pantolonumla sildim... valla...
    belkide bu konu altında senin kulağınıda cıntalan olmustur Salih_T naptn arkadas ya

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Her sabah - her aksam garajın kapısını kilitlemiyen alt komşum.. giriş çıkıs saatini kestiremedim. bi meydan muharebesi yapıcaz seninle. senin cup gözünde para etmiyor olabilir.. ben motoruma saygı gösteriyorum.. Kapıyı kilitle...

çocuklar kurcalamasın diye bıktığımdan gittim branda aldım.. kapalı garajda branda ile tutuyorum motorumu, evde 2 tane kedim var.. kedileri cok severim.. fakat dün brandayı kaldırınca motorun selesinde pati izlerini görünce bi garip olmadım değil :D çünki iyi bilirim kediler bi yer sectilermi kendilerine vaz geçir geçirebilirsen...

benzinlikte bi ara gaz yapsana baaaaaaaabiii... diyen pompacılara 50 kuruş fazla koysana benzini baaaaaaaabiiii.. diyorum
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benzinlikte bi ara gaz yapsana baaaaaaaabiii... diyen pompacılara 50 kuruş fazla koysana benzini baaaaaaaabiiii.. diyorum
    baaaaabii
    Permatiq59 bunu beğendi.

manetleri mıncıklamaları ne kadar düğme pedal varsa kurcalamarı, özenle temizledğim kaskımı her eline geçirenin kafasına takma çalışmaları bide sonra "içi ne kadar havasızmış beyninize bundan dolayı hava gitmiyo demek" demeleri, bişey dersende "sen ben kadar temizmisin benim beynim açıkta en azından" deyip üste çıkma çalışmaları.. 1 tur yüzebilirmiyim, şuncacık şeyemi verdin okadar para, motor işi şeytan işi, sende akıl olsa............, ailen yokmu senin hiçmi düşünmüyosun onları... sanki intihara gidiyomuşuz gibi, bu lastik ne böyle kabak olmuş köye nasıl gidiyosun... vs vs
    salvoo bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bende yazayım bari

- bi tane velet alışmış ekmek arası yaptırıp benim motorun üzerinde yemek yiyor. kırıntıları döke döke.. neyse yesin de kırıntıları döküyor ayak basıyorum üstüne oturuyorum nimetin en çok ondan korkuyorum. ama kızamam abicim ben çocuklara nasıl kızarım.. yakalamadım da daha bu benim motorum vııın vııın falan diyormuş. kaptırmış kendini iyice

- apaçhilerin kırmızıda yada yolda denk gelip, yarışalım mı dercesine kafa işareti yapması ve yeşil yanında zorlaya zorlaya gitmesi uyuz ediyor beni. scooter diye ufaklardan sanıyor. bende izin veriyorum geçsin gitsin. baya baya geride kalıyorum.

- benzin alırken depoyu taşıtmayan pompacı görmedim. bizim motorun da deposu cins

- ne kadar aldın "9 bin" oof araba alsaydın keşke " arabada var" o kadar para verilir mi falan.. elinde de sigara. günde ne kadar içiyorsun. ? 18 tane içiyormuş. ortalama. senede eeen az 2.000 tl para yapar. ee..4 senede amorti. e 4 sene sonra da satarım motorumu. kalan para kardır. hiçbirşey diyemiyorlar. tabi bunları sigara içmiyorken, bırakmışken söyledim şimdi fosur fosur içiyorum :(

- benim çevremde kimse motoru sevmediği için hiç ver bir tur diyen olmuyor. kimse bilmiyor kullanmak da istemiyor.rahatım o yüzden
    Permatiq59, salvoo ve DEMENDE bunu beğendiler.
    birGarip..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uyuz bir kelime ybr alırlar koruma ekipmanını geç kask takmazlar ybr alsaydın hala ısrar eden çok
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı değil mi bu Keşke bu paraya ybr alaydın(başka motor bilmiyo çünkü)
    Ayrıca tam teşekkül bir yere giderken ''Savaşamı gidiyon la'' sözü herdaim beni benden alır,işin yoksa anlat bakalım...
    Tabi birde kediler var ki...Onlar benim için insanlardan daha bela Bir dönem motorun üzerinde örtü.branda varken bile bi boşluk bulup rahat selede sabahlayan çılgın kedilerden,
    ancak alarm taktırarak kurtuldum.Kesinlikle önerilir,muhakkak bu dertten muzdarip olanlar vardır.Aklıma gelmişken yazayım dedim.

Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    kaskı karpuz gibi elinde tutup takmasanız olmuyomu diyende var kulakları cınlasın
    DEMENDE bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=mmjshvRnNI8
    böyle motoru olan var mı 4. viteste uçuyor ibreyle çok oynamasalardı keşke

bilmiyorum sizede rastladımı ama bide nadirde olsa arada kaskta silecek arayanlarda var ciddi veya gayri ciddi bilemiyorum...onlarada ciddi bi şekilde " cebimizde minik çekpas taşıyoruz yağmurda onu kullanıyoruz " diyorum... yanıtları sadece "hımmm" oluyo yalnız henüz çekpası görmek isteyen olmadı
    ÖzLeMKaYrA ve salvoo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    İnnovam ile benzinliğe gittim pompacı diyor bune böyle çok güzel kaç yapıyor bu diyor bi yandan vitese felan basıyor debrıajı yokmu bunun diyor
    Kaskıma bakıyor bir kere takayımı diyor o beni çileden çıkarır
    1 tur motoru süreyim diyen arkadaşlarım bisikletmi bu birde hayır dedikce ısrar edıyorlar ya şurdan dönüp gelecem vallaha diyorlar
    Ve Fiyatını soruyorlar 4 bin 650 diyorum oha şahin parası diyorlar ve ışıklarda kasksız motorcular gelip kesiciye sokup yarışalımmı diyorlar çok var çok
    DEMENDE ve salvoo bunu beğendiler.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    ben cahil' lerin yanında kitap gibi sessiz kalıyorum...
    DEMENDE bunu beğendi.

fatboyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GW250 Inazuma
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim yöntemim iyi yanaşıyorum
    - Güzel motormuş senin mi?
    - yok baba
    - arkadaşının mı
    - yok hacı
    - ee sen niye oturuyon ozaman
    -boştu duruyodu bi bakalım dedik
    - her gördüğün boş dik şeyin üzerine oturyon mu?
    - ?????!!!
    - kalk şimdi çıkınca bi ara görüşürüz

Yalnız bu efsane olur

Yalnız benimde tek anım İzmir'de o kadar yol teptim İstanbul'a getirdim olmadı.

Halamlarda bmw vardı. Ehliyetin olunca binersin diyorlardı. Ehliyetim oldu vermiyorlardı. Ses edecek değildim. 2 yıl sonra motor aldığımda istediklerinde bende onlardan ehliyet sormuştum. Yoktu ehliyetleri tabi, dolayısıyla vermedim.

Tek anım bu :(
    DEMENDE, Salih_T ve salvoo bunu beğendiler.

ecz.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 HD crossbones, 2012 HD CVO Roadglide
    motorumun üzerine oturup sevgilisi ya da eşinin eline telefonu verip fotoğrafını çektiren erkeksi tipler...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir yere gidip sokakta bıraktığımda foto çekip facee koyan apaçilere uyuz oluyorum bir tanesinin pisliği yüzünden çevirmede sorun yaşamıştım

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletime zarar vermesinler de canları sağolsun. Bu arada en çok motosikletlerle haşır neşir olan kedilere gıcık oluyorum.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

belkide bu konu altında senin kulağınıda cıntalan olmustur Salih_T naptn arkadas ya
    doğru diyosun.. kaç gündür kulağım çınlıyor, hayırdır diyordum ama hayır değilmiş anlaşılan...
    salvoo bunu beğendi.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    O paraya araba alırsın diyenlere ve kask camını parmaklayanlara sinir oluyorum.
    salvoo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)