Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosikletinize Yapılmasını Sevmediğniz Davranışlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Depo ve kaskı mıncıklayarak parmak izi bırakanlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    1 o kadar para verilir mi motora
    2 direksiyon kilidi ile park halinde iken bi polisin gelip üzerine oturup motoru çevirmeye çalışarak arkadaşlarına göstermesi :s

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel konu :D

Çevremde ver bi tur bineyim diyen arkadaşım yok. Okonuda rahatım.

- Motoru koyduğum yerin hemen yanında kafe var ve benim motorun yanında bir adet masa ve 4 sandalye var. Adam sandalyeye oturuyo ayaklarını benim motora uzatıyo. Kaç kere gidip kaldırdım.
    - Motorun başına geçiyo gaz koluyla oynuyo frenleri sıkıyo. özellikle biri var her çıktığında kağı önüne bi kurcalıyo az kaldı sokucam bitarafına gidonu neyse D:
    - Aynalarla oynayan öküzler var bikaç kere denk geldi aynaları tutup yukarı kaldırmış. Ve parmak izi hep.
    - Özellikle motorun yanına gelip motora yaslanıyolar ve etrafında sigara içiyolar. motoru aldığım ilk gün daha 10 kmde falan iken Seleyi sigara külü içinde buldum biri kültablası niyetine kullanmış.
    - Bahsettiğim yer otogarda hemen peronların bitişiğinde , Motor kuytu yerde olduğu için oraya geliyo çoğu kişi sigara vs. içiyo . Bavulunu benim selenin üzerine koyuyor. Yada laptop çantasını o an elinde ne varsa işte.
    - Ve en sevmediğim şey yanlarında çocuk varsa . Motor çocuğun ilgisini çekiyo sevimli bişey sonuçta :D Hemen çocuğu motorun üstüne oturtuyolar çocuk başlıyo rodeo yapmaya . birkeresinde sigara içmeye çıktım sigara bitene kadar izledim. Üstüne üstlük orta kısmına bide bavul koymuşlar. Kovaladım hepsini oyuncakmı bu napıyosunuz diye insan utanır ya.

Başkasına ait olan bişeyi kurcalamak ta nedir ya bişey olsa ya düşürsen motoru ya bi parçası elinde kalsa. Hiç düşünce yok insanlarda.
    Seninki nostalji heralde benimde nostaljim varken çok dikkat çekiyordu. İlgiden sıkılmıştım bi tur versene diyenlermi üstüne oturanlarmı ne ararsan var. Apache ye geçince rahatladım küçük çocuklar binemiyor kurcalayan yok rahatladım yani bi tur versene diyen yok... ya düşünsenize bisiklet kullanan çocuk nostaljim varken gelmiş abi bi tur versene diyo :(
    oknglr bunu beğendi.

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    burdada paylaşmıştım koltuk kesme fantazisi diye . kontuğumun kılıfını kestiler yenisini aldım diktirdim sonra yine kestiler. kesik koltuğa biniyorum aylardır. Biliyorum lavuk yine kesicek.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    -Lojmanın önündeki park alanıma diğer bloktan kim olduğunu bilmediğim ve arabası ile park alanımı istila eden yaratığa (şeytana uyup bi gün çizmekten korkuyorum)gıcık oluyorum. Nan her gün o motor orada dingil::eviiil:

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kac basıyor bu deli eden soru ibreyi fulledim diyorum geciyorum ugrasmaya degmez ha bazen gelirler titriyor mu bu motor diye sorarlar 2500 liralık makineden ne kadar konfor beklicen gidiyor mu gidiyor ayagini yerden kessin
    salvoo bunu beğendi.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burdada paylaşmıştım koltuk kesme fantazisi diye . kontuğumun kılıfını kestiler yenisini aldım diktirdim sonra yine kestiler. kesik koltuğa biniyorum aylardır. Biliyorum lavuk yine kesicek.
    Bu gibi durumlar için; evde, 100 cm.lik galvanize çelik boru bulunduruyorum ben!!! Otopark kamerasının kayıtlarına bakmam yeterli...
    aquarist4 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel aletmiş
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gibi durumlar için; evde, 100 cm.lik galvanize çelik boru bulunduruyorum ben!!! Otopark kamerasının kayıtlarına bakmam yeterli...

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    bir de yok arka dişliyi küçült daha hızlı gider aynayı sök tipini bozuyor vs vs diyen apaçiler var seninle mi biliyoruz sanki yapacak olsak yaparız.
    bi tur süreyim lafı var oyuncak gibi. kaskı oynayanlar var vs vs

112BM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Beyaz CBR125 R- versys 650
    Doktorum niye motor aldın, keşke bir araba alsaydın diyenlerden gına geldi artık..
    atreyu, salvoo ve caferacer21 bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Motorum park halindeyken , çocuklar geliyor , gördüğü tüm düğmelere basıyor ... Nefret ediyorum . Hele üstüne oturmaya çalışıp gaz kolunu çevirenlere ayrı gıcık oluyorum . Allahtan evim bahçeli gece böyle sıkıntılar olmuyor , sadece dışardayken oluyor ...

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Kesinlikle çok güzel bi konu butun yorumları okudum

bana sorucak olursanız

Motor calısmıyoken benımle konusmaya gelenlerın gaz kolunu cevırmlerı

Kanka bi ara gaz verıyım mı dıyenlere

Bi insene üstüne biniyim foto cekılıyım dıyenlere

Kaça aldın bunu şu kadara onu alana kadar şu motoru alırdın ya da araba alırdın dıyenlere

Kaç bastın bununla diyenlere

Orasına burasına dokunanlara kurcalamaya calısanlara

Eskıden scoteer oldugu zamanlar bı tur versene dıyenlerı anlıyodum bırazda hyo yada bı tur versene dıyenlere delı oluyorum

Gel buna şöyle yapalım böyle yapalım diyenlere tabi bunlar hep apaçi fikirleri

Kask kafamdayken kafama vuranlara ya da bu kask dusse kırılır mı bı atıyım dıyenlere

Sonuç olarak motoru surmedıgım zamanlarda heryerde illa ki canını sıkan bısey oluyo alısmak lazım

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    çokk güldüm
    salvoo ve yasin.33 bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlarımın kask kafamdayken kafama vurması.. genelde çocuğu hırpalarım boş geçmem yavaş yavaş öğrendiler yapmıyorlar

kaç basyor diye soranları...

üstüne oturanları, kesinlikle kavga sebebidir benim için bir keresinde 2 kişi oturdular 4-5 kişi kız arkadaşlarıda yanlarındaydı bağırdım çağırdım baya bozuldular hiç birşey diyemediler deselerdi hepsini dövecektim(evet insanları dövmeyi severim motorum sözkonusu olduğunda)

durup dururken gelip bende motor alıcam diye muhabbet açanlar ama almayacağı her halinden belli...
    salvoo bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Sahibindende bi ilan vardı keeway superlightlara bakarken depoyu çizmişler seleyi kesmişler içim gitmişti. Çekemeyen çok var. Onda varda bende niye yok gibi düşünen :/

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bu kaç yapıyo abi kaça aldın diye depoya şlak şlak diye vurulmasına deli oluyorum onu yapan adamı yere yatırıp yüzünde teker yakmak istiyorum

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Meymenetsizlerin aynaya bakacağım diye aynalarımı kurcalaması beni deli ediyor.
    salvoo bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    motosikleti eve götürdüğümde çocuklar motorun kurcalamadık hiçbiryerini bırakmıyor.birkeresinde motoru 15 dk. evin önüne bıraktım o... çocuğu ayağının çamurunu silmiş heryerine.o kadar takip ettim ama oynayan çocukları hiç yakalayamadım bugüne kadar .bir yakalarsam yapacağımı biliyorum...
    her gittiğim yerde denyoların üzerine oturmaya çalışmaları.beni zıvanadan çıkarıyor
    trafikte seyrederken yanıma gelip aragazı veren ve beni taciz eden,gaza getirmeye çalışan apaçi kardeşlere de uyuz oluyorum.
    ''kaç basıyor '' diyen denyoları kaale alıp cvp verdikten sonra ''o kadar basıyor mu yaa'' diye inanmamaları çıldırtıyor beni

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    benzin almaya gidiyorum adam yanıma geliyor ne kadar aldın diyor 4 bin 500 diyorum araba alırdım ben diyor, derin nefes alıp geçiyorum
    salvoo bunu beğendi.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Çin malı değil mi bu Keşke bu paraya ybr alaydın(başka motor bilmiyo çünkü)
    Ayrıca tam teşekkül bir yere giderken ''Savaşamı gidiyon la'' sözü herdaim beni benden alır,işin yoksa anlat bakalım...
    Tabi birde kediler var ki...Onlar benim için insanlardan daha bela Bir dönem motorun üzerinde örtü.branda varken bile bi boşluk bulup rahat selede sabahlayan çılgın kedilerden,
    ancak alarm taktırarak kurtuldum.Kesinlikle önerilir,muhakkak bu dertten muzdarip olanlar vardır.Aklıma gelmişken yazayım dedim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)