Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: sizce bobber için 250 cc motor hangisi olmalı ? lütfen içeri..

Katılımcı sayısı
3. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • borelli ledow cxm 250a

1 33.33%
  • yamaha virago 250

0 0%
  • bisan roadstar 250

0 0%
  • yamaha virago 250

2 66.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

fotoğraflarda olan bobber tarzı motoru almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

http://imageshack.us/photo/my-images/843/xwik.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/27/n1zw.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/23/nzj3.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/51/lxru.jpg/?sa=0

arkadaşlar motor hakkında pek bir bilgiye sahip değilim yardım etmenizi istiyorum..

fotoğraflarda olan bobber tarzı motoru almayı düşünüyorum
    markası : skygo sg 250-4
    modeli : 2007
    km : 3000

motor göründüğü gibi.. aradım konuştum fiyatta 5.500 ile anlaştık sizce makul bi fiyatmıdır yoksa fazla mı ? buna bi yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.. saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaş çin malı motora bence o fiyat çok
    o para adam gibi gv 250 alırsın

teşekkür ederim yorumun için kardeşim.. 7.500 liraya sizce nasıl bi bobber yaptırabilirim ? markası ne olur görünümüde paylaşırsanız şunun gibi olabilir vs ? ihtiyacım var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

uppppppppppppppppppp

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

kimse yardım etmiyor..

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Herkes uyuyor. Sabahtan konuyu güncelleyin, bilgisi olan arkadaşlar yardım eder.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Üzerindeki parçaların marka ve fiyatlarını bilmiyorum.Yani çok veya az olabilir o fiyat.Bildiğim tek şey düz silindirli 250cc çin cruserların sağlıksız olduğu.V motorlarda sorun olmadığını biliyorum.Zaten ciddi fiyat farkları var...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    dostum benim şahsi görüşüm. çin menşeli olduktan sonra 250 cc çapır en fazla 2500 tl eder. özellikle ilk çıkan 2006- 2007 modelleri. tabikide üzerinde çok emek harçanmış, taktir edilecek bir olay yakıştırmış.
    bu tarz ellenmiş motorların en büyük özelliği bence sahibinin ellemesi, ve gönlünden geçenleri bir ressamın tablosuna aktardığı gibi seninde motoruna aktara bilmen.
    benim fikrim çok daha uygun fiyatlara motor alıp gerekli düzenlemeleri kendin yapabiliyorsan çok daha güzel olur. senin sanatın olur. ama tabikide bu şimdi burada anlatıldığı kadar kolay da olmuyor ve maliyetler planlanın çok daha üstüne çıktığı da oluyor. ama hem motorun ruhsatı senin oluyor hemde ruhu senin oluyor.

yorumlarınız için teşekkürler yamyamaha ayrı teşekkür ederim arkadaşım katılıyorum sana umuyorum ki 7.500 8.000 tl ile yamaha virago xv 250 güzel bi bobber'ım olabilir diye düşünüyorum araştırıp duruyorum.. izmir akrep custom diye bi yeri gördüm yarın orayıda arayacağım..

resimde ki motoru düşünüyorum sabah uyandığımda ilk işim hemen arayıp pazarlık yapmak olucak.. sonra da tam da istediğim renk görünüşte ki altta ki motoru geriye kalan paramla yaptırabilicekmiyim acaba

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kargayı altın kafese koysan,eşeğe altın semer taksan ne değişirki???

aslı belli işte....

sakin ol samet zevk istek bende anlamış değilim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

acaba yapabilicek miyiz 8.000 liraya böyle bişey

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş çin malı motora bence o fiyat çok
    o para adam gibi gv 250 alırsın
    +200000000 katılıyorum
    MOTORUN İLE KORUNMADAN İLİŞKİYE GİRME

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı agentonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin ol samet zevk istek bende anlamış değilim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

acaba yapabilicek miyiz 8.000 liraya böyle bişey
    sen yardım istemedinmi??? istedin..
    gösterdiğin motor skygo sg 250-4 çinli 5 para etmez motorlar değilmi??? evet etmez...ama sen anlamıyorsun sanırım...
    peki biz sana bobber yapmamı demişiz??? hayır...
    ne demişiz?? anlamamışsın....madem altın elbisen var,onu eşeğe giydirme asil birini bul demişiz...

kabahatmi etmişiz?? sanırım...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Regal Raptor Bobber 350 modelini de inceleyebilirsin. 8.000 TL para harcayıp uğraşacağına bu motoru almak daha mantıklı geliyor bana. Kalitesininde hyosungdan aşağı olcağını sanmıyorum.

Motosikleti
    henüz yok
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0361972/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14939814/detay

linkte görülen motor sizin için uygun bence bende bunlardan almayı hayal ediyorum hatta gece bi konu açmıştım bu motorun şasesi boş duruyo oraya 600c motor takılırmı diye bi incele hoşuna giderse ara konuş

para senin zaman senin sürdüğünde alacağın haz senin

samet estağfurullah olur mu öyle yanlış anlama beni lütfen... teşekkür ediyorum çok çok cani gönülden bilgilerini paylaştığın için.. şuan aklımda yeni şeyler uyandı borelli ledow 250 - bisan roadstar 250 modellerinden biriylede yukarıda istediğim motoru yaptırabilirim diye aklım çok gitti ve mantıklı geldi.. 2.500 liraya bunlardan alınabilir üstüne kalan paraylada paylaştığım fotoğrafın aynısı olabilir diye düşünüyorum yanılmıyosam eğer.. yiqit, alikan teşekkür ediyorum yorumlarınız için ama söylediğiniz hayalimde ki motora çok uzak kalıyor onun için hiç bakmıyorum bile onlara.. kurduğum istediğim hayalimde ki bobber tam da bu...

ve böyle bişey yapılabiliceğine inanıyorum o kadar zor olmasa gerek ? yanılıyor muyum arkadaşlar ?

Motosikleti
    henüz yok
    zaten sıfırdan bir motor yapmak-yaptırmak çok masraflı ve zor bir motor alıp kendi kafana göre değiştirmek ve bunları ruhsata işlemek daha mantıklı

katılıyorum alikan.. yalnız şöyle bi sorum olucak bilgin var mı bilmiyorum ama bilen arkadaşlar yazabilir ben yaziyim..

2.500 3.000 liraya bi borelli ledow aldığımı var sayıyorum buldum 2 3 tane kafamda var önümüzde ki hafta koyulucam bütün işlemlere.. 3 liraya aldık diyelim. şekilde ki motorun yapımı ne kadara maal olur ? 7.500 8.000 tl'yi geçer mi ?

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç girme o işe birader, pişman olursun.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    virago 250 vardı geçen güğn 4.500 liraya bobber tam istediğin gibi ama satılmış heralde

BBelt neden pişman olurum neden öyle dedin ?

ogzcngdk aynen kardeşim bi tane vardı konuşmuştuk hatta ama satıldı o zaman param yoktu daha yeni geldiği için kaçırdım.. istanbuldaydı hatta ama çok daha güzelini yaptırabiliceğimi düşünüyorum..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Nickinden bir temsilci olduğunu düşünüyorum Soruna gelirsek illa v-twin olacak diye bir şey yok. Her motordan bobber olur. Genel de eski motosikletlerden yapılır. Eski ve sağlam bir motor byl ve onunla uğraş. Bulamam dersern en 500 bu iş için biçilmiş kaftandır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)