Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: sizce bobber için 250 cc motor hangisi olmalı ? lütfen içeri..

Katılımcı sayısı
3. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • borelli ledow cxm 250a

1 33.33%
  • yamaha virago 250

0 0%
  • bisan roadstar 250

0 0%
  • yamaha virago 250

2 66.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

fotoğraflarda olan bobber tarzı motoru almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    yamaha virgo 535 kawasaki en 500 ya da hazır tarzına uygu regal raptorlar var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

küçüklükten gelen bi nick bende anlamış değilim ve hiç bir zaman anlayamayacağım v-twin olacak diye bir şey yok evet ama titreşiminin az olması ve edindiğim bilgilere göre çin malı alıcaksam eğer kesinlikle v motor.. en 500 güzel diyorsun hoş diyorsun evet ama bu resimde ki arkadaşımı maximum 8.000 liraya çözebilmem için alıcağım motor bisan roadstar 250 - borelli ledow 250 - lifan 250 maximum vericeğim fiyatta 3.000 tl olucak bisan 3.500 olabilir.. harici kalan paranın tümüyle lanet olsun ki yukarıda istediğim motorun aynısını çıkarmak için harcanıcak.. umuyorum ki bütçem yeterli olur ve o fotoğrafta ki motorun aynısını kazasız belasız bi şekilde yaptırabilirim.. mantığım yanlış mı varsa düzeltirseniz bundan çok çok memnun olucam.. burda fikrimi paylaşıyorum herkesin kendince bildiği ortak bilinen şeyleri burada bana yardım amaçlı paylaşmalarını istiyorum.. şimdiden çok teşekkürler hepinize..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

fearless virago'yu alırım almasına tamam.. ama yaptırmak istediğim motor bütçemi aşabilir. onun için böyle düşünüyorum ben ama.. istediğim bir en500'ün beni aşacağını düşünüyorum 8.000 tl yeterli olucağını sanmıyorum

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı agentonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum alikan.. yalnız şöyle bi sorum olucak bilgin var mı bilmiyorum ama bilen arkadaşlar yazabilir ben yaziyim..

2.500 3.000 liraya bi borelli ledow aldığımı var sayıyorum buldum 2 3 tane kafamda var önümüzde ki hafta koyulucam bütün işlemlere.. 3 liraya aldık diyelim. şekilde ki motorun yapımı ne kadara maal olur ? 7.500 8.000 tl'yi geçer mi ?
    daha acemi ve toyum ama resimdeki gibi bi makine yapmak için

motoru
    jantı
    selesi
    gidonu ıvırı zıvırı baya patlar
    + bunları ruhsata işletmek zorluk çıkarta bilir

regal raptorun uygun modelleri var bu işe daha yatkın bu tip motor için baya parayı gözden çıkarmak lazım
    --------Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir 1985-2000 2013-20..--------
    JeT KaMiL'in OĞLU

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı agentonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/photo/my-images/843/xwik.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/27/n1zw.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/23/nzj3.jpg/?sa=0

http://imageshack.us/photo/my-images/51/lxru.jpg/?sa=0

arkadaşlar motor hakkında pek bir bilgiye sahip değilim yardım etmenizi istiyorum..

fotoğraflarda olan bobber tarzı motoru almayı düşünüyorum
    markası : skygo sg 250-4
    modeli : 2007
    km : 3000

motor göründüğü gibi.. aradım konuştum fiyatta 5.500 ile anlaştık sizce makul bi fiyatmıdır yoksa fazla mı ? buna bi yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.. saygılar
    çok çok çok fazla bence 4000-4500 e bile gv 250 ler var hadi olmadı beğenmedin git o fiyata regal raptor al elinde 1000-1500 tl kalır o paraylada araştır iyi bi ustaya istediğin bober çalışmasını yaptır hem senin boyuna göre ayarlanmış olur ve isteğine göre
    Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir...

alikan 3.000 tl'ye bi v motor alsam geriye kalır 5.000 tl bütçe.. 5.000 tl ile bunları yapamazsam eğer kafama falan sıktırayım o paraya ? o kadarda pahalı olmasa gerek 5.000 liraya yaptırılır yahu yaptırılamaz mı ? regal raptoru tercih etmiyorum bildim bileli hiç ısınamadım ben şu regal raptora anasını satayım..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

başlıkta ki motordan yardımınızla vazgeçmiş bulunmaktayım zaten onu aştık artık hüseyin bey yorumunuz için teşekkürler efendim şimdi fikir lazım bize.. güzel bir v motor alıp (3.000 tl civarı) geriye kalan miktarlada istediğim bobber'ı inşa ettirmek..

önerilere açığım iyi bildiğiniz parça sorunu vs. olmayan kullanışlı olan tavsiye edebileceğiniz 250 cc v motorlar varsa yazarsanız minnettar kalırım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

son yorumumdan sonra 46 kişi başlığı inceledi kimse bi tavsiyede bulunmadı..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor Bobber 350 modelini de inceleyebilirsin. 8.000 TL para harcayıp uğraşacağına bu motoru almak daha mantıklı geliyor bana. Kalitesininde hyosungdan aşağı olcağını sanmıyorum.
    Haklısın , yalnız kalite konusunda hyo ile aralarında çok çok ciddi fark var.
    Bu işler emek isteyen işler ve üzerinde çalışacağın motor verdiğiniz emeğe ve harcadığınız paraya değmeli. Yoksa elinizde sadece kurcalanmış bir çin malı motor olur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    korkuyoruz artık yorum yazmaya...

sana tavsiyem alacağın motorda da 3000 e çıkma..sağı solu yıpranmış,çizilmiş olsun,şasesi düzgün olsun sadece ..gerekirse 1000 tl ver..
    neden mi?? nasılsa ciilllop gibide alsan kesme biçme boya badana,çizik ezik boyalısınıda alsan aynı işlemleri yapacaksın..

anladın değilmi mevzuyu?? sağlam ama kozmetik olarak kusurlu çizikli albenisi olmayan bir motor daha çok işine gelmelidir...
    agentonur bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Eğer 2 silindir takıntın yoksa suzuki savage öneririm. Fabrika çıkışı bile neredeyse bobber . Ve çok sağlam makinedir. Google da aratırsan neler yapıyorlar bol bol resim bulursun
    250 cc motorlarda en büyük sıkıntı güç. Ne kadar uğraşırsan uğraş çok kısa zamanda güçsüzlüğü seni rahatsız edicktir. Bu motorda böyle bir sıkıntın da olmaz. Dehşet verici bir torku vardır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29527546/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23588520/detay
    Bobbers20 bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

samet çok teşekkür ederim arkadaşım bende senin dediğin gibi düşünüyorum hadi 3.000 diyelim tarzında oldu benim dediğim biraz.. öneri öneri bana şu motoru önerin şu olabilir diyin yardım edin hoşunuza giden iyi taraflarını yazın lütfen.. acayüp kardeşim çok teşekkür ediyorum bilgilerin için öncelikle.. ls650'leri biliyorum yalnız beni aşıcağını da biliyorum onun için hiç bulaşmadım desem

Motosikleti
    henüz yok
    abi konunun takipcisiyim bende bu tarz şeyleri severim ama aldığın motor o şase altına sığacakmı şasede oynama gerektirirse + masraf aldın taktın yaptın ettin tabi kide biraz para gidecek

-----BOBBER mantığı motorda gereksiz ne varsa at---

belki sen ilham kaynağım olursunda ileride bende güzel bi bobber yaparım daha toy ve genç'im

yapım aşamalarını fotoğraflarsan bizimle paylaşırsan çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

buna benzer bi konu açmıştım ve şöğle bi yorum almıştım aynen paylaşıyorum

---ama diğer yandan misalen ybr nin 200 cc yapıldığında artan güçle şasesinin dağılacağını iddia edenler döverler bu konuya göre seni..haberin ola..--

şimdi bir yandan da bunları hesap etmek lazım

+600cc V motor tahminen kaç paradır sıfır yada ikinci el olma durumu varmı ?

nereden alınır nereden bakılır

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-customm-ozel-yapim-turkiye-de-tek...acilll-fiyat-dustuu-son-126464171/detay

beğenirmisin böyle bişeyi???
    hem uygun fiyatlı hemde harbi motosiklet...
    sahibini filan tanımam...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)