Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Uzun Yol

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ümmet abinin motora bi bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    bende Hyosung gt 250 r var.

Tek marşta 430 km yol yaptım, hala düşündükçe her tarafım ağrıyor. Cbr 125 in de bundan daha rahat olmasının imkanı olmadığına göre oturuş pozisyonu daha dik birşeylere bakman faydana olacaktır.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

speet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosun GT250 sanırım senin işini görür, fiyatıda gördüğüm kadarıyla uygun.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el f 650 gsler var 98-2000 arası fiyatlarıda gayet makul ...İlla sıfır alacam diyosan hem cbr hemde gt 250 r uzun yolda seni yorar ..

birde deneyimin ne düzeyde buda önemli bir faktör..uzun yolun vasfı nedir ..asvaltmı ,köy yolumu, arazimi ...Bunlarda belirleyici etkenlerdir...

Sürüş deneyimim var dersen gt 250 yi tavsiye ederim yok dersen hiçbirini tavsiye edemiyorum kusura bakma ..adı geçen tüm modeller deneyimsiz kullanılacak aletler değiller
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    YBR ile 3500 km yol yaptılar arkadaşımın çalıştığı dükkanın sahibi tokattan izmir antalya .. ege akdeniz dolaşıp geldiler . hiç bi sorun çıkarmamıştır . ama bayır yukarı çekişini fln bilemiyecem. benzini de az yakıyo .

ben ya cbr alcam yada ybr kardeş . tokattan yalovaya gitcem yaza

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr cok yol yapanlar için uygun olabilir nede olsa kurye motoru her motor her yolu gider bence önemli olan bakımlarına dikkat etmek yoksa herkes her motorla heryere gider

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Fazer uzun yol icin harika CBR 125 sana bu imkani vermez. Eski model bile olsa Baris abinin dedigi gibi 98 model filan bir 600 cc bir motor alman daha ii olacak.Burda bir ara 4000 ytl eski translap satiyorlardi. Bu tip bir sey senin isini cok gorur.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    arkadaşım eğer uzun yol motoru istiyorsan birkere cbr125 ve hyosung gt250 r ı unut çünkü bu motorlar supersuport kategorisine giren ve 1

saatin üzerindeki sürüşlerde bel boyun ve avuç içi ağrısı yapan modellerdir...

Bu gibi durumlarda supersportların verdiği cazibeyi bi kenara atıp mantıklı düşünmek gerekir...

senin alman gereken motor enduro yada touring olmalı...

benim şahsi fikrim ve hatta hedefim bmw f650 97-98 modelleri 6000ytl civarlarında piyasada mevcut

ben şahsen önce bi f650 alıp bi süre sonrada paramı denkleştirince f650gs almayı düşünüyorum bi incelersen sende bana hak verirsin ;)

şimdiden hayırlı olsun
    Bacoman

uçan_kızılderili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok :S
    kardeş bütme mütçe bni aşar para biriktir sn yat 1 sene daa evinde git bitane honda gl 1800 gold wing abs al kardeşim

ben de su an kanuni bobcat var. simdi satıyorum. 2 defa krank milini kırdım. kendim de makine muhendisiyim. servisine goturdugum de kranka bakdim yanakların dibine adamlar radyus vermemis yani hatalı konstruksiyon. cunki 2. defa da aynı yerden kırdı. ben de 5 milyara aldıgım motoru 2 milyara zor satıyorum su an.(yaptırdıgım halde) su an yuzlerce sayfa forum okudum. gilera nexus da karar kıldım. bence guzel ve sorunsuz bir motor. uzun yol motoru. biraz rahatsız diyorlar ama burgmana ya da silverwing e gore kasasının kucuk olması virajlarda ve surerken bana avantaj saglayacagına eminim.

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    tek cwpp silwer wingggggg

uzun yolda chaper?

merhaba arkadaslar ben bu yaz motosikletle uzun yola çıkmayı dusunuyorum bende bır keeway superlight (150cc) lik var ama onunla yola çıkmak istemiyorum bir regal raptorun yada junlin nın 250 liklerınden düşünüyorum acaba bunlar uzun yolda beni gütürürmü?

slm ben ç.kalede oturuorum yasım 17 kendıme gore chooper cınsı motor almak ıstıyorum ama fazla parm yoq en faza 3.000 ytl kadr yardımcı olurmsunuz uzn yola gıdebıleck:D sımıden sagolun

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    ben üç sefer bursa ya bir de ankara ya gittim geldim.Motor 150 lik hava soğutmalı piaggio skipper 150 st idi.
    Ben gitmeden önce motocuma sordum.Ustam bu motoru harcayamazsın git nere istersen dedi gittim geldim.Sadece yağına bak dedi.
    hiçbir sorun yaşamadım.ankaraya giderken saatte bir durdum ama bu öncelikle kendi yorgnluğumdan dolayı idi.Hatta ankara yolunda daha az durdum, 1,5 - 2 saat civarı , ama kesinlikle tavsiye etmem yorucu oluyor çünkü.
    Bence motorun kaliteli ise hava soğutmalı motorda sorun çıkmaz.Bu aletler yerine göre arabalardan bile daha teknolojik aletler.
    Sadece motorla ilgili yağ almanı tavsiye ederim.,azalırsa eklersin.
    Ancak bu kadar tavsiye verebilirim, tecrübem bu kadar iyi ve kazasız yollar dilerim.

naturalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLR 650, Husaberg 650 fs ,CBR 600 F
    Alıntı PoPeYe17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben ç.kalede oturuorum yasım 17 kendıme gore chooper cınsı motor almak ıstıyorum ama fazla parm yoq en faza 3.000 ytl kadr yardımcı olurmsunuz uzn yola gıdebıleck:D sımıden sagolun
    3000 tl ye
    ikinci el kawasaki 250,
    ikinci el yamaha virego 250,
    ikinci el suzuki maruder 250
    ikinci el hyosung chopper 250
    ikinci el kymco venox 250
    alabilirsin
    Hız virüsü bulaştırdı bu motorsiklet denilen meret..
    ama doğayla teknolojiyi aynı anda yaşamayı da ondan öğrendim..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı naturalist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 tl ye
    ikinci el kawasaki 250,
    ikinci el yamaha virego 250,
    ikinci el suzuki maruder 250
    ikinci el hyosung chopper 250
    ikinci el kymco venox 250
    alabilirsin
    abi konuyu hotlatmıssın o yazıyı yazan kardeş çokdan almıştır motorunu belkide satmıştır bile :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

naturalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLR 650, Husaberg 650 fs ,CBR 600 F
    yeni motor alacaklar olacakdır. onlarıda bilgilendirmek istedim
    Hız virüsü bulaştırdı bu motorsiklet denilen meret..
    ama doğayla teknolojiyi aynı anda yaşamayı da ondan öğrendim..

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler