Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorum Yuki 250 Spitzer

Motovento
    REKLAM ALANI

yazılarınızı yorumlarınızı fikirlerinizie dikkatle , keyifle okudum bende bursada oturuyorum 200 yukim ve 150 mash scooter ım var 250 yuki spitzer niyetindeyim alıcak satıcak olan varsa mesaj atabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 R (Siyah)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen pişman olduğunu söyle...bu cesareti bize karşı gösteremeyebilirsin ama en azından kendine itiraf et...

olmadı..sendeki miadı erken doldu...yzf125 r almış olsan bile üzülürdüm...hiçbir taklit aslının tırnağı olamaz...bu bir hayal dünyası gibidir...vitrinin önünde öyle bir albenisi vardır ki benim olmalı dersin...alırsın...ama hep mutsuzsundur...

çakma makina gerçeğe yaklaşabildiğin en yakın noktadır...

BMW 1150 R veya RT,Honda 1100 XX ,CBF 1000 yada Suzuki Gsx 600 veya 750 F gibi motorlar var ve bunlar kapıda dururken...demişsin buraya çok güldüm...gönülde yatan aslan ile kapıda yatan kedi arasında çok fark var...ama ikiside kedigiller familyasından..ikiside iki teker... gerçekten paranı çöpe attın..çok zaman kaybettin...e daha dur daha dur...seni ne barzolar arayacak...ne takas teklifleriyle rahatsız edileceksin...abi şu kadar param var diye memleketdeki bilumum ergen tayfa üşüşecek... 24 yaş grubu üzerinde satış hususunda asla kimseyle muhatap olamayacaksın...sana hep abi çekecekler yalvaracaklar bana sat diye...bir ergen hayaline hedefine yelken açtın be kardeş..bedel ödemelisin...

bu kadar tahammül edebildin anca...peki sokaklarda kandırdığın ergenlerin...genc kızların...hava atayım diye geçtiğin yolların...ağlatamadığın asfaltların...özgüveninin...sana inanan güvenen vayyyy bak ne almış dedikten sonra çıkan o teneke sesin bu işi bilmeyenlere attığın mini kazığın hesabını kim soracak..onların günahı neydi...

biz yıllardır cbf 150 ye binerken (mecburiyetten diyelim) sen 250 lik çakma R1 e bindin..bizim bir taraflarımız(anatomik anlamda) düşmez mi..

Caddeye çıkaydın...gerçek abilerinin yanına bi cicişi çıkarsaydın...ama Şilelere gittin değil mi..hep saklandın...kendi iç yalnızlığına 20 beygirin o çelimsiz torkunu ekledin ve Otobanda uzayamadın değil mi... 299+ videosu çekemedin ...

seni motosiklet camiası...mahlende kandırdığın 16 lık ergenler...yolda seni uzayacak sanan diğer 4 tekerler adına kınıyorum...lütfen sessizce çık dünyamdan...

motosiklete dair en güzel duyguların katilisin...

ve YUKI gibi bir firmanın kar zarar bilançosuna değer kattığın para kazandırdığın...bu sektörün ocağına incir ağacı diktiğin içinde seni affetmeyeceğim...
    Yazılanlara katılmak-katılmamak bir tarafa, üslup ve edebiyatın takdire değer. Usta sözlük yazarlarını anımsattı. (Bu kısım öne alınmış dipnottu...)

Bu motor YZF 125'in tasarım yönüne aşık olup, "Ah ulan nerde bunun 250'liği" diyenlere umut kapısı. Bir de YZF 125'in mat giri rengini aynen taklit etseler...

mete_han bunu beğendi.
    Âlimleri irfan sahib eden, üç harf ile beş noktadır. (عشقْ)
    Mü'minleri duhûlü cennet eyleyen, beş harf ile üç noktadır. (ايمان)

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Yeni kameram bugun geldi videolarımı bekleyin

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Maşallah güzel gidiyoruz

Bu arada arkadaşlar bildiğiniz üzere bu konunun asıl paylaşılması gerektiği yer Yuki Spitzer 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı - sayfasıdır. Oradan devam etsek sanırım çok daha iyi olacak.

Link -> http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Bu arada motosikletimi teslim aldım ama henüz plaka ve ruhsat işlemleri tamamlanmadı. Sinir olmaya başladım birazcık
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Ahmedd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamın aleyküm öncelikle bu başlıktaki tüm kullanıcı yorumu yapan arkadaşlara teşekkür ederim elimden geldigince okumaya çalıştım kaç saatdir şu başlıktayım.. Hayırlı olsun kardeşim çok yahşi sohbetinizi bi süre inceledim bende yuki 250 cc almayı düşünüyorum kararasız kaldım 250 cc ler arasında bunun fiatı çok cazip gelio honda 125 cc ye verecegim parayla aynı bunun fiatı.. o yüzden 125 cc yerine 250 cc alayım dedim ama, arada tek sorun marka farkı var. O yüzden de alcagımız makineyi biraz daha narin kullanırsak ve düzenli bakımını yaparsak hiç sorun olmaz die düşünüyorum.çin malı die bi ön yargı oluşmuş..bazıları kötü dio aklım karışdı ilk motorum olacak bi tavsiyenz varmı ? yukı 250 cc nin siyahını gördüm resmen bittim motora.. yardımcı olurmusunz lütfen? 2013 model yukı 250 cc mi? yoksa Bumuto Calibre 250 cc mi ? ben tam anlamam Bumotoyu da yeni gördüm.. yukinin tipi calibreye göre daha güzel ama ciğeri nasıldır bilinmez.. hangisi alınır sizce? yukı yi gördügümde begendim sonra araştrma yapayım dedim bu sohbete kadar geldim..Yanagisawa arkadaşımız bu yukı konusunu epyidir açmış takip ettim biraz.. kullanmıs o zmnda bu zamana kadar fark varmı bi eksigi var mı ?

Calibreyide biraz araştırdım

BUMOTO- BM CALİBRE 250CC KESKİN OTOMOTİV Garantisinde
    TEKNİK ÖZELLİKLER

SİLİNDİR HACMİ : 249.2 CC
    MOTOR TİPİ : Tek silindir 4Zamanlı 4 Subaplı (DOCH)
    SOĞUTMA SİSTEMİİ : Su Soğutmalı
    MOTOR GÜCÜ : 29Hp
    ŞANZIMAN : 6 İleri
    MARŞ SİSTEMİ : Elekrtrik
    ATEŞLEME TİPİ : CDİ
    YAKIT KAPASİTESİ : 19 Lt
    AKTARMA SİSTEMİ : Zincirli
    UZUNLUK : 1990mm
    GENİŞLİK : 700mm
    YÜKSEKLİK : 1200mm
    BOŞ AĞIRLIK : 142Kg
    ÖN FREN : Çift Disk
    ARKA FREN : Disk
    ÖN LASTİK : 110/70-17
    ARKA LASTİK : 150/60-17
    ÖN AMORTİSÖR : Ön iki
    ARKA AMORTİSÖR : Arka Tek
    AKÜ : 12V-12AH
    TAŞIMA KAPASİTESİ : 195Kg
    MAKSİMUM SÜRAT : 210Km
    GARANTİ SÜRESİ : 2 Yıl

sizce YUKI Mİ? Calibre mi ? Bğtceme göre bişey arıyorum.. maksat, hem uygun fiat hemde görüntü oLsun yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

yaw arkadaş bızım motor oldu 6.000 km mıllet daha ıyı mı kotu mu dıye kavga edıyo yeter arkadaslar motor daha ıkıncı kez marşa vurdurmadı maşallahı var bırakın soru sormayı alın bının ben hız yaptım maksımum 163 km gordum ama hafıf rampa asagı idi düz yolda 135 -140 falan net goruyor sadece zamn ve sabretın motoru olabıldıgınce uzun yolda kullanın ayrıca . bu moto calıbre ıle yarıstık aynı gıdıyolar nerdeyse calıbre en fazla 155 de kaldı hatta ınternette vıdeosu var arkadslar ayrıca yukı 250 spıtzerın tum parcaları 250 cbr ıle uyumlu arkadaslar

Motosikleti
    Alıntı yunus48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaş bızım motor oldu 6.000 km mıllet daha ıyı mı kotu mu dıye kavga edıyo yeter arkadaslar motor daha ıkıncı kez marşa vurdurmadı maşallahı var bırakın soru sormayı alın bının ben hız yaptım maksımum 163 km gordum ama hafıf rampa asagı idi düz yolda 135 -140 falan net goruyor sadece zamn ve sabretın motoru olabıldıgınce uzun yolda kullanın ayrıca . bu moto calıbre ıle yarıstık aynı gıdıyolar nerdeyse calıbre en fazla 155 de kaldı hatta ınternette vıdeosu var arkadslar ayrıca yukı 250 spıtzerın tum parcaları 250 cbr ıle uyumlu arkadaslar

Bilader , nasıl bir mesaj bu yav.Neresinden baksan ofsayt.

Eğer ibrede bozukluk yoksa ve 163 ü görüyorum diyorsan , kendi motorumu hediye ederim sana.

Calibre 25 hp yuki 19 hp ve calibre 155 te kalıyo sen 163 ü görüyon öyle mi ? Biraz destekli at yav.
    Benim motorum bakımları ful gözüm gibi bakıldı ve hafif rampada 143 gördü 11.000 devirde.
    163 Ü 20.000 devirdemi görüdü 30.000 devirdemi ?
    Motoru kullanmasak , binmesek yutturucan ha
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

arkadaşlar burda hiçbirimiz Yukide çalışmıyorz kar elde etmiyorz Allah'ın izniyle 2 hafta içerisnde Yuki spitzer g-max250 almayı düşünüyorum adanadaki bayiyle konştk 6900dedi 6500e indirdk lütfen dürüstçe biri kısaca özetleyebilir mi ses görüntü kalite her yönüyle.. rica etsem yardmcı olr msnz lütfen

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Bayiye gittim inceledim, kullandırtmadıkları için motorundan vs bahsedemem, dış görünüş olarak depo plastik ve depo ile selenin altındakı plastik çok kalitesiz geldi diğer yerleri hoş

Motosikleti
    Suzuki GW 250 İnazuma
    Merhablar, Allah (c.c) hayırlı eylesin inşaallah, herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Çin'deki üretici firma 1299 $ fyatla satıyor.. biz Türkye'de 7.000 TL gibi paralar ödeyerek alabiliyoruz.. http://genata.en.made-in-china.com/p...otorcycle.html

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    halkımız düdüklenmeye müsait olduğu için, saolsun hükümetimizde yasla gitsin kafasında olduğu için, iphone parasına alınacak motorları 4 katına gömüyorlar bize, yeminle imkan olsa meclisi benzin döküp yakarım millet vekilleri ile arkama bile bakmam...
    Motobil bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bir racing masturbasyonu hikayesi

adını arar koydum yukinin yolu
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir racing masturbasyonu hikayesi

adını arar koydum yukinin yolu
    hehe acayip komik birazını şimdi güleceğim birazını yarına sakladım
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    7 lira verip almayın kardeşim,etmeyin kardeşim..paranıza yazık kardeşim..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader , nasıl bir mesaj bu yav.Neresinden baksan ofsayt.

Eğer ibrede bozukluk yoksa ve 163 ü görüyorum diyorsan , kendi motorumu hediye ederim sana.

Calibre 25 hp yuki 19 hp ve calibre 155 te kalıyo sen 163 ü görüyon öyle mi ? Biraz destekli at yav.
    Benim motorum bakımları ful gözüm gibi bakıldı ve hafif rampada 143 gördü 11.000 devirde.
    163 Ü 20.000 devirdemi görüdü 30.000 devirdemi ?
    Motoru kullanmasak , binmesek yutturucan ha

Forumdaşlar merhabalar.

Topiginize yırtık dondan girer gibi giriş yaptıysam affola fakat bazı ufak yanlışları düzeltmek istiyorum.

calibre 25 hp evet fakat 155'de kaldıgı yok..

eski bir hyo kullanıcısı olarak beni geçiyordu calibre.

2012 hyo ile geçemedi 160dan sonra.

calibrede max hız 172 yaptık.

üstüne binip her iki motoruda test etmiş biri olarak diyecegim şuki calibre yukiden güç olarak çok üstün.

fakat calibre'de fan sorunu devirdaim sorunu vs vs. motoru yakma problemi var.

şimdi yukimi calibremi denirse araştırmak lazım.

yuki daha sorunsuz aslında..

fakat güç konusunda calibre 2 tık önde.

calibre topigini baştan sona okursanız zaten calibreyi test ettigimi ve sonerin motorunuda kullandıgımı görürsünüz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yuki 250 Spitzer fabrika cikis hizi ne kadar?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı stalking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuki 250 Spitzer fabrika cikis hizi ne kadar?
    yuki 250 adı ama 200 yada 190 cc te tekabül eder, yani 140 felan son hızı.

Motosikleti
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdaşlar merhabalar.

Topiginize yırtık dondan girer gibi giriş yaptıysam affola fakat bazı ufak yanlışları düzeltmek istiyorum.

calibre 25 hp evet fakat 155'de kaldıgı yok..

eski bir hyo kullanıcısı olarak beni geçiyordu calibre.

2012 hyo ile geçemedi 160dan sonra.

calibrede max hız 172 yaptık.

üstüne binip her iki motoruda test etmiş biri olarak diyecegim şuki calibre yukiden güç olarak çok üstün.

fakat calibre'de fan sorunu devirdaim sorunu vs vs. motoru yakma problemi var.

şimdi yukimi calibremi denirse araştırmak lazım.

yuki daha sorunsuz aslında..

fakat güç konusunda calibre 2 tık önde.

calibre topigini baştan sona okursanız zaten calibreyi test ettigimi ve sonerin motorunuda kullandıgımı görürsünüz.
    Benim mesajı alıntı yapmıssın ama 155 de kalıyor diye diğer arkadaş demiş zaten bende ona yazdım 25 hp nasıl 155 de kalıyorda 19 hp 163 nasıl görüyor diye.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben 140 basan honda 125 cbr gördüm. Ve 150 km hiza ulasan mondial 150 mr vulture. Racer nasil olurda 170 -180 goremez, ha birde 251 Mz 180 basiyor amcamda var kendim denedim 180 gordum . Tabi Mzler Efsane motorlar.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler