Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorum Yuki 250 Spitzer

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    hayırlı olsun oldukça yakışıklı duruyor bakımlarını kesinlikle aksatmayınız kazasız belasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Yeni bir yukici aranıza katıldı hayırlı olsun Biraz kullandıktan sonra tüm iyi kötü yönlerini yazarım.
    Bol resim ve videoları bekleyin

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir yukici aranıza katıldı hayırlı olsun Biraz kullandıktan sonra tüm iyi kötü yönlerini yazarım.
    Bol resim ve videoları bekleyin
    Hayırlı olsun beklıyoruz

Motoru hiç bozma böyle on numara olmuş.tekerin düz bassın

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın...allah kaza bela vermesin...
    kaskıda motora çok uyumlu almışsın...ekipmanlarını hemen ve kaliteli temin etmeniz güzel bir detay...tebrik ederim...yuki yazısını ben olsam sökmem...
    diğer arkadaşları incitmek istemem ama biraz görgüsüzlük olur...yukiyse yukidir...luzümü yok...tercih sizin tabiki....
    tamamen katılıyorum, güzey detay.

Motosikleti
    Buda benim oğlan

mahir212 bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti

FatihC bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşşallah............

Motosikleti
    Çinli minli ama sevdim bu keretayı gerci daha yeni ama zaman gösterir.Zaten 2 ay kullanacağım 2 ay sonra askere gideceğim o zaman satarım heralde.
    Bayramda Bursa -İzmit iki kişi gittik geldik fena değildi bir sorunla karşılaşmadık tek sorun rüzgardı.Daha önce razing tipi motor kullanmadığım için bilek , boyun sırt ağrısı çekiyorum.

500 km falan kullandım eksilerini yazayım :

Lastikler çok kötü hele ısınana kadar çok kaydırıyor.
    7-8 bin devirden sonra titreşim başlıyor.Ama bu benim için çok değil daha önceki motorum daha titreşimliydi
    Frenler iyi sayılır ama lastiklerin kötü oluşu firenleride olumsuz etkiliyor.
    Üzerindeki zincir kötü gözüküyor , üzerinde korozyonlamalar var.

Aklıma gelenler bunlar.Yarın servisine gideceğim ufak tefek sorunları var onları baktıracağım.Bakalım servisi nasıl

Motosikleti
    Susturucusu çıkartılmış egzoz sesi

http://www.youtube.com/watch?v=b1cunpIxfMw

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

FatihC bunu beğendi.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    öncelikle hayırlı olsun bu motor tam olarak aldığın yerde gördüm hatta almayı düşündüm sonra vazgeçtim . Bu motoru aldığın yer benim motorum için 300 de yağ değişimine bize getir demişti . Götürdüm 40 lira aldı . sonra araştırdım kendisi yetkili servis değilmiş sadece satış bayisiymiş ve servis 25 lira alıyormuş. Nerdeyse motorum garantiden çıkıyordu . Çok dürüst adamlar değiller . Serviste ki senin resimde görünen değil de diğer eleman tam bir üçkaatcı zayıf esmer bıyıksız olan .

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Susturucusu çıkartılmış egzoz sesi

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

Ses gercekten çok guzel zaten yanlıs hatırlamıyosam bu motorun susuturucu tek bı vıdayla kolayca cıkarılabılıyodu eger ustune bındıgınızde surerken zevk alıyosanız guzel secım yapmıssınız guzelde motor zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Dizayn olarak çok güzel, YZF125r kopyası.. Ama benzin deposunun plastikten yapılmış olması hiç iyi değil, en ufak bir yana yatmada (inşallah olmaz ama) kırılabilir izlenimi veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

sol krenaj stickerleri yok? galiba küçük bir hasar almışsın geçmiş olsun!!

Motosikleti
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun bu motor tam olarak aldığın yerde gördüm hatta almayı düşündüm sonra vazgeçtim . Bu motoru aldığın yer benim motorum için 300 de yağ değişimine bize getir demişti . Götürdüm 40 lira aldı . sonra araştırdım kendisi yetkili servis değilmiş sadece satış bayisiymiş ve servis 25 lira alıyormuş. Nerdeyse motorum garantiden çıkıyordu . Çok dürüst adamlar değiller . Serviste ki senin resimde görünen değil de diğer eleman tam bir üçkaatcı zayıf esmer bıyıksız olan .
    Bunu banamı söylediniz anlamadım ama kesinlikle haklısınız.
    Servis falan hikaye hepsi kaypak hepsi üç kağıtcı ağızları salyalı kişiler.Para gelsin de nasıl gelirse gelsin derdindeler.

---------- Post added at 10:27 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

Alıntı Motobil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizayn olarak çok güzel, YZF125r kopyası.. Ama benzin deposunun plastikten yapılmış olması hiç iyi değil, en ufak bir yana yatmada (inşallah olmaz ama) kırılabilir izlenimi veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

sol krenaj stickerleri yok? galiba küçük bir hasar almışsın geçmiş olsun!!
    Hemende hüküm vermissiniz , kazayı yaptım hasarı aldım geçmiş olsun demişsiniz
    Motoru ikinci el aldım aldığımda yoktu stickırlar

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bu çinlilerden öğreneceğimiz çok şey var. Örneğin yuki yazısını söküp yamaha yapıştırmak gibi.

Motosikleti
    Bir laz atasözü derki '' Sevduğuni alamayisan , alduğuni sevecesun '' Benimkide o hesap seviyorum yukiyi

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Bir laz atasözü derki '' Sevduğuni alamayisan , alduğuni sevecesun '' Benimkide o hesap seviyorum yukiyi
    Ahhahah, tuttum bu sözü Bu arada son durum nedir, kullanıyorsun bir yorumlarını alalım bakalım

Bende bu arada 2013 Beyaz renkli bir 250 Spitzer satın aldım, plaka ve tescil işlemlerini yaptırıyorum bu aralar, iş takipçide. Plaka ve ruhsatı aldıktan sonra bende yollara düşücem Plakasız motosiklet kullanmayı, kuyruk altına yapıştırmayı sevmiyorum şahsen.

O Plaka görünecek aga
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bunu banamı söylediniz anlamadım ama kesinlikle haklısınız.
    Servis falan hikaye hepsi kaypak hepsi üç kağıtcı ağızları salyalı kişiler.Para gelsin de nasıl gelirse gelsin derdindeler.

---------- Post added at 10:27 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

Hemende hüküm vermissiniz , kazayı yaptım hasarı aldım geçmiş olsun demişsiniz
    Motoru ikinci el aldım aldığımda yoktu stickırlar
    Yok ilk mesaj için dedim doğan motor resimde ki motoru çok düşündüm sonra vazgeçtim

Motosikleti
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhahah, tuttum bu sözü Bu arada son durum nedir, kullanıyorsun bir yorumlarını alalım bakalım

Bende bu arada 2013 Beyaz renkli bir 250 Spitzer satın aldım, plaka ve tescil işlemlerini yaptırıyorum bu aralar, iş takipçide. Plaka ve ruhsatı aldıktan sonra bende yollara düşücem Plakasız motosiklet kullanmayı, kuyruk altına yapıştırmayı sevmiyorum şahsen.

O Plaka görünecek aga

Motoru almadan git lastik al çünkü üzerindeki lastikler pardon lastik dedim üzerindeki kütükler harbi kütük.Hani ağaçtan yuvarlak teker kesip taksalarnış daha iyi olurmuş.
    Firene dokunamıyorsun arka taraf alıp başını gidiyor.Kalkışlarda biraz fazla gaz vermeye kalk arka yine free takılıyor
    Ben arkaya unilli taktim durodan kat kat iyi.Bide unilli kaliteli değil paran varsa michelin takta gör motoru

Motora gelince bazı eksikliklerini yukarıda yazdım onun haricinde ordaki büyük amortisör yaylanınca gıcırdıyor,vitesler çok sert takılma olmuyor geçiyor ama zor geçiyor.
    Birde göstergenin fazla ölçtüğü düşünüyorum.Navigasyon ile bunu deneyeceğim.

Birtane kask kamerası sipariş ettim 15 güne gelir gelince turlama videoları çekerim

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

Jantlara kırmızı jant şeridi çekeceğim daha da güzel olacak

Motosikleti
    Ufak bir not.Sahibindende bursada bir ilan var siyah yuki 5.250 hiçbir kazası belası yoktur diyor ama ön takım dağılık bizzat bindim.Uyarayım dedim

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler