Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorum Yuki 250 Spitzer

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dilek ve temennilein için teşekkürler ben bu motoru anlatırken veya başka motorlara yorum yaparken asla alın veya almayın diye bir cümle kurmam kendi fikrimi söylerim,kimi okuyunca dikkate alır kimi bu adam saçmalamış der.

Gelelim benim motoruma malum satış sitesine motorumu koyduğumdan beri farkındaysanız konu hakkındaki tecrübelerimi minimuma indirdim!! sırf " kendi motorunun reklamını yapıyor " diye düşünülmesini istemediğim içindir.
    Evet motor ilk alındığı günden beri çok iyi bakıldı çok güzel rodaj gördü,bırakın düşmeyi kalkmayı çiziği bile yok hep iyi ellerde bakımı yapılıp kaliteli malzemeler kullanıldı,rodajdan sonra Motul yağ kondu geçen günde İpone yağı kondu ve tüm zincir yağı vs de bu markalar kullanıldı ben 14 yaşından beri motora binerim 17 yaşımdan beride kendi motorlarıma sahip oldum şu an ise 39 yaşındayım bir çok markayı ve cc deki motoru kullandım ve halada kullanmaktayım ve şükürki daha hiç bir kazam yoktur inşallahta ben dahil hiç birimizinde olmaz.
    Motoru bende bazen hiç satmasammı diyorum ama ben şehir içinde çok nadir kullanıyorum öyle sıkışık trafiği sevmiyor ve motora bindimmi 100 km den aşşağı inmiyorumki geçenlerde aynı gün 380 km yapmışlığım var bu genelde TEM yada otobanda oluyor motor kullanmak için zaman memfumum yok ,bugün iş yerimden öğlen çıkıp sırf motora binmek için eve gelip Şileye gittim,ve arkadaşımın BMW 1200 RT motorunu istediğim zaman kullanıp istediğim yere süre ve km sıkıntım olmadan kullanıyorum oyüzden motorumu bu aralar pek kullanmıyorum ve otoparkta duruyor.Sizinle aynı mantığı bu yüzden düşünüyorum satmayıp şehir içinde binsem yada yazlığa vs mi götürsem diyorum ama kafamda almak için BMW 1150 R veya RT,Honda 1100 XX ,CBF 1000 yada Suzuki Gsx 600 veya 750 F gibi motorlar var ve bunlar kapıda dururken açıkça şu andaki motorum pek kullanılabileceğimi sanmıyorum oyüzden satmak en doğrusu diye düşünüyorum.
    Lastik konusundada şu ana kadar ne virajda nede frenlemede hiç bir sıkıntım olmadı zaten yağışlı havada motoru hiç kullanmıyorum brandası çekili duruyor buyüzden lastikleri değiştirmeye ihtiyaç duymadım.
    Yeni alıcak arkadaşlar için düşüp kalkmada karanaj konusu için bişey diyemiycem tamamen tecrübelerine göre gelişmeleri yaşıycaklar.

Tekrar iyi dilekleriniz için teşekkürler,fikir ve bilgi edinmek istiyenlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..
    lütfen pişman olduğunu söyle...bu cesareti bize karşı gösteremeyebilirsin ama en azından kendine itiraf et...

olmadı..sendeki miadı erken doldu...yzf125 r almış olsan bile üzülürdüm...hiçbir taklit aslının tırnağı olamaz...bu bir hayal dünyası gibidir...vitrinin önünde öyle bir albenisi vardır ki benim olmalı dersin...alırsın...ama hep mutsuzsundur...

çakma makina gerçeğe yaklaşabildiğin en yakın noktadır...

BMW 1150 R veya RT,Honda 1100 XX ,CBF 1000 yada Suzuki Gsx 600 veya 750 F gibi motorlar var ve bunlar kapıda dururken...demişsin buraya çok güldüm...gönülde yatan aslan ile kapıda yatan kedi arasında çok fark var...ama ikiside kedigiller familyasından..ikiside iki teker... gerçekten paranı çöpe attın..çok zaman kaybettin...e daha dur daha dur...seni ne barzolar arayacak...ne takas teklifleriyle rahatsız edileceksin...abi şu kadar param var diye memleketdeki bilumum ergen tayfa üşüşecek... 24 yaş grubu üzerinde satış hususunda asla kimseyle muhatap olamayacaksın...sana hep abi çekecekler yalvaracaklar bana sat diye...bir ergen hayaline hedefine yelken açtın be kardeş..bedel ödemelisin...

bu kadar tahammül edebildin anca...peki sokaklarda kandırdığın ergenlerin...genc kızların...hava atayım diye geçtiğin yolların...ağlatamadığın asfaltların...özgüveninin...sana inanan güvenen vayyyy bak ne almış dedikten sonra çıkan o teneke sesin bu işi bilmeyenlere attığın mini kazığın hesabını kim soracak..onların günahı neydi...

biz yıllardır cbf 150 ye binerken (mecburiyetten diyelim) sen 250 lik çakma R1 e bindin..bizim bir taraflarımız(anatomik anlamda) düşmez mi..

Caddeye çıkaydın...gerçek abilerinin yanına bi cicişi çıkarsaydın...ama Şilelere gittin değil mi..hep saklandın...kendi iç yalnızlığına 20 beygirin o çelimsiz torkunu ekledin ve Otobanda uzayamadın değil mi... 299+ videosu çekemedin ...

seni motosiklet camiası...mahlende kandırdığın 16 lık ergenler...yolda seni uzayacak sanan diğer 4 tekerler adına kınıyorum...lütfen sessizce çık dünyamdan...

motosiklete dair en güzel duyguların katilisin...

ve YUKI gibi bir firmanın kar zarar bilançosuna değer kattığın para kazandırdığın...bu sektörün ocağına incir ağacı diktiğin içinde seni affetmeyeceğim...
    berkay8, Oz. ve solmyr bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen pişman olduğunu söyle...bu cesareti bize karşı gösteremeyebilirsin ama en azından kendine itiraf et...

olmadı..sendeki miadı erken doldu...yzf125 r almış olsan bile üzülürdüm...hiçbir taklit aslının tırnağı olamaz...bu bir hayal dünyası gibidir...vitrinin önünde öyle bir albenisi vardır ki benim olmalı dersin...alırsın...ama hep mutsuzsundur...

Gece yarısı iy güldüm
    çakma makina gerçeğe yaklaşabildiğin en yakın noktadır...

BMW 1150 R veya RT,Honda 1100 XX ,CBF 1000 yada Suzuki Gsx 600 veya 750 F gibi motorlar var ve bunlar kapıda dururken...demişsin buraya çok güldüm...gönülde yatan aslan ile kapıda yatan kedi arasında çok fark var...ama ikiside kedigiller familyasından..ikiside iki teker... gerçekten paranı çöpe attın..çok zaman kaybettin...e daha dur daha dur...seni ne barzolar arayacak...ne takas teklifleriyle rahatsız edileceksin...abi şu kadar param var diye memleketdeki bilumum ergen tayfa üşüşecek... 24 yaş grubu üzerinde satış hususunda asla kimseyle muhatap olamayacaksın...sana hep abi çekecekler yalvaracaklar bana sat diye...bir ergen hayaline hedefine yelken açtın be kardeş..bedel ödemelisin...

bu kadar tahammül edebildin anca...peki sokaklarda kandırdığın ergenlerin...genc kızların...hava atayım diye geçtiğin yolların...ağlatamadığın asfaltların...özgüveninin...sana inanan güvenen vayyyy bak ne almış dedikten sonra çıkan o teneke sesin bu işi bilmeyenlere attığın mini kazığın hesabını kim soracak..onların günahı neydi...

biz yıllardır cbf 150 ye binerken (mecburiyetten diyelim) sen 250 lik çakma R1 e bindin..bizim bir taraflarımız(anatomik anlamda) düşmez mi..

Caddeye çıkaydın...gerçek abilerinin yanına bi cicişi çıkarsaydın...ama Şilelere gittin değil mi..hep saklandın...kendi iç yalnızlığına 20 beygirin o çelimsiz torkunu ekledin ve Otobanda uzayamadın değil mi... 299+ videosu çekemedin ...

seni motosiklet camiası...mahlende kandırdığın 16 lık ergenler...yolda seni uzayacak sanan diğer 4 tekerler adına kınıyorum...lütfen sessizce çık dünyamdan...

motosiklete dair en güzel duyguların katilisin...

ve YUKI gibi bir firmanın kar zarar bilançosuna değer kattığın para kazandırdığın...bu sektörün ocağına incir ağacı diktiğin içinde seni affetmeyeceğim...

Gece yarısı iyi güldüm
    Metehan sen daha öncede bu motora verdiğim paraya acımıştın,şimdide benim yerime pişman olmuşsun inan kendi kardeşim beni bukadar düşünmez..
    Mesajında aslında şakayla karışık içindekilerinide kaleme almışsın ama kimi insan yaptıklarından ve yaşadıklarından pişman olur ama ben bu güne kadar yapıp yaşadıklarımdan hiç bir zaman pişman olmadım hele bukadar küçük birşey için hiç pişman olmam evet kapıda duran motorlar konusu son derece doğru çünkü ben sırf araziye girmek için V8 5.900 cc 300 hp olan ve yolda görenlerin hayretle baktığı normalden tam 40 cm daha yüksek olan bir arazi canavarınıda kapımda tutup gündelik hayatta başka araçlar kullanıyorum bu motor bir çok ergenin aklını başından almış olabilir ama yanımda çok güzel bir hatunda birçok ergen ve yetişkininde aklını başından alabilir bunda benim suçum ne varsın ergenler arasın varsın gençler bana kızıp büyük cc li motorcu kardeşler bana yolda gülsün ben bunlara en son takılacak insanımdır ama inanki gece yarısı beni çok güldürdün mesajınla beni kardeşimden çok düşünen KARDEŞİM .....
    mete_han bunu beğendi.
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Motosikleti
    sende bir olgunluk ve dürüstlük sezdiğim için böyle makaraya sarma cesaretinde bulundum diyebilirim...

eleştiri gücümü senin hoşgöründen aldım nihayetinde...eğer motorcuysam seninle birlikte üzülmem gerek seninle birlikte gülmem gerek...

seninle birlikte pişman olmam gerek...

Allah yolunu açık etsin ne diyim...YUKI firması genelde fuarda ticari karakterini gösterir..en geniş alanı kiralar ama içi boş mankenlerden oluşan bir göz boyama tarzı vardır...Yukı babamın firması olsa yine haz etmem öyle bir geçmişi kültürü kimliği olmayan kendi halinde bir firma...motosiklet camiasının katili alayı...seninde bu cinayete dahil olman azmettirmen beni ziyadesiyle üzdü...senin gibi hayat algısı yüksek ne yaptığını bilen bireylerin bu tuzağa düşmeleridir beni geren rahatsız eden hüzne boğan...

kazancların kayıpların değil de daha geniş açıdan bakarsak sektör gerçekten bu haldemi tüketici gerçekten bu kadar mı kör diye kaygılanırım...çin malları piyasayı hareketlendirdi ateşledi pozitif katkı sağladı herkes motora binmeye başladı vs belki ama bu tuzakların içine çekilebilen insanların zekalarıyla bu kadar mı alay edilebilir oldu artık...bu iş gerçekten ayağa düştü diyebilirim....tüketiciler resmen kandırılıyor...algılarımızla hayallerimizle oynanıyor artık...ve bu paralar bizim alınterimiz emeğimiz...emeklerimiz çalınıyor..ülke ekonomisine verdiğimiz zarardan öte(bende bir honda çin ürünü cbf 150 kullanmaktayım) bende aynı suça iştirak etmekle birlikte bu kadar risk almanın stresini yaşayamazdım sadece...gece uyuyamazdım...öyle bir kazık yediğimi hissederdim ki stres yumağınına dolanırdım...kendi kendimi yer bitirirdim...senin hayallerine düşen kor beni de dağladı diyebilirim...

hayırlısı neyse o olsun dostum..Allah gönlümüze hitap eden makinaya bir adım daha yaklaştırsın ...
    Yanagisawa bunu beğendi.

Motosikleti
    sende bir olgunluk ve dürüstlük sezdiğim için böyle makaraya sarma cesaretinde bulundum diyebilirim...

eleştiri gücümü senin hoşgöründen aldım nihayetinde...eğer motorcuysam seninle birlikte üzülmem gerek seninle birlikte gülmem gerek...

seninle birlikte pişman olmam gerek...

Allah yolunu açık etsin ne diyim...YUKI firması genelde fuarda ticari karakterini gösterir..en geniş alanı kiralar ama içi boş mankenlerden oluşan bir göz boyama tarzı vardır...Yukı babamın firması olsa yine haz etmem öyle bir geçmişi kültürü kimliği olmayan kendi halinde bir firma...motosiklet camiasının katili alayı...seninde bu cinayete dahil olman azmettirmen beni ziyadesiyle üzdü...senin gibi hayat algısı yüksek ne yaptığını bilen bireylerin bu tuzağa düşmeleridir beni geren rahatsız eden hüzne boğan...

kazancların kayıpların değil de daha geniş açıdan bakarsak sektör gerçekten bu haldemi tüketici gerçekten bu kadar mı kör diye kaygılanırım...çin malları piyasayı hareketlendirdi ateşledi pozitif katkı sağladı herkes motora binmeye başladı vs belki ama bu tuzakların içine çekilebilen insanların zekalarıyla bu kadar mı alay edilebilir oldu artık...bu iş gerçekten ayağa düştü diyebilirim....tüketiciler resmen kandırılıyor...algılarımızla hayallerimizle oynanıyor artık...ve bu paralar bizim alınterimiz emeğimiz...emeklerimiz çalınıyor..ülke ekonomisine verdiğimiz zarardan öte(bende bir honda çin ürünü cbf 150 kullanmaktayım) bende aynı suça iştirak etmekle birlikte bu kadar risk almanın stresini yaşayamazdım sadece...gece uyuyamazdım...öyle bir kazık yediğimi hissederdim ki stres yumağınına dolanırdım...kendi kendimi yer bitirirdim...senin hayallerine düşen kor beni de dağladı diyebilirim...

hayırlısı neyse o olsun dostum..Allah gönlümüze hitap eden makinaya bir adım daha yaklaştırsın ...
    İnan samimiyetini uzaktada olsam seziyorum ama sende farkindasinki herkes her istedigi şeye maddi koşullar nedeniyle sahip olamiyor bu sebeptenki herkes bütçesi dogrultusunda bişeyler tercih ediyor kimi çinliye kimi japona kimi italyana biniyor bizim offroad camiasinda 100.000 $ lik jeeple de araziye giren Lada nivaylada araziye giren var ne yapalim adamin gucu lada nivaya yetiyirsa anca onun yakitini ve her arazi sonrasinda onun servisini bile zorla karşilaya biliyorsa sen bizle gelmemi diyelim bu iş sevda işi motorda öyle ben giitim aldim tercihler arasinda en mantiklisi buydu daha öncede mesajlarimda bunu söyledim 2013 sifir ve 2 sene garantili ve 7000 lira bi bakarsan öteki motorlara hepsi 10000 tl uzeri 250cc için citti para eee 7000 liraya 10 yasindan bile eski motorlar var onlari tercih edicegime bunu aldim ve sen nakadar istesende ben PİŞMAN DEĞILİM bir çok msj var 3.500 tlbütçeye ne aliym diye eee nediyelim senin paran az alma alirsanda çinliyi millet dalgami geçecek diyelim adam zaten elindekini zor toplamiş para olarak sevdasini kirmak bize yakişmaz seni mutlu edicekse BMW 1200 RT den inip motoruma binince PİŞMANIM ama biri 50.000 tlye biri 7000 tl ye alindi zaten BMW den inince her motora pişman olursun..
    mete_han ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tamam bak maddi koşullardan dem vurmuşsun ama 7.000 liradan bahsediyoruz...bu motora harcanan para cüzi bir rakam değil çılgın bir para...konuyu deşmek geriye dönmek istemem ama korkunc bir rakam...bu risk alınmayacak kadar bu heves örütlemiycek kadar çılgın bir para...yani bütçem şu kadar ne alayım diyene su içerken bile dokunulmaz...ama 7000 liraya ekleme yapıp cbf 500 bile alabilirdin..düşünsene bu fırsatn vardı...üzerine ekle bunu al sana saçma gelebilir belki ama içim sızladı sadece...Allah göynümüze göre kış versin diyorum...başını ağrıttım kusurua bakma...selam sevgiler...

knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    motor görünüşü göze hitap ediyor, begenip almıssın hayırlı olsun.Allah kazadan beladan uzak tutsun

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Çakma makina gerçeğe yaklaşabildiğin en yakın noktadır...

Tuttum bunu

Motosikleti
    tamam bak maddi koşullardan dem vurmuşsun ama 7.000 liradan bahsediyoruz...bu motora harcanan para cüzi bir rakam değil çılgın bir para...konuyu deşmek geriye dönmek istemem ama korkunc bir rakam...bu risk alınmayacak kadar bu heves örütlemiycek kadar çılgın bir para...yani bütçem şu kadar ne alayım diyene su içerken bile dokunulmaz...ama 7000 liraya ekleme yapıp cbf 500 bile alabilirdin..düşünsene bu fırsatn vardı...üzerine ekle bunu al sana saçma gelebilir belki ama içim sızladı sadece...Allah göynümüze göre kış versin diyorum...başını ağrıttım kusurua bakma...selam sevgiler...
    Metehan yine benim için üzülmüşsün kardeşim ama bu muhabbet böyle uzar gider bence bu MADDİYAT konulu konuyu kapayalım kimi için uçuk para olan 7000 tl kimi için 1 haftalık tatil parasıdır kimi 1 günde o paraya alış veriş yapar kimide o paraya bir çok hayalini gerçekleştire bilir !!!
    Çok sevdiğim bir laf vardır " Her balık kendi denizinde boğulur " diye yani Balinayı Marmara denizinde göremezsin o yüzden bu maddiyat ağırlıklı konuşmalar benim tarzım ve sevdiğim bişey değil ,inanıyorumki samimisin ama ben bu parayı verdim ve benim gibi bir çok insanda bu çinlilere bir çok para veriyor zaten senin mecburiyetten kullandığın cbf 150 de İtalyada yapılmıyor kısaca senin benim için üzülmene benim içim el vermiyor!!
    Sen birgün motorunu değiştirirsen bu paralara istediğin motoru alırken benim için tekrar üzülür ,forumda bi arkadaş vardı bi motora benim gözümde uçuk paralar vermişti deyip kendi fikrince doğru hareket edip hafif bir tebessümle beni aklına getirebilir yeni motorunun keyfini sürersin..
    mete_han bunu beğendi.
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    abi benim ne kadar cok güzel bir makinaya geçme hevesim oldugunu biliyorsun.. yani gönlüm istiyor ki R6 böcek kasa alayım gönlümce bineyim.
    ama hiç bi zaman çinliye binmek istemedim. yani has çinli yanlış anlaşılmasın.
    cbf e de bindim ybr ye bindim 2 şer borayada bindim, en son gittim baktım 250 cc makina alamıycam 6 bine gittim 4700 e apache aldım.
    ama hiç bi zaman neden bu parayı bu motora bagladım demedim.
    söylediklerini cok iyi anlıyorum.
    ben 7 bin liram olsa
    Cbr250 hyo kawa haricinde bir motora yatırmam.
    cbf 500 de olabilir..
    ama cakma bir makinaya binmem.
    bunu satması yedek parcası saglamlıgı kısacası yarını var.
    7000 lira ben bu makinaya verseydim herhalde bir süre vicdanım rahat etmeyecek, ve motordan kısa süreliğini de olsa soguyacaktım.
    mete abi biraz yanagisawa nın iyiliğini düşünerek, şakayla karışık değinerek yazmış..
    mete abi yen yakıştırdıgım motosiklet cbf 1000 , onu onun üstünde görürsem kendimi mutlu hisedecegim.
    umarım bana bi ikramiye cıkarda ona ben gidip alabilirim onu
    mete_han bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Alıntı Yanagisawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan yine benim için üzülmüşsün kardeşim ama bu muhabbet böyle uzar gider bence bu MADDİYAT konulu konuyu kapayalım kimi için uçuk para olan 7000 tl kimi için 1 haftalık tatil parasıdır kimi 1 günde o paraya alış veriş yapar kimide o paraya bir çok hayalini gerçekleştire bilir !!!
    Çok sevdiğim bir laf vardır " Her balık kendi denizinde boğulur " diye yani Balinayı Marmara denizinde göremezsin o yüzden bu maddiyat ağırlıklı konuşmalar benim tarzım ve sevdiğim bişey değil ,inanıyorumki samimisin ama ben bu parayı verdim ve benim gibi bir çok insanda bu çinlilere bir çok para veriyor zaten senin mecburiyetten kullandığın cbf 150 de İtalyada yapılmıyor kısaca senin benim için üzülmene benim içim el vermiyor!!
    Sen birgün motorunu değiştirirsen bu paralara istediğin motoru alırken benim için tekrar üzülür ,forumda bi arkadaş vardı bi motora benim gözümde uçuk paralar vermişti deyip kendi fikrince doğru hareket edip hafif bir tebessümle beni aklına getirebilir yeni motorunun keyfini sürersin..
    evet dostum...Allah gönlümüze göre versin diyelim...herşeyin hayırlısı olsun...

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim ne kadar cok güzel bir makinaya geçme hevesim oldugunu biliyorsun.. yani gönlüm istiyor ki R6 böcek kasa alayım gönlümce bineyim.
    ama hiç bi zaman çinliye binmek istemedim. yani has çinli yanlış anlaşılmasın.
    cbf e de bindim ybr ye bindim 2 şer borayada bindim, en son gittim baktım 250 cc makina alamıycam 6 bine gittim 4700 e apache aldım.
    ama hiç bi zaman neden bu parayı bu motora bagladım demedim.
    söylediklerini cok iyi anlıyorum.
    ben 7 bin liram olsa
    Cbr250 hyo kawa haricinde bir motora yatırmam.
    cbf 500 de olabilir..
    ama cakma bir makinaya binmem.
    bunu satması yedek parcası saglamlıgı kısacası yarını var.
    7000 lira ben bu makinaya verseydim herhalde bir süre vicdanım rahat etmeyecek, ve motordan kısa süreliğini de olsa soguyacaktım.
    mete abi biraz yanagisawa nın iyiliğini düşünerek, şakayla karışık değinerek yazmış..
    mete abi yen yakıştırdıgım motosiklet cbf 1000 , onu onun üstünde görürsem kendimi mutlu hisedecegim.
    umarım bana bi ikramiye cıkarda ona ben gidip alabilirim onu
    Eyvallah Alişko seninde gönlün geniştir...

bende kendimi cbf 1000 üzerinde huzurlu ve mutlu hissettim...ama işte sanki asla bu hayalime kavuşamayacak gibiyim...öncelikler vs...böyle hayallerim pek olmadı işte...eziklik demeyelim ama kendimi bu tarz makinalara hiç layık hissedemedim...yani üçübeşi arayan bir yapıda olduğumdan belkide...cbf1000 deneyimimi bir yaylada yapmıştım...Remzi Abimiz sağolsun makinasını vermişti...seninde eninde sonunda üst lige çıkacağından hiç şüphem yok..yeterki kadron gelsin mesleğine başla ve ayda 2500-3000 lira gelir cebine girmeye başladığında ulaşamayacağın bir şey yok...hatta belki zaman gelir motordan soğur araba çekersin altına...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...agirlandi.html
    Tsubasa bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Arkadaşlar motorum satılmıştır alan kişinin kazasız belasız kullanmasını temenni ederim.
    brooklynnn, mete_han ve jacks0n bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    honda nc700 konusundakilerin yaptıkları harcalamalarla motor alan bir sürü kişi var o motor f650 gibi az yakıyordu ama parça, servis vs anormal pahalı çıktı, hayal kırıklığı oldu bende, yoksa çıkmaz ayın son perşembesi hemen gidip alacaktım

7000 tl'ye bence kötü değil, bir üstü megelli 8500 tl, sonrası 10000 tl'den başlıyor, gerçi diğerlerindeki donanım ve beygir farkı epey fazla ama bu rakama bu motor dökülmezse iyi görünüyor, onu da zaman gösterecek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

şimdi hatırladım, baktım sahibinden de bumoto calibre 250 var, sıfırı 7000 tl, o motor bu motorun piyasasını öldürüyor galiba
    Yanagisawa bunu beğendi.

fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Hayırlı olsun. Keyifli sürüşler.
    Yanagisawa bunu beğendi.

öncelikler herkese hayırlı ramaznlar . selam herkese.yeni üye oldum ama baya uzn zamandır bu siteyi takip ediyodum yorumları okudum fotoğraflara baktım vs. neyse asıl meseleye gelelim yuki 250 motoru araştırdım uzun süre bizim buraya yani (muğla/Marmaris-e) motorcunun birine sadece 1 adet getirtilmiş gittim konuştum denemedn almıcağımı çin mallarının çok titrer olduğunu falan anlattm adamda yabancı değildi motoru çalışır vaziyete getirdi ve denemem için 20 dakikalığına verdi bende denedim ağzım açık şaşkınlık içinde kala kaldım düşündüm gerçekten çin mi diye . sonra karar verdim almaya ve anllattıgım olay nerdeyse 26 gün oldu ve dün sabah aldım yeni motorumu üzerinden inmedim desem yeridir süper ötesi çok az bir titreşim haricinde hiç bir sorunu yok bayi ise 600 km de bazı lojistik bakımlarının ve ayarlarının yapılacıgını o titreşimden eser kalmıcagını söylüyor zaten rahtsız edecek kadr değil kymco motor gibi falan yani. egsozunda susturu vardı çıkarttım ve inanın bana altımda 600 rr motor gibi ses çıkıyo gidişi süper zaten ama zorlamıyorum daha fotolarını koycam yakında videosunuda . ayrıca araştırmama göre motor Amerikan asıllı patenti amerikada diğer ülkerde zenella 250 r ve gsr maz 250 diye satılıyor isteyen bakabilir

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı yunus48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikler herkese hayırlı ramaznlar . selam herkese.yeni üye oldum ama baya uzn zamandır bu siteyi takip ediyodum yorumları okudum fotoğraflara baktım vs. neyse asıl meseleye gelelim yuki 250 motoru araştırdım uzun süre bizim buraya yani (muğla/Marmaris-e) motorcunun birine sadece 1 adet getirtilmiş gittim konuştum denemedn almıcağımı çin mallarının çok titrer olduğunu falan anlattm adamda yabancı değildi motoru çalışır vaziyete getirdi ve denemem için 20 dakikalığına verdi bende denedim ağzım açık şaşkınlık içinde kala kaldım düşündüm gerçekten çin mi diye . sonra karar verdim almaya ve anllattıgım olay nerdeyse 26 gün oldu ve dün sabah aldım yeni motorumu üzerinden inmedim desem yeridir süper ötesi çok az bir titreşim haricinde hiç bir sorunu yok bayi ise 600 km de bazı lojistik bakımlarının ve ayarlarının yapılacıgını o titreşimden eser kalmıcagını söylüyor zaten rahtsız edecek kadr değil kymco motor gibi falan yani. egsozunda susturu vardı çıkarttım ve inanın bana altımda 600 rr motor gibi ses çıkıyo gidişi süper zaten ama zorlamıyorum daha fotolarını koycam yakında videosunuda . ayrıca araştırmama göre motor Amerikan asıllı patenti amerikada diğer ülkerde zenella 250 r ve gsr maz 250 diye satılıyor isteyen bakabilir
    Gelşmeleri ve fotoları beklıyorum fiyat olarak uygun bi motor o yuzden secılebılır benımde gozume o yuzden gırdı fakat tek merakım otobanda benı uzermı bi sorun cıkartırmı guven hıssı verıyor mu

Test eden birisinin söylediği ; " Race tipi 250 CC lik bir motor hızı maximum 140 km\sa olup, bunu sanki dağılacakmış gibi sağı solu atacakmış gibi yapıyorsa yemişim öyle motoru"

Ne kadarı doğru yanlış bilinmez tabi kullanan arkadaştan rica etsek bu konuyu bir de ondan duyalım almayı düşünenler için önemli bir ayrım olur...

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Bence Markalar 2 ye Ayrili Kaliteli-Ucuz
    Ucuz: Arora-Asya-Bisan-Lifan-Kanuni-Kuba-Mondial-Ramzey-Yuki

Kalitede ise: Aprilla-Yamaha-Honda-Sym-Kymco-piaggio-Peugeot

Taksitle alinabilen Marka-Modeller;
    Yuki-Mondial-Bisan-Kuba bunlari Beyaz Esyacidan bile maas bodrosu ile alabilirsiniz.

Ama asla 200-250-350cc Yuki-mondial-Arora asla alinmaz.
    1)Malzeme Kalitesi
    2)Marka guveni
    3) Elden cikarma satis
    4) Guven satte 100-140km hizla giderken hatim indirmek istemem.
    Alan arkadas nakit aldiysa tek kelime Gorunusunu Yamaha R6 veya R1 e benzettigi icin ama bunu almak yere Orjinal 125 cc Yamaha yada Honda almak en dogrusu.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Hayırlı olsun.

Bence Markalar 2 ye Ayrili Kaliteli-Ucuz
    Ucuz: Arora-Asya-Bisan-Lifan-Kanuni-Kuba-Mondial-Ramzey-Yuki

Kalitede ise: Aprilla-Yamaha-Honda-Sym-Kymco-piaggio-Peugeot

Taksitle alinabilen Marka-Modeller;
    Yuki-Mondial-Bisan-Kuba bunlari Beyaz Esyacidan bile maas bodrosu ile alabilirsiniz.

Ama asla 200-250-350cc Yuki-mondial-Arora asla alinmaz.
    1)Malzeme Kalitesi
    2)Marka guveni
    3) Elden cikarma satis
    4) Guven satte 100-140km hizla giderken hatim indirmek istemem.
    Alan arkadas nakit aldiysa tek kelime Gorunusunu Yamaha R6 veya R1 e benzettigi icin ama bunu almak yere Orjinal 125 cc Yamaha yada Honda almak en dogrusu.

öncelikle İbrahim kardeşime şunu soruyorum sen 2012 model veya üstü mondial yuki v.s çin ucuz işçilik dediğin motorlara bindin mi bugün çin dediğin motor senin marka saydığın kymco piagio peoguat motorları alt etmiş motorlar . ben şahşım olarak nerdeyse tüm motorlara bindim diyebilir burda çeşit çok en son kymco süper 125 bindim 400 tl ye sattım hayatımda bindiğim en kötü motor . gelelim asıl konuyo bugün bu ülkede Euro 3 var o yüzden çin malı lafı eskide kalmıştır . yuki 250 biniyorum tek marşımda bildiğin yamaha yzf 125 le sesi çalışması kalkışı bile aynı sen kullanmadan allahına nasıl bi ürünü kötülyosun anlamıyrm yuki markasını küçümsüyosun ama bugün türkiye de gördüğün bütün iş makinalrı yuki şu düzeltilen yolları o makinalarla yaptılar halende yapıyolar büyük tekstil firmalarında tüm dikiş makinalrı yine yuki haa unutmadan söyliyim yuki ithalatçı bir firmadır bu motoruda üretim değil ithal yine çok merak eden varsa zennella 250 r yazsınlar videolara bakabilirler . yakında video ve fotolarını koycam o zamn ne demek istediğimi daha iyi anlıcaklar teşekkürler yuki böyle bi motor getirdiğiniz için

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Spitzer kullanıcıları biraz bilgilendirin insanları ne durumdasınız memnunmusunuz sorun yasadınız mı aldınız madem bilgi ve fotolarınızı eksik etmeyin

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler