Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza yaptim yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Merhaba arkadaslar malumunuz bugun hava saganak yagisliydi is cikisi eve giderken de fena patladi hava mesai bitim saati oldugundan trafikde millet acele acele gidiyordu bende bi yandan vizoru siliyorum bi yandan trafigi kolluyorm derken onumdeki partner ani fren yapti bende aksi gibi ayaklarim oanda motoru koruyan demirin oraya aldiydim yerden gelen sular ayakkabinin icine girmesin diye demire koyuyordum. Bi anda araba durunca on frene dokunmamla on lastigin kaymasi bir oldu adamin arkasina girdik allahdan adamin arabada hic birsey yok bide onun agzobdan durulmazdi orda. Benim sol ayagim motorun altinda kaldi sadece morarmis dokununca aciyor. Kafami felan vurmadim kalcam ezilmis biraz morluk sol yanimda var ama eldivenlere sastim kaldim en ufak bi zarar gelmwdi ellwrime ilk temas ellerimde oldu . Velhasil ufak kazamiz oldu simdi motorun gidon yamuk duruyor amqyamukluk demirde degil sanki gonyeden kacmis gibi bunu duzeltmek icin neresine mudahele wtmem gerek motor ybr 125 motorda sasirdim hicbi yeri yere degmemis sadece ilk carpmada on camurluk tuz buz olmus bide gidonun gonyesi kaymis diger hic bi ywrse ne cizik ne kirik var telwfonla yaziyorum yazim hatalarindan affola
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    dostum oncelıkle gecmıs olsun sana bısey olmamıs ya motoru suan ıcın unut gıtsın koy garaja ıyılesene kadar bakma bile ondan sonra dusunursun ne yapacagını net olarak..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun öncelikle, sana bir şey olmamış ya gerisi halledeilir.
    Bende düşmüştüm gidon yamulmuştu sadece ama usta 5 dakikada halletti, sağ taraftı benim, gaz kolunu söktü bir boru yardımıyla bastırarak düzeltti, o kadar.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun motor üstünde giderken her zaman full dikkat olman lazım bir anlık gafletin telafisi olmayan sonuçlar doğura bilir ucuz atlatmışsın.

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Geçmiş olsun arkadaşım. Büyük ihtimalle ön amontisörler yamulmuştur. Düzelttirmek yerine yenilemeni tavsiye ederim. Ama arkadaşın dediği gibi önce iyileş elbet yaptırırsın motoru.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun kardeş. İyi sana da ciddi birşey olmamış.
    Ama davetiye çıkartmışsın resmen "yerden gelen sular ayakkabinin icine girmesin diye demire koyuyordum" kısmında.
    Ayağın ıslanacağına düşmüşsün. Umarım bir daha yapmazsın benzeri sonuçlar doğurabilecek benzeri hatalar
    Heil Spellcheck

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Geçmiş olsun...
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Geçmiş olsun ALLAH daha büyüğünü göstermisin hiç kimseye.

Motosikleti
    herkese teşekkür ederim manevi desteğinizden dolayı hata gerçekten bende reflekslerim kuvvetli olmasına ragmen arka frene basacak zamanım olmadı on frene basınca bırazda saglam basınca sol tarafa yatırdık aslında gorenler motor benım ustume yatmıs bu yuzden motorda hıc hasar yok on camurluk ve gıdon da arabaya carptıgım ıcın yamulmus sanırsam amortısorlere felan baktım hıc bırsey yok ama gıdon da yamukluk var bır de yenı farkettım mars basmıyor motor aku bıtık gıbı davranıyor oysakı kazadan once tek marş da alıyordu şimdi ise sadece ayak marşıyla alıyor aku kuru aku neden olabılır kı mars motorunda mı sıkıntı oldu anlamadım. kesinlikle sadaka vermem lazım acil

jacks0n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax250-TM-'20
    Çok geçmiş olsun. Bende daha bugün motosiklet almış biri olarak böyle haberler görünce hem korkuyorum hemde üzülüyorum...
    Tez vakit iyileşmeni dilerim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    başlığı görünce içim cızzz etti.
    sen iyisin ya, gerisi mühim değil.
    sakin kafayla motora bakınca gönyeyi anlarsın zaten.
    ister plastik bir çekiçle veya takozla vurarak ya da bez sarıp açık ağız anahtarla mastar yaparak düzeltirsin.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Çok geçmiş olsun amörtisör keçelerine de bakmanızı öneririm motorun salınım yapmaması için ucuz atlatmışsınız ..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun iyileştikten sonra motorun direksiyonunu bi düzelt ilk önce sonra bi su birikintisinden geçir motoru direksiyonu tam düz yap ve izlere bak iki lastiğin izide üstüste geliyorsa sorun yoktur eğer gelmiyorsa senin dediğin gibi gönyede sıkıntı vardır

Ama YBR nin o kadarcık düşmeyle şasesinde yamulma olacağınıda sanmıyorum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Bu sabah dediğiniz gibi yaptım sadece gönyesi kaymış. Sola yatırdığım için motoru sağa doğru açılmış gidon sola doğru yasladım en sona abandım biraz düzeldi tam değil ama ilk halinden iyi bu arada sol bileğimide fena incitmişim dün akşam birşey yoktu şimdi felaket ağrı sızı yapıyor bi doktora görünmekte fayda var galiba. Motoruda artık bahar yağmurları bitine kadar binmem eve gelene kadar heryerim çamur olmuş ön çamurluk ne büyük nimetmiş.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herseyden önce bir doktora gıt ağrıyan Moraran yerlerin filmini çektir çatlak kırık varmı baktır aslında eve değil direk doktora gıtmeliydin lütfen bir daha da ayakkabıya girecek suyu değil yaşamını sağlıklı yolculuk yapabılmeyi düşün o ne öyle ayağı demire koymalar falan yakışıyormu motorcu adama bır daha yapma çok kızdım sana geçmiş olsun sağlıkla kal

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Geçmiş olsun arkadaşım.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    1 elinle vizoru silerken 2 ayagin islanmasin diye koruma demirinin uzerinde ve yamur yagiyor?

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    motosikletinizin gidonunu küçükken bisikletinizin gidonunu düzeltir gibi düzeltebilirsiniz.. bir kişi gidonu tutar diğer kişi tekme ile lastiği düzeltir hepsi bukadar (Not: Motora zarar gelmez öyle bir yanılgıya düşmeyin)

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Buyuk gecmis olsun siz en iyisi once bi doktora gidin agriyan yerleri gosterin motor dert degil o bir ybr ona kolay kolay bisi olmaz Allah bir daha yasatmasin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler