Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2000-2500 tl ye en iyi motor Lütfen içeriiiiii

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi daka bi daka. konu dısı ama bısey soylemek ıstıyorum. Salcano wolf sanırım 11hp gucunde. arkadas demıs 135km hıza cıktım. bayırasagı bıle olsa cok bı rakam. 60 derece bayır mı vardı artık bılmıyorum ama o hıza cıkması ımkansız. gostergesınde sorun var emın olsun buna. Mondial Drift 13hp. 2hp fark var arada. 2hp fark yıne buyuk farktır. 135km yapıyosa Wolf, Drift de 150 yapar o zaman. eee noldu CBRlara, YZFlere ? yapmayın allah askına motoru tanrı gıbı gosterıp durmayın altı ustu Salcano. bu arada CBR 125 13bg ve Drift de 13bg. Salcano bunların altında.

Yamaha YBR 125 senın ıcın uygu bence 2.ellerı de var. 4-5 senelıklerınde bıle cok temızlerı var.
    o motor benim, o hıza çıkanda benim. Motor 35 binde. Motorda herhangi bi oynama yok. Sadece ön diş bi numara büyük. Hafif rampa aşa yaptım ama arkadan baya bi kuvvetli rüzgar desteği ile. 2 defa çıktım bu hıza. Yani kimseyede tavsiye etmem. İbre konusuna gelince ybr ibresiyle birebir aynı. Ne eksik, nede fazla. Ama ben bu motoru 140 görmeden bırakmam. diğer motorlar yapar, yapmaz beni ilgilendirmez. Ben bindiğim motora bakarım. Ayrıca arkadaşı illaki niye wolf ten soğutmaya çalışıyosun anlamadım 2700 tl ye sıfır alınabilecek en iyi model bu. Ekonomik, konforlu ve masrafsız. Daha ne olsun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet tercihim wolfdan yana olacak yorum yapan ve bana yardm eden herkeze çok teşekkurler

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor benim, o hıza çıkanda benim. Motor 35 binde. Motorda herhangi bi oynama yok. Sadece ön diş bi numara büyük. Hafif rampa aşa yaptım ama arkadan baya bi kuvvetli rüzgar desteği ile. 2 defa çıktım bu hıza. Yani kimseyede tavsiye etmem. İbre konusuna gelince ybr ibresiyle birebir aynı. Ne eksik, nede fazla. Ama ben bu motoru 140 görmeden bırakmam. diğer motorlar yapar, yapmaz beni ilgilendirmez. Ben bindiğim motora bakarım. Ayrıca arkadaşı illaki niye wolf ten soğutmaya çalışıyosun anlamadım 2700 tl ye sıfır alınabilecek en iyi model bu. Ekonomik, konforlu ve masrafsız. Daha ne olsun?
    yoo sogutmaya calısmıyorum nerden boyle bısey cıkardın anlamıyorum. bu kadar agresıf olmanı gerektırıcek bısey de yok. 2000-2500 demıs arkadas wolf 2700. ben de o yuzden pek ıyı bakmadım olaya yoksa bende motor alıcam wolfu dusunmuyo degılım.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yani ikinci el 2500 olacağına sıfır 2700 olsun.yazdıklarımı Agrasif olarak algıldıysan kusura bakma arkadaşım. Art niyetli değilim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)