Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Taksiciler

Motovento
    REKLAM ALANI
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Ben şahsen yumruklarımı kullanmayı tercih ederim güzel korumalı eldivenlerim var bir kere vurmam yetiyor zaten biraz boks da biliyorum yeterli oluyor kesici delici vb benzer aletlere karşıyım hiç de kullanmadım bıçak yada silah görürsem kaçarım hiç işim olmaz çünkü onların şakası olmaz.

Benim boksör amcamın nam ı diğer hocamın devamlı söylediği bir söz vardı Çenesini tutturabildiğin herşeyi devirebilirsin dinazor olsa bile sizde öyle yapın çene ucu en can alıcı noktadır tek vuruşta direk nakavt Ama alet kullanmayın kullananada bulaşmayın daha iki gün önce ölen otobüs şoförü aklıma geldi mekanı cennet olsun izlemişssinizdir belki haberlerde serserinin biri taktı adamın kalbine bıçağı noldu adam pisi pisine gitti.
    oguzcelik bunu beğendi.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    ticari amaçlı her türlü araç, benden, bizden uzak Allah'a yakın olsunlar.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Allahtan bizim burda taksici falan fazla yok ama hadımköy otobüsleri ve fabrika servisleri öyle tehlikeli kullanıyorlar ki adamın yüzüne küfretmekten bıktım ama adam küfür yemekten bıkmadı.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Tarih sıralamasına bakılırsa 4 senede bir başına geliyor bir taksici olayı. Bu durumda 2010'u es geçmişsin, şükür)

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    daha öncede dedim ya. bi ara ne güzel kesiyorlardı bu serefsizleri, hepsi korkudan süt dökmüs kedi gibi geziyordu trafıkte. hakkına kesıyorlar bunları.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benim burdan çıkardığım sonuç, senin motoru satıp taksici olman lazım.
    geçmiş olsun.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    ekşi sözlükte bir başlık vardır.
    "o. çocuğu taksici" diye.
    hatta bunun noktasız halidir
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bence hiç uğraşmayın bunlarla başınıza bela , ölür gider sakat kalır ondan sonra uğraş dur yada bize bir şey olur

Biber gazını sıkın olduğu yere yığın

Portakal gazıda olablirir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bi taksici abi,trafikte dikkatli olun sizi hiç düşünmüyorlar,ne zaman görsem motosikletlere yol veririm,onlarda insan demişti vakti zamanında,seni helal olsun demiştim adama

Ama bence otobüs,minibüs şoförleri daha tehlikeli,adamlar yolun tapusunu almışlar sanki,kafasına göre takılıyorlar.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    burada o taksicilerin yaptığı işi şehir içi otobüs şöförleri üstlenmiş durumda
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Alıntı lanatolial adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarih sıralamasına bakılırsa 4 senede bir başına geliyor bir taksici olayı. Bu durumda 2010'u es geçmişsin, şükür)
    Evet sıralama öyle artık taksici görünce 10 metreden fazla yaklaşmıyorum ( Tecrübe )

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim burdan çıkardığım sonuç, senin motoru satıp taksici olman lazım.
    geçmiş olsun.

Haklısın aralarına girip ajanlık yapmam lazım teker teker yakalamak
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

Motosikleti
    cbr1000rr '12
    Daha önceki motorumu pert eden taksici yüzünden artık taksi gördüm mü gazı keser her an herşeyi yapabilir düşüncesiyle sürerim!

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Koşuyolu Medipol hastanesinin çıkılmaz yerinden trafiği yarıp çıkıp bana vurmuştu anonimlerden bir tanesi zamanında hemen ayağa kalkıp naapıyon sen dedim. O da bana dedi yani laf anlatamayacağım cinstendi. Hiçbirşey yoktu bende fakat başka motorcu arkadaşlar geldi ve bana " He de şunun şurada (gerekli yerine dışkılama yapalım) " dediler de dedim allahından bulsun. Çoğu böyle. Hepsi için geçmiş olsun size de. Allah korusun ama bir kere daha olursa anında buraya herşeyi yazın ilk gelenlerden olurum eminim :D
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)