Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletinizi Kapıda Nasıl Muhafaza Ediyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Bulabildiğin her malzemeyi tak motosiklete. Arkadaşların dedikleri gibi, senin aldığın bütün önlemlerin çözümleri ile geliyor hırsızlar. Ona kaybettirebildiğin kadar vakit kaybettireceksin. Alarmından, alarmlı disk kilidine, normal zincirden, herhangi bir asma kilide ne bulursan tak. Caydırıcı olması gerekiyor. İki tane alarm mesela sanki. Ne bileyim ben öyle düşünüyorum.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Prof.Dr. Nazım KORKUT

Bu adamı bul. Bursa fakülte de ameliyat olmazsam 1 yıl içinde felç, 2. yıl ölüm -- Ameliyat masasında ise % 80 ölüm riski verdikleri iç kulakta başlayıp beyine 2 cm girmiş olan tümörümü aldı. 4 yıl önce...

Allah Razı Olsun Nazım KORKUT'tan.
    kesinlikle eve gidince arastircam nerededir diye cok sagol hocam
    özcan1980 bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Dışarıda bıraktığım zamanlarda alarm ile kilitleyip bırakıyorum. Alarmda asortik. Motora dokunduklarında hem motordaki siren hemde cep telefonu şeklindeki kumanda çalmaya başlıyor. Menzili 350 mt. Siren sesini duymasanız bile kumanda yanınızda ise onu mutlaka duyarsınız.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Vallahi Daytona motosiklete sahibinden.com aracılığıyla mesaj attım YBR hakkında. Adamların müşteriye üslubu bizim köşedeki mahalle bakkalından daha berbat. Direkt eledim.. Böyle firmalar varsa işimiz var. Bir de büyük bir Yamaha bayisi. Herhalde cc kademelerine göre milleti ipliyorlar. Yamaha Tenere veya Polaris ATV desek aman efendim buyrun ayağı çekerlerdi.

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Prof.Dr. Nazım KORKUT

Bu adamı bul. Bursa fakülte de ameliyat olmazsam 1 yıl içinde felç, 2. yıl ölüm -- Ameliyat masasında ise % 80 ölüm riski verdikleri iç kulakta başlayıp beyine 2 cm girmiş olan tümörümü aldı. 4 yıl önce...

Allah Razı Olsun Nazım KORKUT'tan.
    Hocam siz doktoru nerede bulmuştunuz acaba? Bu aralar ACIBADEM Maslak Hastanesi'nde görünüyor. Vallahi Acıbadem'den sadece muayene ücretiyle kurtulabileceğimizi sanmıyorum. Tomografi, odyometri testleri falan var ama doktor yeni test ister büyük ihtimal hastaneye para kazandırma amacıyla. Ne kadar para lazım acaba yav. Sağlık önemli sonuçta ama para yoksa hiç bir kurum gel kardeşim demiyor maalesef. Berbat bir durum. Biraz araştırayım, el mahkum buraya.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz doktoru nerede bulmuştunuz acaba? Bu aralar ACIBADEM Maslak Hastanesi'nde görünüyor. Vallahi Acıbadem'den sadece muayene ücretiyle kurtulabileceğimizi sanmıyorum. Tomografi, odyometri testleri falan var ama doktor yeni test ister büyük ihtimal hastaneye para kazandırma amacıyla. Ne kadar para lazım acaba yav. Sağlık önemli sonuçta ama para yoksa hiç bir kurum gel kardeşim demiyor maalesef. Berbat bir durum. Biraz araştırayım, el mahkum buraya.
    4 yıl önce Cerrahpaşa daydı. Bi de Valikonağı'nda muayenehanesi vardı. Valikonağı cad. No: 161 Nişantaşı

Baştan söyliim çok para lazım...
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

4 yıl önce Cerrahpaşa daydı. Bi de Valikonağı'nda muayenehanesi vardı. Valikonağı cad. No: 161 Nişantaşı

Baştan söyliim çok para lazım...
    Ehehe.. Tahmin etmiştim. Maalesef para lazım sağlık için. Yine her zamanki gibi para, sağlık, ev durumu derken iptal edeceğiz gibi motosikleti. Hoş, yeterli para olmadığı için yine adam gibi yerde ameliyat olamayacağız gibi.

Arkadaşlar bu arada aklıma takılan bir şey var. Bu araçlar 2012 ve 2013 gelecek. Seri sonu olduğu için fiyatlarda düşüş olur mu acaba? Kampanya falan yapan yer de yok. Cüzi miktarlarda.

Forum sanırım Daytona motor'dan reklam alıyor. Yorumumu sildiğine göre.. Eleştirisel bir yorumdu sonuçta. Bunda hakkım olduğunu düşünüyordum.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Mutlu bosver takma kafana istanbuldaki universite hastanelerinin hepsi cok iyi capa samatya hepsine guvebebilirsin paramiz yoksa yok devlet ne ise yariyo it gibi bakacak bize dert etme uzme kendini allahin izniyle yoluna girer hepsi.
    Bu aksam dayimin hanimiba kastamonu devlet hastanesinde beyinde baloncuk olysmus demusler acil ankara istanbula goturun demisler simdi kastamonudan istanbula geliyolar bende onlari samatya egitim arastirma hastanesine goturecem ozel olmazsin bosver

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Arkadaşlar bu arada aklıma takılan bir şey var. Bu araçlar 2012 ve 2013 gelecek. Seri sonu olduğu için fiyatlarda düşüş olur mu acaba? Kampanya falan yapan yer de yok. Cüzi miktarlarda.

Forum sanırım Daytona motor'dan reklam alıyor. Yorumumu sildiğine göre.. Eleştirisel bir yorumdu sonuçta. Bunda hakkım olduğunu düşünüyordum.
    Keske olsa bende bugun yada yarin kredi cekecegim nekadar ucyz olursa okadar kar bizim icin umarim olur da sanmiyorum ben genedee

Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlu bosver takma kafana istanbuldaki universite hastanelerinin hepsi cok iyi capa samatya hepsine guvebebilirsin paramiz yoksa yok devlet ne ise yariyo it gibi bakacak bize dert etme uzme kendini allahin izniyle yoluna girer hepsi.
    Bu aksam dayimin hanimiba kastamonu devlet hastanesinde beyinde baloncuk olysmus demusler acil ankara istanbula goturun demisler simdi kastamonudan istanbula geliyolar bende onlari samatya egitim arastirma hastanesine goturecem ozel olmazsin bosver

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Keske olsa bende bugun yada yarin kredi cekecegim nekadar ucyz olursa okadar kar bizim icin umarim olur da sanmiyorum ben genedee

Yahu aslında taksitle falan alabilirim ben de ama işte.. Kapının önüne motosikleti koymayı korkuyorum. Kamyona bile koyar götürürler valla. Hani dükkanımız da yok ki. Veya müstakil evimiz olsa hırsız bahçeye giripte çalmaya cesaret edemez. Ufak bir kömürlük yaparız.. Apartman dediğim hap kadar yer, içeri de sokulmaz. Vallahi vinç taktırıp balkona mı çeksem diyorum.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Yahu aslında taksitle falan alabilirim ben de ama işte.. Kapının önüne motosikleti koymayı korkuyorum. Kamyona bile koyar götürürler valla. Hani dükkanımız da yok ki. Veya müstakil evimiz olsa hırsız bahçeye giripte çalmaya cesaret edemez. Ufak bir kömürlük yaparız.. Apartman dediğim hap kadar yer, içeri de sokulmaz. Vallahi vinç taktırıp balkona mı çeksem diyorum.
    Varsa imkanin al park edeceginyere bu pazarcilarin yere caktiklari buyuk halat civilerinden al ikitane onlara baglarsin birsey olmaz bende birakacagim busekilde sen hangi semttesin

Varsa imkanin al park edeceginyere bu pazarcilarin yere caktiklari buyuk halat civilerinden al ikitane onlara baglarsin birsey olmaz bende birakacagim busekilde sen hangi semttesin
    Kağıthane merkez hocam. Terasevler diye geçiyor gerçi. Valla sakat buralar hocam. Motosikletin kilitini kırsın adam, 2 km yokuş var. Oradan sonra kimse bulamaz zaten. Sırf bu yüzden alamıyorum motosiklet. Kaldı ki evin tadilat durumu var.

Çamaşır makinesi, mutfak tezgahı değişimi falan. Valla ne yapsam bilemedim. Bunları yaptıracağım gibi motosiklet yerine. Yahu çevremde keşke olsa motosikletli arkadaş. Depoyu fullerim, pikniğe gideriz. Yoksa geçmeyecek bu motosiklet tutkusu. Ehehe..

Ek olarak: Kulak ameliyatım falan da var. Fazla yük altına da girmemek lazım şu an için taksit falan zor iş. Gerçi 500 - 1.000 peşin verilir ama yine de zor yav. Müstakil yer de yok, dükkan da yok. Çok tedirgin ediyor bu durum. Gerçi 150 ZAT varken bu kadar tedirgin değildim ama değeri 1.200 - 1.500 civarındaydı. Bu motosiklet çok değerli olacak benim için. Gerçi üç kuruşluk motosiklet gözümüzde vergilerle büyüyor!

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Valla hesabini iyi yap guzel kardesim kimsenin kimseye faydasi dokunmuyor saglik islerini bir yoluna sok once sonra motor alirsin olyr biter

Valla hesabini iyi yap guzel kardesim kimsenin kimseye faydasi dokunmuyor saglik islerini bir yoluna sok once sonra motor alirsin olyr biter
    Eyvallah çok sağol. Acele etmez isem eğer 1.5 / 2 seneye alabiliyorum. Valla diğer beklediğim seneleri de eklersek toplamda 5 olur herhalde.. Mantıklı düşünürsek sağlık ağır basıyor tabii ki dediğin gibi. Ama işte ikisini bir arada götürürüm diyorum. Belki bir şey falan olur, riske değmez. Ödeyemem vesaire.. Çok sağolun hocam.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Herseyde vardir bir hayir hersey olacaginavarir

Herseyde vardir bir hayir hersey olacaginavarir
    Yarın ne olacağı belli olmuyor. Valla sürprizlerle dolu diyoruz hayat ama amorti bile çıkmadı. Bekleyelim bakalım.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Motoru çok büyük olmayan bir ağacın gövdesine ön tekerinden masterlock halat kilidi ile bağlıyorum.
    üstünde bez örtü (kiracı Kedi için) ve normal brandası var.
    geçen cumartesi şu 110 desibel 9voltluk uzaktan kumandalı alarmı taktım.
    Çok hassas değil ama biraz sallanınca ötmeye başlıyor.
    Artık hala çalmaya uğraşırsa bilemiycem :(

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    hırsızların rağbet etmediği bir motor alabilirsin benim gibi. zaten sıfırı 2600tl. marka salcano, bilindik değil.
    bizim burdada hırsızlık çok olur.
    benim motorda kilit dahi yok. karanlık yol kenarında duruyor.
    ilgi göstermedi hırsızlar
    honda yamaha falan olsaydı yerinde yeller esiyodu şimdi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Hocam hirsizin niyeti varsa farketmez calar valla

Portatif motor garajı
    💲FİYAT:800 TL
    📲:05455357484
    *➡KESİNLİKLE SU GECİRMEZ.
    *➡YERE SABİTLENİR
    *➡KİLİT SİSTEMİ MEVCUT
    *➡2 YIL KUMAŞ VE MEKANİK GARANTİSİ
    *➡20*20 PASLANMAZ PROFİL
    *➡450 PC 4 MEVSİM AKRELİK KUMAS YANMAZ ÖZELLİKLİ
    *➡HER RENK MEVCUTTUR.
    *➡TÜRKİYE'NİN HER YERİNE 50 TL İLE* ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SURAT KARGO İLE AMBALAJLİ OLARAK GÖNDERİM YAPİYORUZ.
    *UZUNLUK:3.20
    GENİSLİK: 1.20
    YUKSELİK: 1.60

İnstagram etagaraj

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Valla dün sabah evin içinde motorun anahtarını arayıp durdum bulamadım, sonra bir çıktım, motorun üstünde duruyor Hırsız arkadaşlara duyrulur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)