Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletinizi Kapıda Nasıl Muhafaza Ediyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    benim cok yakin bir arkadasim evinin yakinindaki bir taksi duragiyla anlasti , hep arac oldugu icin oraya birakiyor , abilerede arada sirada bir tepsi borek & baklava gonlunden ne koparsa . Alin size guvenlikli otopark

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim cok yakin bir arkadasim evinin yakinindaki bir taksi duragiyla anlasti , hep arac oldugu icin oraya birakiyor , abilerede arada sirada bir tepsi borek & baklava gonlunden ne koparsa . Alin size guvenlikli otopark
    İyimiş yahu.. İşte bizde öyle olanak yok. Vallahi ne yapacağım bilmiyorum. Otopark 50 lira ve üzeri ister. Kaldı ki apaçi dolu Kağıthane. Güvenilmiyor otoparka bile.. Sırf bu yüzden motosiklet almaya korkuyorum.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bir cok otopar motosikletleri almiyorda arabalarin uzerine devriliyor diye benim evimin yaninda var ama adam almiyormus.

Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir cok otopar motosikletleri almiyorda arabalarin uzerine devriliyor diye benim evimin yaninda var ama adam almiyormus.
    Müstakil evimiz de yok. Allah korusun çalınır falan kafayı yerim herhalde. Taksitle satın alacağım. Valla yere demir çaktırayım diyorum. Sonrasında çelik zincirlerle alttan üstten bağlayıp yere çakılı demire bağlayım. Sonra branda ile kapatayım, alarmlı disk kilidi kullanayım!

Yav işte daha önce 1.5 bin liralık simsiyah bir Mondial 150 ZAT vardı. Camından, jantına kadar simsiyahtı. Gerçekten dikkat çekici çok güzel bir motosikletti. Ona bir şey olmadı ama buna olur diye korkmuyor değilim. Sokaktaki insanlardan bile şüphe duyarım. Öyle bir yer.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bende hem tekerden hem govdeden kilit takarak alt katkomsunun cam demirlerine baglarim birde alarmli disk kilidi alir birandayida cekip allahada emanet edip birakacagim baska carem yokk valla

Bende hem tekerden hem govdeden kilit takarak alt katkomsunun cam demirlerine baglarim birde alarmli disk kilidi alir birandayida cekip allahada emanet edip birakacagim baska carem yokk valla
    Vallahi hiç sormayın. Keşke kasko olsa içimiz de rahat ederdi. Hocam sizin gibi düşünüyordum ben de. Aklımdan geçti. Gerçi almama daha var para gelirse oda kesin değil maalesef. Her sene oluyor bende motosiklet alma sevinci ama alamıyoruz. Ehehe.. Kesinlikle gövdeden ve tekerden bağlamak en mantıklısı. Bir de aslında yere demir çakılabiliyor betonla falan baya aşağı doğru.

Yav bu arada hırsızlara da pay çıkarmayalım. İyi hoş konuşuyoruz da.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Valla ya nasip artik cikacak paramizdavarsa napalim allahin dedigi olur be dostum ben kredi cekerek aliyorum valla

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Geçen sene istanbulda öğrenci evimin bahçesine bağlardım, kaç kere kontak anahtarını üzerinde unuttum hem halat kilit de yalama olmuş içine ne soksan açılıyor. Yine de çalan olmadı motorumu
    Motorumun pek seveni yok ama ben çok seviyorum. Beni istanbulun her yerine götürdü, hatta tekirdağa bile götürdü.

özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Valla sen cok sanslisin ozaman

Valla ya nasip artik cikacak paramizdavarsa napalim allahin dedigi olur be dostum ben kredi cekerek aliyorum valla
    İnsanız sonuçta ama insan bir süre sonra bunalıyor. Heves edip almak istiyor. Vallahi benim sigaram alkolüm yok ama tek kötü huyum bu ehehe. O da vergiler sağolsun iki motosiklet alıyoruz. Biri de devlete haraç gerçi.

@serdar37100

Vallahi hiç sorma hocam. Bir ara da ben yapmıştım o dalgınlığı. 500 liraya hs almıştım 2. el döküntü. Ehehe..

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Ben apachi aliyorum cok arastirdim 6bin lira kredi cekecem bu hafta

@serdar37100

Hocam valla ameliyat olmadan önce bir yerde çalışıyordum ben bir arkadaş aldı. Kendisi titreme sorunu olduğunu söylüyordu. Öyle aman aman da bir şey değil tabii. Çok iri yarı, güzel motosiklet.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    150cc lerin hepsinde olan birsey motorservisi olan bir arkadasim var oda al pusman olmazsin diyor titremede abartilacak kadar yokmus zaten en azindan motorda goruntude var

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

Gecnis olsun ayrica umarim onemlibirseyin yoktur

150cc lerin hepsinde olan birsey motorservisi olan bir arkadasim var oda al pusman olmazsin diyor titremede abartilacak kadar yokmus zaten en azindan motorda goruntude var

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

Gecnis olsun ayrica umarim onemlibirseyin yoktur
    Bunda yok ama diğer ameliyatta var. Sağol. Özetlemek gerekirse; Burun ameliyatı oldum iyi geçti. Şimdi kulak ameliyatı olacağım ama çok riskliymiş. Tamamen duyamamak gibi bir risk ve % 80 - 90 oranında sürekli bir kulak çınlaması olayı varmış. Valla olup, olmamak arasında kaldım. İlerleyici değil ise cihaz takacağım arada bir kulağıma. Sol kulakta 65 db kayıp. Sağ kulak ise normal. Hayırlı olsun hocam. Ben Cb 125 düşünüyorum, bütçe kısıtlı. Belki biraz sıkarım dişimi cbf 150

Yahu bu arada kışın motosiklet fiyatları düşmez mi? Mesela 2013'e gireceğiz. Elde kalan 2012 CBF'ler düşmez mi? + Kış
    özcan1980 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Siki pazarlik yapmaklazin ozaman dusuyormus fiyatlar birkac kisi yesordumda

ameliyat a karar vermeden baska hastaneleride gez birde universite hastanesini sec bence

Siki pazarlik yapmaklazin ozaman dusuyormus fiyatlar birkac kisi yesordumda

ameliyat a karar vermeden baska hastaneleride gez birde universite hastanesini sec bence
    Hocam bir hastane profesöre ol demişti. Ama her halukarda riskli ameliyat. Profesöre olanlar bile zarar görmüş. İnşallah ilerleyici değilse çok iyi olacak.

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendime ait kilitli bahçeme, dükkan brandası ile açılır kapanır garaj yaptım. içine 2 motorumda sığıyor. hem demir parmaklıklı hemde kilitli bahçede kapalı şekilde muhafaza ettiğim halde , birde iki motoruda birbirine kilitliyorum. Acaba çok mu abartıyorum bilmiyorum ama tedbiride elden bırakmak istemiyorum.

Özel şirketlerden güvenlik görevlisede tut

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Allah sokakta kalanın yardımcısı olsun.
    serdar37100 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunda yok ama diğer ameliyatta var. Sağol. Özetlemek gerekirse; Burun ameliyatı oldum iyi geçti. Şimdi kulak ameliyatı olacağım ama çok riskliymiş. Tamamen duyamamak gibi bir risk ve % 80 - 90 oranında sürekli bir kulak çınlaması olayı varmış. Valla olup, olmamak arasında kaldım. İlerleyici değil ise cihaz takacağım arada bir kulağıma. Sol kulakta 65 db kayıp. Sağ kulak ise normal. Hayırlı olsun hocam. Ben Cb 125 düşünüyorum, bütçe kısıtlı. Belki biraz sıkarım dişimi cbf 150

Yahu bu arada kışın motosiklet fiyatları düşmez mi? Mesela 2013'e gireceğiz. Elde kalan 2012 CBF'ler düşmez mi? + Kış
    Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Prof.Dr. Nazım KORKUT

Bu adamı bul. Bursa fakülte de ameliyat olmazsam 1 yıl içinde felç, 2. yıl ölüm -- Ameliyat masasında ise % 80 ölüm riski verdikleri iç kulakta başlayıp beyine 2 cm girmiş olan tümörümü aldı. 4 yıl önce...

Allah Razı Olsun Nazım KORKUT'tan.
    serdar37100 bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    erkan gerek yok ben özel güvenlık görevlisiyım zaten de e hem işyerınde nöbet hem evde nöbet olmaz oyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)