Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

üşümeden nasıl motor sürüyorlar???

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende mont,kask,eldiven vs... kullanıyorum.ilk 1 km titreyerek gittikden sonra vucut alışıyor sonra üşümeden devam...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mont,kask,eldiven vs... kullanıyorum.ilk 1 km titreyerek gittikden sonra vucut alışıyor sonra üşümeden devam...
    abi ne 1 km si adamlar aşmış artık ha bide şu koluna kask takanlar varya onlarda ayrı bi hava zaten şu saçları tarkanımsı serçenin yuva yapmasına müsait olan modeller
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne 1 km si adamlar aşmış artık ha bide şu koluna kask takanlar varya onlarda ayrı bi hava zaten şu saçları tarkanımsı serçenin yuva yapmasına müsait olan modeller
    Her an motordan inip apaçi dansı yapmaya başlayacak tiptekileri diyosun..

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Vücutda doğuştan var olan yün tabakası+Balkon olarak tabir edilen 5 Cm koruyucu ön tabaka ,Bir ihtimal bunları bebekken buzlu suya atmışlar.Öyle bir gelenek vardı biryerlerde.

Pazar günüde adamın biri Bodrum da 30 km rüzgarda denizde tek başına yüzüyordu.Kar kaplanlarından olsa gerek
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her an motordan inip apaçi dansı yapmaya başlayacak tiptekileri diyosun..
    aynen öyle bugün çok güldüm sayenizde allahda sizi güldürsün emi

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Valla, bu hafta sonu ben de motoru çıkarıcam. Üzerimde sarkıtlar buz kütleleri, burun deliklerimde buzdan sanatsal bi çalışma ile eve dönersem bu sefer güldürmedi dersin

Kış uykusu öncesi son bi tur yapayım.. Işıklarda kırmızıda durduğumda inip, ısınmak için apaçi dansı yaparım artık ben de

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Valla, bu hafta sonu ben de motoru çıkarıcam. Üzerimde sarkıtlar buz kütleleri, burun deliklerimde buzdan sanatsal bi çalışma ile eve dönersem bu sefer güldürmedi dersin

Kış uykusu öncesi son bi tur yapayım.. Işıklarda kırmızıda durduğumda inip, ısınmak için apaçi dansı yaparım artık ben de
    benim motoru kaldırmaya pek bi niyetim yok açıkcası heleki motoru yeni almışken apaçilerle beraber sürmeye devam artık

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Birden seni görür gibi oldum

pckopat001 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    ev yakın sayılır iş yerime o yüzden 4km geliş 4 km gidiş o yüzden yoksa 15 e 15 felan olsa kaldırırım bakalım şimdilik düşüncem bu şekilde

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben apache yemini ettim. Kaskımın üstündeki saçıda her gün jöle ile dikip işe gidiyorum.
    Sabah yediğimiz rüzgar ile yüzümüzdeki ve beynimizdeki hücreler donuyor. Böylelikle yaşlanmayı kısa sürelide olsa durdurmuş oluyoruz.
    isveçli bilim kadınlarını getirip üzerimde test yapmalarını sağlayabilirsiniz. Gönüllü olarak denek olurum
    sedici, banno1957 ve pckopat001 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah yediğimiz rüzgar ile yüzümüzdeki ve beynimizdeki hücreler donuyor. Böylelikle yaşlanmayı kısa sürelide olsa durdurmuş oluyoruz.
    Hahhahahah :D Harika ya :D

herşey bir kaşık pekmezle başlar :D
    astorojna bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Ben apache yemini ettim. Kaskımın üstündeki saçıda her gün jöle ile dikip işe gidiyorum.
    isveçli bilim kadınlarını getirip üzerimde test yapmalarını sağlayabilirsiniz. Gönüllü olarak denek olurum
    abi sen çözmüşün işi diyecek laf yok

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen çözmüşün işi diyecek laf yok
    yok be kardeşim, sabah kısa mesafe kasksız gideyim dedim de, soğuktan nereye gideceğimi unutuyordum.
    Kuzey kutbundan 3 ayak getirsen o bile bu soğuğa dayanamaz. Kafatasının içi boş olan her yere gider gelir.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    yok be kardeşim, sabah kısa mesafe kasksız gideyim dedim de, soğuktan nereye gideceğimi unutuyordum.
    Kuzey kutbundan 3 ayak getirsen o bile bu soğuğa dayanamaz. Kafatasının içi boş olan her yere gider gelir.
    haklısın abi şaka maka harbi harbi soğuk bide bende ne hikmetse alışkanlık oldu kask olmadan binemiyorum acayip bişey oluyo hanım bile alıştı kapıdan beni uğurlarken kaskı almamı tembih ediyor

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    kask + yüz maskesi takıyorum. anca rahat ediyorum. isteyen çıplak binsin. Bizim bu havada giyinik halde dötümüz donuyor

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bizim buralarda da çokça olurlar bunlar, meşhurdur seyranbağlarının-esatın kuryeleri. Senin gördüklerin yine ağzı burnu yamulmuş. Buradakiler saçlar jöle/ıslak, ellerde cep telefonu, mesaj çekerek yokuş inmeler vs, vs, Anlatabileceğim şeyler değil. Ama garip olan hepsinin çok normal davranması...
    #sürenadam

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bunlar maya takvimine göre yaşıyor. 21.12.12 tarihinde öleceklerini sanıyorlar herhalde.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim buralarda da çokça olurlar bunlar, meşhurdur seyranbağlarının-esatın kuryeleri. Senin gördüklerin yine ağzı burnu yamulmuş. Buradakiler saçlar jöle/ıslak, ellerde cep telefonu, mesaj çekerek yokuş inmeler vs, vs, Anlatabileceğim şeyler değil. Ama garip olan hepsinin çok normal davranması...
    evet birde sen anormalmişin gibi kask takan adama cins cins bakmaları ayrı bi konu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Bunlar maya takvimine göre yaşıyor. 21.12.12 tarihinde öleceklerini sanıyorlar herhalde.
    buda güzeldi +1

suatsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 - honda cb 125
    abi adamlar vodkayı su miyetine içiyodur belki ?? haralet yapıncada doğru motor üstüne : ))
    ben yazarken üşüdüm onlara hak getire ....
    GÜN OLUR devran döner..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)