Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

üşümeden nasıl motor sürüyorlar???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    genç iken bende çıplak biner idim motora. Ilk zamanlar birşey olmuyor pek üşümüyor insan ama zamanla soğuğu yedikçe vücut daha duyarlı hale geliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu bu başlığı her gördüğümde algıda seçicilik olsa gerek ''Üşenmeden nasıl motor sürüyorlar'' diye okuyorum

motorla evden çıkmam 10 dakika sürünce bende bu nasıl bir psikoloji nasıl bir bir fobi oluşturmuş sa demek ki

ne sürcem beyaa ! otururum şimdi evde misler gibi... diye tamamlıyorum çoğu zaman
    dreamkiller ve pistolpitt bunu beğendiler.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bu başlığı her gördüğümde algıda seçicilik olsa gerek ''Üşenmeden nasıl motor sürüyorlar'' diye okuyorum

motorla evden çıkmam 10 dakika sürünce bende bu nasıl bir psikoloji nasıl bir bir fobi oluşturmuş sa demek ki

ne sürcem beyaa ! otururum şimdi evde misler gibi... diye tamamlıyorum çoğu zaman
    bu iş motorun cilvesi olsa gerek bende üşüyorum ama kısa mesafe olduğundan ve motoru yatırmak istemediğimden dolayı biniyorum bu havalarda
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    titreye titreye kullanıyorum, ama seviyorum naapim
    Ghostrider91 bunu beğendi.
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Markopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreye titreye kullanıyorum, ama seviyorum naapim
    aşk engel tanımaz sevgi başka bişeyle ölçülemez kimi ulaşım aracı olarak görür kimine ise bir sevgili edası yaratır görüşündeyim

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Motosiklet pantalonu kullanin hem protec li hemde yagmur gecirmez eskisi gibi cok ucuk rakamlar degil artik taksitte yapiyorlar izmirde hergun yagmurda bindim ne soguk ne su almadi

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600

üşenmeden nasıl üşüyorlar ı tartışmak lazım o zaman
    serdar1547 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bende rüzgar geçirmez mont,pantolon,eldiven,bot ne varsa kullanıyorum motora biniyorum kaskta var tabi ama akşam eve gidince ateşim çıkıyor gibi oluyor sanki,üşütmüşüm gibi eklem yerlerim ağrıyor ama motor üstünde üşüdüğümü hissetmiyorum...yoksa haberim olmadan rüzgar mı alıyorum?
    dreamkiller bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

demekki sende bir tutku halini almamış hocam bu iş

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende rüzgar geçirmez mont,pantolon,eldiven,bot ne varsa kullanıyorum motora biniyorum kaskta var tabi ama akşam eve gidince ateşim çıkıyor gibi oluyor sanki,üşütmüşüm gibi eklem yerlerim ağrıyor ama motor üstünde üşüdüğümü hissetmiyorum...yoksa haberim olmadan rüzgar mı alıyorum?
    seninki normal.. Ama balaklava da eklersen listeye yüzünün üşümesi, kulaklarının soğuktan düşmesi bir nebze olsun azalır diye tahmin ediyorum anneme kevler içlik mi ördürsem bilemiyorum ama bende üşüyorum çok hemde
    serdar1547 bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninki normal.. Ama balaklava da eklersen listeye yüzünün üşümesi, kulaklarının soğuktan düşmesi bir nebze olsun azalır diye tahmin ediyorum anneme kevler içlik mi ördürsem bilemiyorum ama bende üşüyorum çok hemde
    balaklavada var maske gibi takıyorum kimse de tanımıyor kaskın siyah gözlüğü bile indiriyorum...
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Onların üşüyecek bir beyni olmadığından olabilir :D
    https://www.facebook.com/gencal1

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    http://www.yildizticaret.com/pro/212...YAGMURLUGU-STD
    arkadaşlar bunu getirtim daha denemedim, fiyatına göre güzel bir ürüne benziyor.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.yildizticaret.com/pro/212...YAGMURLUGU-STD
    arkadaşlar bunu getirtim daha denemedim, fiyatına göre güzel bir ürüne benziyor.
    kısa mesafelerde eziyet olur ama uzun yolda gayet kullanışlı olacağı kanaatindeyim

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    motor yağını içiyor onlar. Motora koymaktan ziyade )
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yağını içiyor onlar. Motora koymaktan ziyade )
    ben pek bişey anlamadım bu yorumdan

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bsongoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki sende bir tutku halini almamış hocam bu iş
    Yok estafurullah. Tutku kim biz kim

Kask, mont, eldiven, dizlik, bellik... öylesine takıp biniyoruz işte! daha don gömlek binecek kadar tutku halini almadı bizde

Sahi bedeva olan bişey vardı...neydi?

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Yok estafurullah. Tutku kim biz kim

Kask, mont, eldiven, dizlik, bellik... öylesine takıp biniyoruz işte! daha don gömlek binecek kadar tutku halini almadı bizde

Sahi bedeva olan bişey vardı...neydi?

onu demiorum kardeş. motosiklete binen adam pek üşenmez gibi geliyor bana, ya da benim fikrim böle, bilemedim.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    benim bildiğim bir sözle devam edeyim (bayramda yediğin hurmalar, acı acı tırmalar )

yani gençliğine güvenmeyeceksin fazla , apaçilik, artistlik sökmez ayaza soğuk havaya , adamı yer bitirir içten içe yıllar sonra ne olduğunu anlayana kadar , apaçilikten değil kendi sağlıkları için taksalar kaskları giyseler montları rahat edecekler ama onun konforunu tadını almamışlar daha

bisikletle giderken yazın terli terli yakam bağrım açık pedal bastım yaşım 18-19 filandı öyle hasta oldum ki ,idrarımı tutamıyordum ve pörtü pörtü parçacıklar ve kan geliyordu nedenmi üşütmekten yaz günü .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim bir sözle devam edeyim (bayramda yediğin hurmalar, acı acı tırmalar )

yani gençliğine güvenmeyeceksin fazla , apaçilik, artistlik sökmez ayaza soğuk havaya , adamı yer bitirir içten içe yıllar sonra ne olduğunu anlayana kadar , apaçilikten değil kendi sağlıkları için taksalar kaskları giyseler montları rahat edecekler ama onun konforunu tadını almamışlar daha

bisikletle giderken yazın terli terli yakam bağrım açık pedal bastım yaşım 18-19 filandı öyle hasta oldum ki ,idrarımı tutamıyordum ve pörtü pörtü parçacıklar ve kan geliyordu nedenmi üşütmekten yaz günü .
    hakkaten bende çok seviyorum kasksız eldivensiz montsuz don kişot motor sürmeyi çok rahat oluyo kafanı rahat çeviriyorsun ellerin motoru hissediyor vs. gibi ama ben her zaman madalyonun öbür yüzüne bakarım ve şu anda kısa mesafede olsa giy çıkar giy çıkar bunaltıyo insanı yinede her seferinde kullanıyorum çünkü benim 2 yaşında çocuğum ve bir eşim var kendimden çok onları düşünmem lazım bu sitede her zaman dendiği gibi TAM KORUMA ŞART

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)