Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

125 mi 250 mi bayan motoru??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    İlk motorundan şüphesiz 2-3 ay içinde sıkılacaksın...ama gene de küçük cc'li bir motosikletle başlaman en ideali, öbür türlü büyük risk almış olursun...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    artık midem bulanıo şu "bayan motoru" lafından
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Ben 95-96 da özlem tekini silindirlerinden tahmin ettiğim kadarıyla enaz 1500c c lik bir makina ile görmüştüm beşiktaşta yıldız yolunda(kayış tahrikli bir shopper ile).. kendiside 40-45 kiloluk bir kız cağiz...
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bnde R6 alcam
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Üç tekerli bisiklet al 'Ne kullanıyosun'' dediklerinde ''trike!'' dersin

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı jakobien adlı üyeden alıntı
    Offff Dayanamayacam başlıyorum

1-Race :CBR 125 Olabilir.Daha büyüğüne binersen kesin kaza yaparsın.Durduğun yerde düşersen veya u yaparken Cbr 125'i en azından yere yavaş bırakabilirsin.Daha büyük motor ki 600 cc lerden bahsediliyordüşerken o seni aşağıya hızlı bırakır ve kırık bir ayak ve sağ grenajla aramıza hoşgeldin ardından kaza yaptım topiği açarsın,CBR 125 de en azından tutmaya çalışırken tırnağın falan kırılır hehe

Hayat senin istediğini yap....

Tamammmı babasının kuzusu...

ama benim uzun tirnagim yoktur. ayrica gucsuz de degilim. fffffffffffffff......... kuzu mu?! hadi takil bakalim...
    persembe icin sagol. umarim saati uyar.

atarealmotor, trenox, valla sizin gibiler de olmasa valla moralimiz duzelmicek. sagolun ya, cok yasayin.
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Madem güçlü kuvvetlisin kullanabilirimde diyorsun Honda CBR 600F al doya doya bin her yönüyle hem uzun yol hem şehir içerisinde mükemmeldir

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ya evet. denicem. alacagim motora karar vermeden once denicem yuksek cc li motorlar mutlaka.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bayanın kullanabildiği her motor bayan motorudur.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    Bİr Akİra AtasÖZÜ
    To know me is to love me....

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    iyiymis yasasin:D

dikkatli olcam. cok dikkatli. hız yapmicam. innn innnnnnnnn.... dicem ama gaza basmicam:D
    o zaman istedigim motoru kullanirim:D

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    hııııııı tabi basmıcan ınnn ınnnnn dicen sen ınnn ınnnnnn derken bileğinde bükülüyo farkına bile varmıyon

bence sen şu nostljik görünümlülerden al bide pembe çenesiz kask alırsın tamam

ama yok ben daha havalı bişiiler alcam dersen kullanırken saçlarını topla bol pantolon giy bayan olduğun belli olmasın trafikte rahat vermezler
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bencede bayan olduğunu belli etme. Şahsen ben altında 600rr olan vınn diye geçen bir kız gördüğümde kesin aşık olurum
    Şaka bir yana bende şu sıralar ders alıyorum haziran ortasındada çok araştırarak CBR125'de karar kıldım. Daha sonrasında ise 600rr düşünüyorum. Ne alırsan al rüzgarın bol olsun
    Okan ACAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yamaha ybr 125 veya honda titanla başlamak güvenli olur
    fakat kısa sürede (bana 4_5 ayda oldu) sıkılma olasılığı var.Bu birazda senin beklenti düzeyine bağlı 600 lük demişsin.Bak cbf 250 lede başlayabilirsin ve uzun süre tatmin edebilir.Birde motosikletin silindir hacmi kadar önemli olan karakteridir eğer senin bahsettiğin 600lük race yada naked se çok tehlikeli(2 ve 4 silinlirliler) fakat enduro tarzı bir şeyse ve duygularını iyi kontrol edebiliyorsan 600lük hevesini kırmayada hakkımız yok yinede zevk aldığımız motosiklet tutkumuzu faciaya dönüştürmemek için bilinçli hareket etmeliyiz.Başlangıç motosikleti ilk söylediğim ve dengi modeller olmalı

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    ne yaptın bilemiyorum ehliyeti temmuzda alacağını biliyorum .viilaperadamı öğrenmiştin kullanmayı. villa iyidir ANCAK BU DENEYİM ANLAMINA GELMEZ. 60 KİLO BİR BAYAN İÇİN EN İDEALİ CBR 125 olabilir.. Git ybr ,titan al demiyorum zaten meraklı oldugun model race ,bu durumd gerçekten motora vereceğin tepkileri motoru svip sevmeyeceğini(içinden seviyorum diyorsun biliyorum ama öyle değil alışarak sevemği kastediyorum) görmek için 125 al.tutulan bir motor kolay satarsın ama 1.5 yıl kadar bineceksen işinide görür.lütfen 600 lük alma.mideme ağrılar giriyor aklıma gelince ama onun gibi makienler başlangıç için tehlikelidir. beni üzende buralada okudumuz kazalar.bikeresinde artçı olarak 300 yapmıştım. indiğimde budur dedim bunu alıcam.cbr 600 rr.kral mtor. ancak mantıklı düşününce durdum. geçiş evresini daha günlük bir motorla atlatmaya karar verdim bende senin gibiyim motor alma evresindeyim.125 race ,race giriş için ideal. bende kısa ve hafif olsaydım ilkk o motoru alırdım .hem bindim kullandım güzel motor.tavsiye ederim.çok araştırdım gene bi sorun olursa PM
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    walla izmirde alsancakda kıbrıs şehitliğin orda bi bayan arkadaş sapsarı ybrye biniyormuuş bgn arkadaş soledı evt yanlış duymadınız alsancakda siyah ybr kullanan bayan arkdaşları cok gordum ama sarı ybr inanın cok hoşuma gitti duyunca , gören oldumu başka bilmiyorum ama sarı ybr eğer x max ın sarısı gıbiyse cok güzel durur gerçekten
    Ride your way

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    gecen gun kızıltoprakta araba ıle gıderken arkamdan bır arkadas hafıften arabaya dokundurdu.. sonra baktım bayanmıs.. 250 lık tıtan dı galıba motoru. bıraz sohbet ettık trafık ıcınde memnunum felan dedı. bana kalırsa da cok yakısmıstı . bastı gıttı.. 60 kılo ıcın 125 lık uygun olur ama ortalık 125 lık doluyor farkındaysan ıkıncı el.. yanı alan bır sure sonra satıyor.. bunu da dıkkate alıp belkı bır sure yavas yavas alısacagın daha buyuk bır motor alman dogru olur.
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

incelikle hoşgeldin arkadaşalr bir çok doğru şey söylemiş bende bişeyler söyliyeyim dedim :

öncelikle bayan motoru diye bişey yoktur

yeni başlayan biri için kullanmayı öğrenmek açısından düşük cc li bir model önemlidir burda cinsiyet fark etmez

benim kişisel fikrimce en iyi motor sahibinin tüm ihtiyaşlarına cevap veren motordur dış görünümü sonra gelir

bence önce bütçeni değerlendir sonra bir motordan beklentilerini gözden geçir ( yani hızmı? , uzunn yol mu ? , yük taşımasımı?)

ona göre piasa araştırması yap koyduğun koşullara ne uygun olanını seç

benim söyleyebileceklerim bu kadar .. kazasız sürüşler dilerim hep iki tekeriniz yerde oslun
    Kask tak!

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    bende saba cbf 250 öneririm uzun süre seni tatmin eder. 600cc yada daha büyük kullanmak gerçekten çok zor ben 125 cc scooter dan inip 600 f bindim kullanmak gerçekten zor kendine hakim olamıyo insan 109 beygir olduğunu hissdiyosun çünkü
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler