Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

2013 Hondalar CBR600RR - CBR500R - CB500X - CB500F - CB1100 - GOLDWING

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı emresilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    touring olan goldwing duruyor hala bu biraz harleyin pastasına ortak olmak için yapılmış sanki. hani amerikadaki yollar tr de olsa kimse çıplak motora binmez :p
    Öyle birşeyin hiçbir işe yarayacağını sanmıyorum şahsen. Goldwing zaten şimdiki haliyle çok ünlü bir motor ve kendi hayran kitlesi var.
    Harley de aynı şekilde ama Harley'in grubunun hep ayrı bir duruşu vardır. Belli başlı Harley modellerini bile (883 ve V-Rod misal) küçümseyen insanların olduğu bir gruptan böyle bir hareketle çalacağı insan sayısı şimdiki tasarım yüzünden kaybedeceğinden daha fazla olmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Olurdu yine naked kullanacak birkaç kişi ya
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı imer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB500X göstergeleri dijital olmasaymış daha iyi olurmuş.Birde NC700X'teki gibi benzin deposunun olması gereken yerde ufak bi göz olsa tanından yenmez.Zaten NC700 çok az yakıyordu bu 500'lük dahada az yakar.Umarım Türkiye'ye gelir.
    Analog devir saati konusunda bene aynı görüşteyim. Deviri daha iyi hissettiriyor ve takip etmesi daha zevkli.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Arkadaş Cbr 600 rr sport touring mi yavv. O ne öle
    Cruiser tarzı şeyleri sevmem ama.Cb 1100 çok ilgimi çekti çok tatlı.
    Hondanın cb500x çoğu cbf 150 kullanıcılarının tercih edeceği klasmanda.
    Fiyat konusu.Nc 700 19ile 20 bin küsür arasında onun altında 3-4 bin lira gibi fiyat aşağısı olur.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Nc 700 düşünüyordum. Cb 500x in geliş durumuna göre fikrimi değiştirdim. Umarım beklediğimiz gibi olurda 3-5 milyar fazladan vermeyiz
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    600rr ın ön kafasına yandan bakınca TDM900e benzettim ben.gagası çıkmış motorun 4silindirin fiyatı,masrafı,bakımı pahalı olduğu için şuanlık düşünmüyorum.
    cbr500r a gelecek olursak naptın sen honda yaa kırmızı rengi çok hoş. görüntü harika.çok beğendim çanta takılsa daha da iyi olur. ama takılmaaz
    cb500x ise nc700x in ufak kardeşi bi an nc700x in yaktığı yakıtı düşündüm, mantık olarak bu daha az yakar dedim kendi kendime aklım gittii Fonksiyonellik düşünen biri olarak bana en çok uyan model bu.yerden yüksek ve tam kısık bütçelinin uzun yol makinası. birde fiyatı uygun olursa değmeyin keyfimize.
    cb500f i beğenmedim iddiasız gösterişsiz ve ufak geldi bana. tabi canlılarını görmeden atıp tutuyorum şuan ne desem boş.
    Tecrübe ve alım gücü bakımından alt tabaka bir motorcu sayılırım, o yüzden ben kim CB1100 ve GOLDWING kim. süpersporta çanta takılana kadar enduroya devam.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    600rr cok agresif olmus onden ben begendim acikcasi ama zevk meselesi tabiki herkese hitap edecek diye birsey yok

birde 600f in uretimini durdurdular sanirim onun yerine 500r a yonlendirecekler tuketiciyi anladigim kadariyla 600f alacaklarda rr alir diyorlardir

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    CB 500 F belki güzel diyebilirdim ama ben biraz z750 r a benzettim farklı bir tasarım beklerdin hondadan...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hondanın kafasımı güzel? 2011 de çıkardığı daha piyasaya süreli 2yıl olmayan yeni tasarlayıp ürettiği 600F global sitesinden kalmış....
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Goldwing 'in tüm heybetini sıfırlamışlar ya...
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    fiyasko. 80;lere dönüş mü ne ?!?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu 500cc üçlemesini yamaha'dan da görsek çok da güzel çokda iyi olucak...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Goldwing'in klasik modeli üretime devam edecek gibi gözüküyor. Bu verilen fotoğraflardaki tahminen daha genç bir kitleyi hedef alan, fiyat olarak az bişey daha avantajlı (4000 dolar daha ucuz), cruiser kullanıcılarını da kendine çekebilmeyi hedefleyen bir model olan F6B. Goldwing sonuçta yaşlı işi bir motordu, bu yeni modeli değişik ve enteresan olmuş. Tabii cruisercı adam alıp da bunu kullanmaz bence ama parası bol ve biraz göze batayım caddeye çıkıp piyasa yapayım diyen zengin çocukları alabilir. Türkiye'ye de geleceğini sanmıyorum.

Şu 360 derece goldwing F6B:

http://powersports.honda.com/2013/go...g-f6b/360.aspx

Asıl Honda Shadow Phantom'u getirse de doya doya binsek, bu ilk verilen değil benim istediğim; olay budur, gelse para biriktirir alırım kesin:

http://powersports.honda.com/2013/sh...om/colors.aspx

Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    murat hocam hondanın bunu getirmesini bekliyeceğine yamaha nın mindstar 950 var sen para biriktir onu al
    cihan54 bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat hocam hondanın bunu getirmesini bekliyeceğine yamaha nın mindstar 950 var sen para biriktir onu al
    katılıyorum

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katılmıyorum. Açıkçası Harley'nin sportster serisi tarzında bir motosiklet olmasına, benim o tarzı sevmeme ve harley'nin uzanamayacağım ciğer olmasına istinaden beğendiğim alternatif bir model shadow phantom. Midnight star biraz spor görünümlü ama klasik cruiser işte; çok hoşuma gitmiyor. GV250'yi verip de onu almam.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Cb1000 le Kawasaki W800 ü birbirlerine benzettim ben Ama kawasaki daha çok klasik havası vermiş
    Bide kawa 800cc çift silindir arka kampana
    Sado

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence goldwing ve cb 1000 ciddi anlamda efsaneye doğru gidiyor müthiş olmuş,cbr 600 rr ise fena değil 1000 rr kadar köklü değişim yok,diğer 500 cc segmentini bence tartışmaya dahi gerek yok özellikle yakıt tüketimleri ve teknolojileri çağ atlamış durumda 500 cc neredeyse ybr 250 kadar yakıyor Buna honda'nın marka değeri ve kalitesi eklenince oyhşş.
    Kalite ve markaya + isim parası vs. de ekle olsun 12.000 liralık motor 20.000 ))) Eğer CBR 500 tek silindirli olmaz ise hondayı kutluycam gerçi fren takımına baktımda pek iç açıcı durum yok

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    CB125SE motorumu satmayım o zaman CBR125R yokmu 2013 yaw.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bu Honda racing motorlarının tasarımını yapan insanlar acaba Japonya'da bile torpil olayları dönüyor diye düşündürüyor.Senelerce vasat tasarımlardan kurtulamadılar.99 r1 ler r6 lar tasarım olarak daha iyi varın gerisini siz düşünün.Bir motosiklet ekonomik,sağlam,yedek parçası bol olabilir ancak sırf tipini beğenmediğim için honda almam gider yamaha alırım.Racingde tasarım çok çok önemli diye düşünüyorum beni kahvehanenin önüne oturtup çay içerken kendini izlettiren içten içten bu benim mi lan bu benim mi lan dedirten tasarıma sahip motor alırım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)