Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosiklet cc yükseltme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    400 tl masraf yapacan
    sonra piston-silindir devir ve titreşimine dayanamayan krank kırılacak
    sonra motoru yardıracan
    silindir çizilmemişse mutluluktan uçucan
    bir daha orjinale çevirmek için bir daha masraf yapacan
    sonra açılmış ve oynanmış motora müşteri arayacan
    eline ve ustana küfrederek ( içinden ) satmak için de içinden ve dışından dualar okuyarak müşteri arayacan
    ama
    sözümüzü dinlersen çok yorulmayacan!
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpabları kontrol aynı sorun benim mct de vardı yokuş yukarı sıkıntılıydı. sonra tamamen gitmedi gittik tamirciye subaplar değişti. herşey normale dondu. hava filtresine bakabilirsin tıkalı ise sıkıntı yapar. bunlar normalse motporun çok rahat yokuş çıkması gerek. bencde

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpabları kontrol aynı sorun benim mct de vardı yokuş yukarı sıkıntılıydı. sonra tamamen gitmedi gittik tamirciye subaplar değişti. herşey normale dondu. hava filtresine bakabilirsin tıkalı ise sıkıntı yapar. bunlar normalse motporun çok rahat yokuş çıkması gerek. bencde
    Subap ayarı yaptırdım subaplarda sıkıntı olsa bariz belli eder motor ama hep aynı seviyede gidişi yani hızlanma yada yavaşlama yok. Subaplara bi ara baktırayım o zaman ne biliyim aşınmıştır veya bir sıkıntısı olabilir olmadı değiştiririz. Teşekkürler

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 tl masraf yapacan
    sonra piston-silindir devir ve titreşimine dayanamayan krank kırılacak
    sonra motoru yardıracan
    silindir çizilmemişse mutluluktan uçucan
    bir daha orjinale çevirmek için bir daha masraf yapacan
    sonra açılmış ve oynanmış motora müşteri arayacan
    eline ve ustana küfrederek ( içinden ) satmak için de içinden ve dışından dualar okuyarak müşteri arayacan
    ama
    sözümüzü dinlersen çok yorulmayacan!
    Son duruma göre sadece dişlilerle oynayıp denicem onun dışında motor herhangi bir işlem görmicek. Zaten olmıcanı biliyodum ama belkide vardır yöntemi dedim. Anladım ki o kadar masraf yapıp uğraşmaya değmez zaten. Teşekkürler
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Asil.KurT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1992 MZ - Skygo 125 - LifanTay100cc - Arora Verano
    Kardeşim aynı motordan bende de var. aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum motoru ilk aldığımda çok güzel çekişi ve gidişi vardı şimdi öle dğeil. yokuşlarda bayılıyo sanki. amam bende ön dişliyi değiştirdim ondan sonra oldu
    Dün buradaki parçacıya benim makine 200 olur mu diye sordum. su soğutmalı 200 lük parça varmış. bugün arayıp sipariş edecek. gelince denicez bakalım olacak mı diye. olursa parasını ödeyip alcam. olmazsa iade edicem.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)