Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dünyanın en yavaş hayabusa kullanıcı olduğum tescillendi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Bizimde hayabusamız olsada 81 le girsek radara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    demin çarşıdan geldim bi tane yamaha r6 yol zaten dar eleman yavaş yavaş gidiyor bi tane mondial 125mg apaçiler egsozu açık adamı görünce iyi ce sıkıştırdılar sonrada basıp yanından geçiyorlar zır zırrr :D şimdi sorsan r6 yı geçtim derler :D:D aynı şekil BMW merso ferrariyede şahinle kafa tutmaya çalışan apaçilerde mevcut :D bunları nasıl temizleyeceğiz :D
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben siyah seviyorum, benim aygır kapkara...
    Hemen görünecek yerine ebatı küçük olmak suretiyle kawa yeşili bir sticker yapıştır.Karınca duası gibidir kawa için yeşil.Vallahi başın derde girer

Bu konu güzel olmuş yalnız ya.Olay altında ki güç değil de içinde ki şeytanda bitiyor...Yaşım 29 bu yaşa kadar bulduğum her boş yolda(şehir dışı ve otoban) gazladım.Yavaştan naked sever oluyorum.Umarım bir adet hayabusa ardından z750(yeşil ama! ) filan alırım tekrardan.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ÜmitDURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayabusa demek sadece hız demek değil ;). hız yapmak istesem GSXR1000 alırdım.

Hayabusa benim için bir drag makinasıdır...onun dışında bir özelliği yoktur...atlarım hoplarım zıplarım diyen yanılır...Ümit arkadaş doğruyu söylemiş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen görünecek yerine ebatı küçük olmak suretiyle kawa yeşili bir sticker yapıştır.Karınca duası gibidir kawa için yeşil.Vallahi başın derde girer

Bu konu güzel olmuş yalnız ya.Olay altında ki güç değil de içinde ki şeytanda bitiyor...Yaşım 29 bu yaşa kadar bulduğum her boş yolda(şehir dışı ve otoban) gazladım.Yavaştan naked sever oluyorum.Umarım bir adet hayabusa ardından z750(yeşil ama! ) filan alırım tekrardan.
    Ben de 29 yaşındayım, bulduğum her yolda gazlamadım gazlamam da, ara sıra otobanda (o da boş olursa) gaz açarım o kadar. Onun dışında hep sakinimdir. Yüksek performanslı motorlarda son hedefim 2013 ya da ne zaman alabilirsem o yıla air sıfır km bir ZZR 1400 olacaktır. En az 50.000-60.000 km kullandıktan sonra artık yavaş yavaş Enduro ya da Touring sınıfı bir motora geçmeyi planlıyorum. Biz yılda 2-3 kere en az 4 motor geziye tatile çıktığımızda izmire uğrar alsancakta birşeyler içer sohbet eder yolumuza devam ederiz. Bazen 1-2 gün izmirde konakladığımız da olur. Bir dahaki gelişimizde buluşalım tanışalım hocam...
    FOR THE HORDE...

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Sonuçta herkesin gireceği yer RADAR

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 29 yaşındayım, bulduğum her yolda gazlamadım gazlamam da, ara sıra otobanda (o da boş olursa) gaz açarım o kadar. Onun dışında hep sakinimdir. Yüksek performanslı motorlarda son hedefim 2013 ya da ne zaman alabilirsem o yıla air sıfır km bir ZZR 1400 olacaktır. En az 50.000-60.000 km kullandıktan sonra artık yavaş yavaş Enduro ya da Touring sınıfı bir motora geçmeyi planlıyorum. Biz yılda 2-3 kere en az 4 motor geziye tatile çıktığımızda izmire uğrar alsancakta birşeyler içer sohbet eder yolumuza devam ederiz. Bazen 1-2 gün izmirde konakladığımız da olur. Bir dahaki gelişimizde buluşalım tanışalım hocam...
    Cidden çok sevinirim buna işte.Geldiğinizde boşlamayın beni
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Ben en çok şu sakin sürüşle çıktığınız yolculuk kısmına takıldım, forumda fazla yazan eden biri değilim ama böyle bir gezi olursa ve yabancı birini kabul edersiniz bende katılmak isterim, çevremde motorlu kimse yok hep tek hep tek sıkıldım : )

Edit : son yazıdan beri baya zaman geçmiş ama genede siz çıkarsanız bir çıtlatın

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Mulayim mode da ss.st kullananlara hosgeldin )

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Hoşbulduk : )
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)