Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O noktada su birikintisi tahminimden derin çıktı,birde hafif bataklık olunca sonucu böyle oldu
    ha ben yumruk kadar bi taş parçasına takılmış da gidonu döndürmüş gibi hissettim. tabi kullanan daha iyi bilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Cbr250 mi yeni almistik boş biryere gittik esimle yeni motorumu deneyicem bi neyse biraz muhabbetten sonra gittim yanina motorun anahtar sokacagim yer yerine onun altinda siyah yer var onu acmaya calisiyorum zorluyorum filan heyecandan akil kalmadi goz gormuyor :D esim uyarinca yanlis yere anahtar sokmaya calistigimi farkettim utandim baya ilk defada motor goren masum koylu gibi 2. Motorum ustelik ama fazla mutlu ve heyecanliydim yeni almistik oyuzden oldu muhtemelen

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bu sene yaz ayında başıma geldi birinin motorlarla onu işe bıraktım eve giderken bir gazı açayım en son kaç görür diye merak ettim gazı açtım 104 u gördü tam köprünün altından geçmek üzereydim basıyorum motor gitmiyor sonra gaz yememeye başladı ben tam köprünün alt girişindeydim tak dedi stop etti motor hareket halindeyken çalıştırmaya çalışıyorum yok çalışmıyor sonra debriyaja bastım köprünün altından güç bela çıktım sonra motorun üstünde ayak yardımıyla iterek 100 metre ilerledim sonra yine çalışmadı sonra benzin deposunu açtım ve tekrar kapattım sonra çalıştı
    Allahtan köprünün altında kalmadım kalsaydım arkadan biri vururdu

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Ozamanlar vitesli motorla baslamistim falcon 150m vardi bigun bi ara sokaga girdim havada karanlik yol cakilli biraz anayolsa asfalt ama cakildan asfalta cikarken baya bi yukselti varmis neyse gidiyorum ilk kez o yoldan motorla geciyorum bi baktim yoldan yukselti tamda donmeye kavis vermisim motor oyle cikmicak ordan kaycak belli acemiyimde baya ve son anda farkettim okadar yukselti oldugu arka fren aliskanligimda oturmadi bastim one altim cakil gidon yamuk dusmek farz oldu tabi zarrt diye kaydim etraftaki 2 adam kostu motoru kaldirdik adam dedi bunu boyle elle goturelim yok dedim bisey yok binerim ben bozuntuyada vermiyorum korkmustum ama bindim geldim eve oyle babamada hic anlatmadim o aksam caktirmadim birsey :D

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah hepinizden razı olsun Bu gece mesai bitmezdi yoksa Yahu ben anahtarı motosikletin üstünde unutunca kendime "malsın olm sen" diye sitemde bulunurken haksızlık ediyormuşum Adam baba kucağına transit geçiş yapmış motor üzerinden
    hellboys bunu beğendi.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Bide motor yeni geldiği zaman atladım üstüne basıyorum marşa tık yok motor çalışmıyo dedim her halde kırmızı tuşa falan bastım oda denk babam da eve çıktı onu da arayıp diyemedim bayaa bi korku oldu şimdi çin çon bişey olsa bakarım ama cesaret edemedim ondan sonra aklıma geldi arayım servisteki abiyi aradım anlattım la olum ne adamsın dedi gülüyo la abi napıcam dedim otur motora ayaklığı kaldır bas marşa dedi motor çalıştı telefondakine de bişey diyemeden kapattım kendi kendime gülmeye başladım la olum ne mal adamsın demiştim kendi kendime
    EldekiDebryj, maktama ve Dash_1905 bunu beğendiler.

hellboys ve Mamba09 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF150
    Dün sabah herzamanki gibi işe gitmek için evden çıktım. Motorumu park ettigim kaldırımda yoktu ve mutlaka motorumu park ettiğim yerdeki ağaca zincir ile kilitlerim. Başımdan kaynar sular döküldü "eyvah motoru çalmışlar" panikledim tekrar eve döndüm durumu eşime anlattım. Oda hemen serzenişte bulundu motoru kilitlemedinmi diye hatırladığım kadarıyla kilitlediğimi söyledim hemen 155'i aradım motorun çalındığını ve ne yapmam gerektiğini sordum 155'ten bilğileri aldım ekip yollacağını söyledi ve karakola gidip durumu anlatmamı istedi. Ben hazırlandım karakola gitmek için yağmurda yağıyor arabanın anahtarlarını aldım motor kiyafetlerini çıkarmaya çalışıyorum üzerimden fakat panikten öyle terlemişimki elbiseler islanmış bir türlü çıkartamıyorum. Eşiminde yardımıyla zor bela üzerimden çıkardım banyoya gittim elimi yıkadım terimi sildim sonra eşime dedimki ben motoru buldum. Hemen üzerime mont aldım sokakta koşmaya başladım. Akşam bir sokak ilerideki markete gitmiştim motoru marketin önüne park edip girip alış verişimi yaptıktan sonra eve yürüyerek geldiğimi hatırladım. Motor cadde'de kask aynada asılı halde sabaha kadar yağmurda birilerinin gelmesini beklemişler. Neyseki almaya ben gittim.
    maktama, tinerci, Mamba09 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    abi bazen bende değişik şeyler yapıyorum ya ister istemez Dün dik bi yokuştan aşşagı iniyorum altımda scooter var zemin ıslak yağmur yağıyor dur bi kayacakmı diye arka freni kökledim kaydım bayagı bi topladım sonra ne değişik adamlarız yahu biz

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Sensin o taammmı ben kaç defa duştuğumu hatırlamıyom artık :D beyin hücrelerimin çoğu kaska nufuz etmiş durumda. Kaskı takınca daha akıllı oluyorum asdfjklas
    Dash_1905, ümitfidan ve tinerci bunu beğendiler.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Kirma yarmada ustume yoktur . cg nin yag suzgeci kapagi damlatiyordu.ha gayret birde baktim yiv icerde kapak elimde yag kabida yanimda olmasa yagin tamami gidecek.allahtan kirildi zayif dokumdenmis yoksa dis siyiracaktim.yeni kapakla hallettim artik.

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    Yaz günüydü markete gitmek için çıktım evden, tak bastım marşa yürüdüm markete gidiyorum yarı yolda kıp kıp derken hop stop etti motor. Allah Allah diyorum hiçte yapmaz noluyo, marşa bas almaz, 1-2-3-4-5 başladı akü zayıflamaya, haydi ayak marşına devam, olmadı vurdur yok çalışmadı bitürlü. 500mt geri yürüdüm yaz günü bide motor elimde kanter içindeyim, tam evin önüne geldim bi baktım babam benzin musluğunu kapamış. hayır küfürde edemiyorum ucu bana dokunuyo. neyse bidaha bastım marşa hadi markete.

HAYAT10DA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    yeni aldığım motorda mağazadan çıkıpta eve yaklaşmama 5 km kalmıştı motor kadranı henüz 26 km idi kırmızı ışıkta kalkışta henüz motora alışamadığımdan ve tanıma fırsatım olmadığından gazı fazla verince ok gibi fırlayıp beni sola attıydı kendiside 3 mt sürüklendi cağğğnım 0 motor 26. km de grenajlarında doğal desenler meydana getirdiydim en büyük mallığım bu oldu 2 gün sinirden ağlamaklı oluyor aman nazarı çıktı Allah beterinden saklasın diye kendimi fakir avutmasıyla teselli ediyordum
    HONDA PCX 125 beyaz meleğim

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Konuyu hortlatayım, zaten ölmemeli bu konu. Geçen gün motosikleti 1-2 gün bıraktıktan sonra benzin miktarının biraz azaldığını görüp, etkili olur ümidiyle yakıt musluğunu kapatmıştım. Akşam vakti kardeşime gidecekken motoru bir güzel çalıştırıp ısıttım ve tam siteden çıkacakken karıma gelen yokuşta motosiklet "öhö" deyip stop etti. Sonra çalıştırdım ve jikleyi kontrol ettim, ardından yine "köh" dedi ve tekrar stop etti . Millet de sempatik buluyor benim motosikleti, doğduğumdan beri aynı yerde yaşıyorum falan insanlar toplaşmaya başladı üzgün yüzlerle Sanırsın motor öldü de gömecez Birden aklıma yakıt musluğu geldi ve mallığıma gülüp hızla olay mahallinden uzaklaştım. Neyse ki el çabukluğuyla hallettim de millet anlamadı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru daha yeni almışım, hergün aha burasındada bu varmış diye öğreniyorum, bir gün, arka çantanın altındaki kırmızı düğmeyi ittirince çantanın motordan ayrıldığını öğrendim. neyse kız arkadaşımla gezdik yine bir gün, onada göstericem çantanın oradan ayrıldığını (niyeyse) onu bırakıcağım yere geldik, hafif yokuş aşağı yol, motoru bıraktım onun bineceği otobüsü beklerken "canım bak çanta burdan ayrılıyomuş" diyip o düğmeyi yavaşça ittirdim ama çanta çıkmadı, niye çıkmadı la bu derken motor orta sehpadan indi gidiyor yokuş aşağı, bi anlık mallıktan sonra koşup gidonu yakaladım ama ufaktan egzozun üstüne yattı tabi o günden beri motoru yokuş aşağı bırakmam, ön teker ille yukarı bakacak
    Abi kızın yanında olması kötü olmuş yaa :D

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    eski tvs apache motorumla biladeri atmışım arkaya ileride ışıklar var yol boş hız 30 km
    aha bi baktım 10 metre önüm boydan boya yağ ulan dedim 2 kişiyiz lastikler metzeler me22 yere sağlam basar
    arka frene biraz bi abandım (((şu anda sesli güldüm)))) anam motor bi yanladı bende panik yok bilader düşücegimi sanarak arkamdan atlamaya çalışırken arka teker sağ ayagının üstünden geçti atladı aşağı ben motoru topladım durdum
    olum manyakmısın ne yapıyorsun geberip gidecez
    bende suç yok yere yağ dökmüşler görmüyonmu olum=)=)=)
    hala hatırlarım ulan neden böyle birşey yaptım diye sorarım kendime
    cıbırlover1 bunu beğendi.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    İlk motorumu ikinci el cbr125 imi aldıktan 3 gün sonra işe gitmek için hazırlandım, motorla bankamatiğin önüne kadar gidip para çektim, motorun üzerine oturdum marşa bastım tık yok, ulan kesin kazıklandım derken işi aradım motor çalışmadı gecikeceğim dedim. Alanya nın göbeği yaz günü işlek yer ayaklığı indirdim motor viteste debriyaja bastım motoru itekliyorum, bi an durup marşa birdaha basmak aklıma geldi debriyajı saldım mallığa bak. Şuna bidaha basayım dememle motorun peşinde koşturmam bir oldu. Sonra bu neden böyle oldu diye 10 dk oturup düşünmüşlüğüm var onu hiç saymıyorum, neyseki motoru düşürmemiştim....

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    4 gün önce aldığım motorumu kafenin önüne park etmiştim ateş kesiciyi açmışımn yaklaşık 1 saat sonra sonra motorun başına geldim kontaga basıyotum basıyorum çalışmıyor , arkadaşı aradım benzini bitti heralde benzin getirin dedim onlar benzini almış ttam yanıma gelirken ateş kesiciyi kapamadığımı gördüm

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 tane ekmek aldım ve gidona bağladım. ekmeğin sert kısımları poseti ufaktan delmişti ama ewe götürür diye düşündüm fakat çukura girdikten sonra bi baktım ekmek yok poşetin altından düşmüş bi de artisim ya sinirlendim ve ''hay allah kahretmesin'' tarzında bi hareket çektim ellerimi bıraktım sonra gidona bağlı kalan poşeti bi hamlede yırtıp atmak için poşete şiddetle bi asıldım tabi gidonun tek taraftan asılınca döneceğini akıl edememişim bende ekmeğin yanına düştüm... namussuz poşet hala gidonda duruyodu

Şu kısma bayıldım
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    namussuz poşet hala gidonda duruyodu

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

Arkadaşın motorunda (Kanuni Seyhan 150) artçı olarak gidiyorum. Arkadaşım sürerken, yol müsait ise, viraj falan yoksa sürekli ağırlığımı sağa sola vererek dengesini bozuyorum. Oda gerekli müdahaleyi yaparak düz gitmeye çalışıyor. Bunu bazen düz yolda habersizce de yapan ve bi oyun haline getirmiş olan ben ve arkadaşım; günlerden birgün yokuş aşağı 60-70kms hızla gidiyoruz. Bende herzaman yaptığım ve arkadaşımında kolaylıkla savuşturabildiği, o var gücümle motoru sola yatırma girişiminde tekrar bulundum. Normalde bu hızda asla yapmamam gerekiyordu fakat bazı anlar olur ya aklınıza gelmesiyle yapmanız bir olur.

Bombaya geliyorum. Meğer bizim arkadaşında ellerini bırakacağı tutmuş yokuş aşağı dümdüz yol diye Ben arkadaşın iki elininde dizlerinde olduğunu hiç farketmeden anında eyleme geçtim. Bu nasıl bir reflekstir arkadaş.. Sen ayağını bir anda (60-70kms diyorum yaa ) yere vurup direksiyonuda yakalayıp tersine kontra yaparak durumu milisaniyeler içerisinde düzeltip müthiş bi mallığın çok kötü sonuçlarından kurtardın bizi.

Arkadaş olayı halletmiş sımsıkı direksiyona tutunmuş ikimizde sessiziz. Ben hala olayın ehemmiyetini anlamamış pişkin bir ses tonuyla "neco bu sefer çok sarsıldık iyi yapamadın" gibisinden bir söz sarfettim. Gelen cevap titrek ve heycanlı bir ses tonu ile bana o anda direksiyonu tutmadığını söyledi. O pişkin halimden eser kalmamıştı resmen: >>>>

O şimdi asker. Hayırlı teskereler kahraman
    dundanbiri bunu beğendi.

Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    Bende bir ara bi yamaha virago buldum bi kullanıym dedim ama kontağı bulamadım aradım taradım yok internet e yazdım çıkmıyor heryere baktım yok anam yok sinir oldum boşboş düğmelere bastım zannediyom anahtar yakında iken çalısır otomatik arabalar gibi sonra sahibini aradım selenin altındaymış nasıl bi kafa koyar oraya onu allahını seven sölesin neden orada?
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)