Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu, Avrupa Süper Stock’da Üçüncü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Avrupa Süper Stock Şampiyonası’nın son ayağı olan ve Fransa’nın Magny Cours Pisti’nde yapılan yarışta, Kenan Sofuoğlu üçüncü oldu. Yamaha R1 ile mücadele eden Kenan Sofuoğlu, bu başarısıyla Türk spor tarihinde bir ilke imza attı. Sofuoğlu, Avrupa klasmanında 2004-05 sezonunu da üçüncü olarak tamamladı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    insan mutlu oluyor böyle olaylar olunca tarihe hep adımız yazıldı altın harflerde şimdide farklı dallarda dereceye girmek bile insanı mutlu ediyor
    ERASER WİLL COME BACK

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Söylenene göre annesi frena bas dediği için son yarışı 3. bitirmiş. Adamımız yaaa :
    DBTYSG

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde Türkiye adına yarıssa cok dfaha guzel olurdu.....zaten bızım türk milleti boyle ınsanlara sahıp cıkmaz kiiiiiii

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok güzel yarışıyor. TUR kısaltmasını görünce duygulandım valla. Helal olsun.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    yarışı izledim gerçekten keyifli kenan kardeşimize başarılar diliyorum yolu açık olsun yaşı daha küçük biraz daha deneyim kazansın ne rossi kalır ne angela hepisi tozu yutar kenan herzamanki gibi gönhlümüze taht kurar....!!!!

kutluyorum kenan kardeşimizi
    The Power of Dreams

burakusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kenan Sofuoglu

Kenan kardesimizi kutluyorum... Gercekten cok buyuk bir basari. Arkadaslar Turkiyede bu is icin yeterli tesis yok. Bu yetenekteki bir arakadasa sahip cikilmasi lazim. Bunun icin de imkan lazim. Turkiyede yanilmiyorsam toplam 2 tane pist var 3.su(Formula 1) de yapim asamasinda. Bu seviyede yarismak surekli antrenman gerektiren bir sey. Herzaman degisik pistlerde degisik iklim sartlarinda antrenman gerektirir. Arkadasimizin Almanya da kalmasi normal. Insallah bizde cok yakinda bu seviyeye gelecegiz... Yapilmakta olan Dunya standartlarindaki pistle ilk adimimizi atiyoruz insallah...

Herkeze iyi hafta sonlari,
    Burak 03 R6
    WERA #996

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure

Re: Kenan Sofuoglu

Alıntı burakusa adlı üyeden alıntı
    ...................... Insallah bizde cok yakinda bu seviyeye gelecegiz... .....................
    Selam Burak ,
    Su alttaki linki okursan bu seviyeye geldigimizi bizim jenerasyonumuzun goremeyecegini anlarsin. Aslinda sende iki uc defa insallah masallah filan demissin...haklisin, isimiz allaha kalmis durumda, motosiklet sporunun elinden tutacak hic kimse goremiyorum ben. Ustelik kendimiz, biz motoaikletciler bile fazla "iplemiyoruz" kucuk bir azinlik disinda. Destekleyen bu kucuk azinligin icinde konuyu de on sayfada haber yapan motosiklet.net sitemiz var, ne mutlu....

http://www.ikiteker.org/modules.php?...ewtopic&t=2360

Kenanin basarilarinin devamini diliyor ve cani gonulden kendisini kutluyoruz.

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım bu F1 pisti bir başlangıç olur. Bizde yetenek çok aslında ama dediğin gibi Burakusa tesis yok. Bizim yetenek olarak eksiğimiz yok fazlamız var.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kenanın tekrar tebrik ediyorum. Yarıslarını yakından takip etme fırsatım pek olmadı ama Türkiye'ye geldikten sonra tvlerde yaptıgı roportajları seyrettim cok zor sartlarda bu basarıyı elde ettigi gordum. ileride daha da basarı olacagi kesin yolu acık olsun. Elimizden gelen destegi kendisine vermeliyiz

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    KENAN BİZİM GRURUMUZ OLACAK İNŞALLAH SENEYE ŞAMPİYONLUK KÜRSÜSÜNDE GÖRÜRÜZ.BİRDE arkadaşlar eğer kenanın yarış videoları varsa ne olur siteye yollayın hekese selam.kendinize çok ii bakın
    ---zx-10r Rulez---

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YAMAHA KENAN,YAMAHA KENAN'!!!!HARİKA BİRİ YA....BU TARZ HABERLERİ KEYİFLE İZLİYORUM HABERİNİZ OLSUN ARKADAŞLAR...organizasyonlarından beni haberdar edin,ben mümkün olduğunca kaçırmıyorum ama gene de beklerim duyuularınızı...

Başarılı,mütevazi ve hızlı biri o..O bir RADİKAL::.. :

Gurur Duydum! :grouphuuug:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler