Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

daha önce açılmış bi konu ama yeteri kadar açıklama yapılmamış bende kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial
    daha önce benzer konular açılmış ama pek aydınlatıcı değil şimdi mondial ve kuba farkları yok denecek kadar az motorlarında ama şimdi insan yedek parça ve arıza konusunda kolay ulaşılabilecek bir motor seçer mondial in yedek parçası ve servisi var türkiyede zorlanmadan bulunur kubanın serviside mondail kadar olmasada var ama mondialler kubaya göre biraz daha kullanışsız kalıyormuş kubalar daha iyi mondiallerden diyolar ben karasızım ama kubaya daha yakınım kullanıcılarından bir bilgi alsak bu konuda açıklanmış olsa ? (motorlarda mondial125 cg - kuba çita 125)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bitane soru işareti hariç, noktalama işaretleri kullanmadığın için ne sorduğunu 3 kere okumama rağmen pek anlayamadım?? Hanisinin servisimi iyi diyosun, herhalde mondialdir. Ama antep e yakın oturuyosan veya bulunduğun yerde küba motor ağır basıyosa küba al.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   - KONU başlığının konudan alakasız olması
    - İmza kurallarına uymamak
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)