Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motorun calınmasına karşılık gprs arac takip sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 - 2009
    Arkadaşlar benim çalıştığım şirketlerdeki araçların tümünde araç takip sistemi var. 'ARVENTO' diye bir şirket veriyor bu hizmeti.
    İlgilenenler bi baksın. Aracın hangi tarihte nerede kaç km hızla gittiğine kadar herşeyi gösteriyor. Motor rölantideyse onu da gösteriyor.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ebay uluslararası alışveriş sitesidir. adresi http://http://www.ebay.com/
    garantiden çıkmamak için bir yol daha var alarmlı disk kilidi şu adreste incelemesi yapılmıştıhttp://www.motosiklet.net/forum/moto...incelemem.html ben de uzun bir süre araştırdım sağlam bir marka tabi herşeyi disk kilidine bırakma kalın bir zincirle daha bağlamayı unutma motoru. çok daha etkili olur
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    ebay uluslararası bir alışveriş sitesi diyebilirm

arkadaşın alıpta çalıştıramadığı gps aletide bu olsa gerek:http://www.ebay.com/itm/Realtime-GPS...ht_8779wt_1165

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı babasado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim çalıştığım şirketlerdeki araçların tümünde araç takip sistemi var. 'ARVENTO' diye bir şirket veriyor bu hizmeti.
    İlgilenenler bi baksın. Aracın hangi tarihte nerede kaç km hızla gittiğine kadar herşeyi gösteriyor. Motor rölantideyse onu da gösteriyor.

Saygılar
    aylık ücreti flaan varmı bi bilgin varmı

Motosikleti
    CBF 150 - 2009
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aylık ücreti flaan varmı bi bilgin varmı
    yıllık ücreti var diye biliyorum dostum ama ne desem yalan olur fiyat hakkında bir fikrim yok.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bi ara denk geldim bi yerde,garantili bi cihaz kibrit kutusu kadar,600 tl civarında fiyatı vardı hersene 80 tl civarında ücret ödeyip kulanılıyo ismi aklıma gelmiyo bulursam eklicem,bu dangalak gsm şirketleri her yöne bilmem kaç dakka muhabbetini bırakıp,aylık 30-40 tl ye böle bi hizmet verseler nası bi müşteri portföyü yakalıcaklar haberleri yok..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    En basidi cok dandik bir tel monte edebilirseniz motora www.acabanerde.com diye bir servis var tabi motora takacaginiz telefonun sarjini birde hatti dusunmek lazim ama en basit ve en ucuz yolu

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    http://www.aractakipsistemleri.net/a...aya-arac-takip
    böyle bi sistem var ama hem aylık ücreti var hemde araca takılan parçanın fiyatı var ama bir örnek..
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ara denk geldim bi yerde,garantili bi cihaz kibrit kutusu kadar,600 tl civarında fiyatı vardı hersene 80 tl civarında ücret ödeyip kulanılıyo ismi aklıma gelmiyo bulursam eklicem,bu dangalak gsm şirketleri her yöne bilmem kaç dakka muhabbetini bırakıp,aylık 30-40 tl ye böle bi hizmet verseler nası bi müşteri portföyü yakalıcaklar haberleri yok..
    Biara aveada böle bi sistem vardı belki şuanda da vardır ama kullanmadığımdan bilmiyorum, fakat tam nokta atışıyla yerinizi göstermiyordu hangi baz istasyonunun kapsama alanındaysanız oranın lokasyonunu veriyordu, hiç yoktan iyidir tabi eğer çalınan araç seyir halindeyse güzergahı tutturduğunuz anda yakalanabilir.

http://www.chinavasion.com/product_i...rucksscooters/ böyle bir site daha buldum ücretsizmiş gps sadece sim kart lazımmış biraz ingilizcen varsa verdiğim linke girip detaylarına bakabilirsin

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    usta cin malı bu :D cinden nasıl getirticenki bunu 1 tane :D göndermez bileee

scooturk diye bir site var ben de orda gördüm adamın biri almış ve bu adresi de oraya koymuş başkalarının işine yarar diye

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    hım bakmak lazım ya ama en iyisi garantiyide iptal ettirmeden elektirik tesisatına zarar vermeden baglanan alarm gibi olucak serwise giderken söküp gidiceksin eelektirigi direk aküden cekicek ek kablo lfaan kesmeden

Motosikleti
    ar 150-70 zorro
    ben bir bomba düzeneği yapmayı düşünüyorum...motoru çalmaya gelen kişi çalıştırdığı anda motorla beraber uçsun havaya...çalındımı geri gelmiyor zaten . en azından bir hırsız temizlemiş oluruz..))))))

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Arkadaşlar bir öneride de ben bulunayim. Bulduğum en sağlam sistemlerden biri. Telefondan takip sistemi bile var. Ayrıca ücretler gerçekten düşük. İnceleyin derim.

http://www.lenoi.com.tr/

Ben bundan taktırmayı düşünüyorum ama önümüzdeki 1 ay içinde. Eğer taktırırsam sizlere de gerekli bilgilendirmeyi yaparım.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Motora alarm takınca garantiden çıkıyorsa takip sistemi takınca garantiden çıkmayacakmı ?
    benimde araştırdığım bir konu benim bulduğum en komplike cihaz maxisgps hem takip cihazı hem alarm sen yanına yaklaşınca alarm otomatik açılıyor aynı zamanda kaza anında merkeze bilgi veriyor kendi güç kaynağı var yani hırsız aküyü sökse bile bir süre sinyal göndermeye devam ediyor daha baya özelliği var

http://www.maxisgps.com/hizmetlerimi...e-sistemi.html

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay uluslararası bir alışveriş sitesi diyebilirm

arkadaşın alıpta çalıştıramadığı gps aletide bu olsa gerek:http://www.ebay.com/itm/Realtime-GPS...ht_8779wt_1165
    Bunların çalışmaması çok normal. Bunlar bildiğimiz cep telefonu. O yüzden bunların da IMEI numarası var. O yüzden o numarayı kayıt ettirip yurt dışından cep tel getirmiş gibi açtırman gerek. Ondan sonra çalışıyor. Makineye bir Türk hattı takıyorsun. Sonra o numarayı aradığında otomatik uydudan kordinatları buluyor, sana SMS ile gönderiyor. Senden Google Maps'a kordinatları yazıp motorun nerede olduğunu öğrene biliyorsun.
    iptaluyelik02 ve EKONOMİ bunu beğendiler.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunların çalışmaması çok normal. Bunlar bildiğimiz cep telefonu. O yüzden bunların da IMEI numarası var. O yüzden o numarayı kayıt ettirip yurt dışından cep tel getirmiş gibi açtırman gerek. Ondan sonra çalışıyor. Makineye bir Türk hattı takıyorsun. Sonra o numarayı aradığında otomatik uydudan kordinatları buluyor, sana SMS ile gönderiyor. Senden Google Maps'a kordinatları yazıp motorun nerede olduğunu öğrene biliyorsun.
    Yurtdışından cep telefonu getirmiş gibi kaydettirmek de ayrı bir sorun,marka ve model yazıyorlar bildiğim kadarı ile,gecen yıl bir akrabamın telefonunu kaydettirmiştim,bir form doldurdum bir ay sonra telefona mesaj gelmiş bu imza gerçek değil diye,konuşmaya kapatmışlar.(hangi imzamı bulup da kıyasladıkları mechul)iletişim kurumuna yeniden bir dilekçe gönderdim,"vallahi billahi kendi imzam diyesonra telefonu açtılar konuşmaya.
    En doğrusu yurt icinde bu işi yapan,referanslı(büyük şirketlere iş yapan) firmalardan cihaz satın almak ve düzenli aidatını ödeyip kullanmak.bu yönüyle lenoi.com.tr daki ürün benim aklıma yatıyor.

Motosikleti
    ninja 250
    benim yaptırmayı düşündüğüm sistem aslında yol yardım sistemi,ama ek olarak motosikletin herhangi bir çalınma durumunda 2 gün içinde motoru buluyorlarmış.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    arkadaşlar bu konuda iyi bir gelişme oldu motorlar için bir firma ile anlaşma yaptık montaj dahil cihaz vs bir sefere mahsusu 350 tl ye takılacak ve ayda sim kart ücreti 8 tl ödenecek çok kullanışlı bir sisitem http://mobil.bfelektronik.com/ firma bu normalde 500 tl ama 10 kişi olursak 350 tl ye halldecegiz ilgilenen arkadaşlar arasın 5322124353 yaptıralım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)