Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Yazılı Sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    Merhaba kardeşlerim abilerim...
    Benim c.tesi yazılı sınavım var kitap verdiler hiç calismadim biraz bilgim var ama motorla ilgili sizce çalışmadan kazanabilirmiyim ?
    Çok konu var hangisine çalışayım anlamadımki. ...
    Iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Yeter Artık BRO 50 adet konu açtın Bıktık valla

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Sevgili kardeşim, kitabı bi kere okudum. İlk okul ve lisede trafik dersinde ne varsa onda da hemen hemen aynı şeyler var. O yüzden buradaki kimse senin ne kadar bilgili olduğunu bilemez. Ama sen kendin ölçebilirsin ne kadar bilgiliyim diye. Bu da google amcaya ehliyet soruları yazarak araştırıp bulman o soruları çözmen ile mümkün.

Motor, uzun yol, ehliyet vs derken bir çok konu açtın. Ama bu sorduğun şeyleri aratıp cevap bulmak emin ol konu açmaktan çok daha basit.

Bu kadar uzun yazmamın nedeni de hergün açtığın konuları forumda görmek zorunda olmam ve günlük girdiğim forumda artık sıkılmam.

Sınavı da kafana takma. Abartısız söylüyorum 10 dk'da biraz bilgiliysen sınav bitiyor. Hiç kitabı okumayan, arabayı/motoru süremeyen insanlar bile ehliyet alabiliyor. Bu kadar sıkıntıya girme.
    HONDA

#BZ3082

Hocam yeni sinavlar zor.Tamam bazi sorular cidden kolay ama bazilarida direkt bilgi sorusu bilmeden cözmek imkansiz.Ben kursa gittim kitaptan cikmis sorulara baktim 96 aldim ama kursa gitmesem cok zor yapardim.En azindan cikmis sorulara bakmani oneririm.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    ben kötü örnek gibi olmayayım ama derslere bile girmemiştim =) kitaba hele hiç bakmadım geçtim yüksek puanla test olduğundan mütevellid secenekler arasında mantık yürütülerek geçilebilecek bir sınav bence. ne demiş bir büyüğümüz beyin bideavvva =))

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter Artık BRO 50 adet konu açtın Bıktık valla
    Istemiyorsan bakmassin konuya bir suru adam bilgi veriyor hadi güle gule sana bidahada benim paylasimlarima yorum yapma adamlar bilgilerini paylaşıyor bu forum boşa acilmadi

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı safak1999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istemiyorsan bakmassin konuya bir suru adam bilgi veriyor hadi güle gule sana bidahada benim paylasimlarima yorum yapma adamlar bilgilerini paylaşıyor bu forum boşa acilmadi
    Senin Gibi Veletler İçin açıldı forum doğru unutmuştum hemen çıkmalıyız millet

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    Adam olmak keşke yaşa baksaydida sen benden daha fazla adam olsaydın hadi k.g
    snappy x bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı safak1999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam olmak keşke yaşa baksaydida sen benden daha fazla adam olsaydın hadi k.g
    sinirlenme kardeş bu daha elektrikli bisiklet sürüyor nerden bilsin :DDDDD

Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Bende giriyorum o sınava, deneme sınavlarında full yapıyorum. Geçmiş dönem sorularını çöz, yaptığın yanlışları gör. Basit oluyor abartılcak bir şey yok. Genelde motor trafik ilkyardım bilgin varsa rahatlıkla yapacağın bir sınav kardeşim.

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    Abi bu kitabın konuların sonlarında testler var o sorulara bakıp girecem iyi olur demi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)