Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

0km Varadero mu Triumph Tiger 800 Mü ?? Yardım Edin Lütfeen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı cosbycik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27.000 tl ye 1000 cc 90 kusur beygir varadero varken 33.000 tl ye bmw f650 (f650 - 800cc sanirim) almakta pek mantikli gelmiyor.
    Tiger da 800cc ama 94 beygir
    Aslinda en cok takildigim yer Tiger da ABS olmamasi. Sonucta getiren firma mototal. Cok zorluk cikacagini sanmiyorum. Abs olmamasi sizce buyuk bir sorunmu? Kisin yagmurda falan keske Varadero yu alsaymisim dermiyim.
    Bu arada f 650 ye birde motor koruma demir canta vs derken 35 i gecer. Honda ve triumph da top case ve motor demirini + 1000 lira gibi verecekler.
    Simdi sana mantikli gelmiyor ama senin disinda kalan herkese GS serisi daha mantikli geliyor.
    Netice itibariyle dünya üzerindeki satis rakamlarina bakarsak genelin tercihi açikça ortada.
    ABS konusunu ben atlamisim.
    ABS çok önemli.
    Zaten bir kaç yil içerisinde avrupada ABS standart olacak.
    Yani motosiklet firmalari ABS olmayan motosikletleri avrupada satamayacaklar.
    Dolayisiyla demode olacak ve daha az güvenli bir motosiklete o kadar para vermeni pek dogru bulmuyorum.
    Her hangi bir tehlikede frenlere sonuna kadar güvenle basabilmek çok önemli.
    Tabi BMW evet biraz tuzlu.
    Yani dogal olarak bütçene göre hareket edeceksin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Bmw f650 ye 35.000 cok fazla. Ancak temiz 2.el olursa 25-27 lerde olabilir.
    0 varadero ile ayni fiyat olur o zamanda.
    Off mutlaka biyerlerden eksik cikiyor biseyler. Hicbir konbinasyon tam olmuyor.
    Bu durumda ya 0 Varadero ya suzuki bu sene fiyati normale dondururse yeni kasa v strom (25.000 lerde oldugunu varsayiyorm cunku suzuki tr japonyaya istek gondermis fiyatlarin pahaliligiyla ilgili. Fiyatin pahali olmasi japon yeni uzerinden gelmesinden kaynaklaniyor) yada temiz kullanilmis yeni kasa f650 (2. Ele pek sicak bakamiyorum cunku bu fiyata soyledigim motorlarin 0 ini alabiliyorum))

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu durumda Varadero çok iyi bir seçenek haline geliyor.
    Hem zaten begenmissin de.
    al keyfini çikar.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Triumph 800 XC' Hakkında bayaaaaa video izledim..çok seri çok nefis bir makina sesi zaten ayrı bir dünya.yanlış hatırlamıyorsam.Abs li versiyonu extra..600€ gibi bir extra.ama bir modele baş koymuşsan yorumlar tatmin etmeyecektir seni.Şimdiden her 2 model içinde hayırlı olsun.((Benim Gönlüm Turuncu Triumph'tan yana )
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Merhaba,
    Abs siz Triumph ile abs li olan arasinda normalde 600 euro fark vardi. Ama kampanya yaptilar suan abs siz son 2 motor icin fiyati 30000 e cektiler. Absli olan model 40000 civari.
    Bu sebeple abs siz olanda fiyat avantaji var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Şu triumph da ABS olsa yedek parca servis 2. El vs hic dusunmeden alacaktim. Simdi 30.000 lira verip abs siz bi motor almak ne kadar dogru olur bilemiyorum.

2012 den sonra bicok marka BMW gibi abs siz motor uretmeyecek
    Sonra elimde kalacak degeri dusecek diye cekiniyorum. Motorda ABS olmazsa olmaz birseymidir tam bir fikrim yok acikcasi.
    Varadero yu secersem %90 abs yuzunden secicem.

Düşünmek bile gereksiz....

Alacağın motosikletle Avrupa'ya gitmeyeceksen kesinlikle Varedero.... Servis, parça ve bakım maliyetleri nedeniyle

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Avrupa'ya gideceksem Varadero olmuyormu ?
    Birde ben ABS ile ilgili yorum bekliyorum.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tavsiye ve yorumumu yapmıştım fakat,
    anladığım kadarıyla verdiğiniz şıkların dışına çıkmak istemiyorsunuz ve belliki kararlısınız
    2 motosiklet arasındaki en makul en iyi seçenek Varadero.
    ABS frene gelirsek eğer, ben 30bin euroluk motosiklete biniyorum abs yok hiçbir zaman da keşke olsaymış demedim!
    ABS arabada bile şart değildir, bu tür sistemler sadece sürücüye kolaylık sağlar, eğer siz durmayı veya durdurmayı biliyorsanız gerek duymazsınız.
    ben absli motosiklette kullandım (5000-6000km civarı) toplam ABS ye girme sayısı 4-5 kere max.
    Bir motosiklette bana göre en önemli parça veya sistem, gidon amortisörüdür! abs,tc herşeyden önce gelir!
    Siz bence Varadero alın, çok güzel bir motosiklet üretimin durdurulması mühim değil, Varadero tabiri caizse motosikletin G.Cherokee'sidir... Kombine ABS olmasıda avantajdır tabiki!
    e diğer aksesuarlarını da söylediğiniz rakamlara taktırabiliyorsanız gayet iyi çok makul, fuar zamanına denk getirilirse acaba daha ucuza alınabilir mi?

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ABS'siz Triumph da yapılan iştah kabartıcı indirim sizin kafanızı karıştırmasın , bugün indirimli olarak 30.000 TL ye Triumph'u alın yarın 28.000 TL ye satmaya kalkın bakalım alan olacak mı ?

Pazarlama taktiği aslında sizi çelişkiye düşüren , 2011 Varadero ABS mi , 2011 CBF 1000 ABS mi sorusuyla karşılaşmayı tercih ederdim.

bence TR şartlarında Triumph karın ağrısına sebep olacaktır.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    üretimi durmuş olsa bile piyasası olan satacağın zaman beklemeyeceğin bir motosikletmi???

üretimi devam eden ama satmak istediğinde aldığının yarı parasına satmak için 2 sene bekleyeceğin bir motosikletmi??

bence Varadero
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Hacım tek kişi bineceksen Tiger, yengeyle bineceksen Varadero al derim. Varanın en güzel tarafı yolcu selesinde oturanın rahat etmesi. Tek derdin, bazı arkadaşların sürekli dile getirdiği gibi, satarken para kaybetmemekse 2. el ybr 125 al...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı cosbycik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Abs siz Triumph ile abs li olan arasinda normalde 600 euro fark vardi. Ama kampanya yaptilar suan abs siz son 2 motor icin fiyati 30000 e cektiler. Absli olan model 40000 civari.
    Bu sebeple abs siz olanda fiyat avantaji var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Şu triumph da ABS olsa yedek parca servis 2. El vs hic dusunmeden alacaktim. Simdi 30.000 lira verip abs siz bi motor almak ne kadar dogru olur bilemiyorum.

2012 den sonra bicok marka BMW gibi abs siz motor uretmeyecek
    Sonra elimde kalacak degeri dusecek diye cekiniyorum. Motorda ABS olmazsa olmaz birseymidir tam bir fikrim yok acikcasi.
    Varadero yu secersem %90 abs yuzunden secicem.
    abs siz olarak alıp abs yı daha sonra taktırsanız? bu şekilde fiyat aldınız mı? abs yı ayrı olarak 10bin euro ya satmazlar tahmınımce
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Sonradan ABS takmiyorlar maalesef.

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Varadero ve transalp üretimden kalkmıştır, şu anda satılanlar eldeki stoklar. Yerlerine NC700X enduro ve crosstourer 1200 geliyor. Fuarda tanıtımı yapılacak her ikiside son teknoloji harikaları, hele NC700X yakıt tüketimi 3,7 litre gibi. Size önerim varadero yerine crosstourer 1200 olacaktır. Bu yeni modelleri internetten araştırabilirsiniz
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Evet bu modeller uretımden kalktı. Ancak sorun şu ki şuan stoktaki son varaderolar var ve fiyatları 27.000 - crosstourer 40.000 civarlarında olacak. arada ciddi fark var. o rakama suan cıkamayacagım ıcın alabılme ıhtımalım yok.
    ya uretımden kalkmıs varadero olacak yada abs siz triumph =) bu sanırım bana kaderin bir oyunu =)

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varadero ve transalp üretimden kalkmıştır, şu anda satılanlar eldeki stoklar. Yerlerine NC700X enduro ve crosstourer 1200 geliyor. Fuarda tanıtımı yapılacak her ikiside son teknoloji harikaları, hele NC700X yakıt tüketimi 3,7 litre gibi. Size önerim varadero yerine crosstourer 1200 olacaktır. Bu yeni modelleri internetten araştırabilirsiniz
    Arkadaşa Katılıyorum arkadaşlar Özellikle Şu Nc700x üzerinde düşünülmesi gereken bir model gibi duruyor açıkçası..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)