Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kışlık Eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eldiveni bende almayı düşünüyorum da, ankarada havalar ~0 derece oluyor akşamları. Yeterli olur mu diye düşünüyorum. Gerçi maksimum yarım saat sürüyor benim sürüşler. Ne dersin? Tavsiye edersen siparişi patlatcam bak... Canıma tak etti artık ve bu ürünü tavsiye ediyorlar fazlasıyla...
    Vallahi, yarım saatlik sürüşlerde, 0 derecede ben gayet rahat ediyorum bu eldivenlerle. Yalnız sonra demedi deme, benim biraz kutup ayısı karakterli olduğumu söylerler. Soğuktan pek fazla tınmam. Bir de kontrol hissini baya zayıflatıyor bu eldivenler, çok kalın.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi, yarım saatlik sürüşlerde, 0 derecede ben gayet rahat ediyorum bu eldivenlerle. Yalnız sonra demedi deme, benim biraz kutup ayısı karakterli olduğumu söylerler. Soğuktan pek fazla tınmam. Bir de kontrol hissini baya zayıflatıyor bu eldivenler, çok kalın.
    Estağfrullah İstanbulda olsam, gidip giyicem elime de, Başkent semalarında havlar soğuk ürün stoğu kısıtlı. Ben bir de hep ara sokaklar ve işlek caddelerde kullandığım için acaba faydadan çok eziyetmi görürüm diye düşünüyorum. Neyse en azından soğuğa karşı yeterli olduğunu öğrenmiş oldum. Teşkkr ederm
    #sürenadam

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    az önce decatlon'dan eldiven içliği aldım bakırköy bayrampaşa arası 90 - 100 km hızla geldim ve hiç üşüme hissetmedim
    tek sorun iki eldiven üst üste olunca elimi kocaman hissediyorum fiyatı 12 lira sentetik malzeme 14 liraya da ipek olanları var

İkincilik kaybedenler içindir...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    tavsiye ediyorsunuz yani
    incelemedeyim halen

Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    Hein Gericke marka eldiven bilen kullanan varmi arkadaslar nasil bir markadir su fotograftaki modelin aynisini aldim ikinci el daha denemek nasip olmadi gayet kaliteli gozukuyor ama sicak tutarmi cok kalin ve sert biraz rahatsiz gozukuyo ama bakalim

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Nitro olanı bir sure kullandım (ilkay'dan ödünç almıstım) Rahatlığı ve hissi çok güzel bir eldiven ama soğuktan koruma bakımından çok zayıf . Kısa bir süre içerisinde parmaklar üşümeye başlıyor hatta donuyor.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)