Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

cbr 125 mi daha hızlı cbf 250 mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanvay
    yav bırakın cabbarın gitsin cbf150 lerle oynasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bizim kimseyi çekemediğimiz yok...
    nerde bir cbf görsem, gözü hep cıbırımda...

cbf alıp, gözün cbr da gezeceğine; cbr al, onlar sana baksın...

beni geçse n'olur, gözü arkasında kaldıktan sonra...
    hem biz hep önümüze bakıyoruz; çünkü şu 600 lükleri bi yakalayamıyoruz...
    Ben de cbr lere bakarım. O incecik lastikleriyle nasıl logar kapaklarının arasından düşmüyorlar iye

Neden baksınlar ya cbr ye. Ufak bir motor yani cbf alan adam 2.elini satsa sıfır cbr alır.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı

Shot with SGH-E250 at 2007-08-16

cbr 155'i görüyor...

ama 155 görse ne 160 görse ne çıkar... ama sonuç olarak bu hıza ulaşabiliyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Km saatinin yanlış gösterebildiğii varsayım dışı sanırım......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    cbr 125 ailesi uyeleri bence artık bu baslıga birşey yazmayın.kimseyle muhattap olup konunun uzamasına gerek yok.herkes sallıyo bişeyler maşallah.yazanların da motorları ne cbr 125 nede cbf 250 ne ilginçtir.
    yav bırakın cabbarın gitsin cbf150 lerle oynasın demiş arkadas yukarda kendi ne motor kullanıyo buyrun bakın.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

"Delinin biri kuyuya taş atmış , kırk akıllı çıkaramamış..."

Diyecek başka söz yok.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlerdir hatta son günlerdeki iyi açıklamalara rağmen bir yere bağlanamayan topic
    Evet valla kimse birşey anlamak istemiyor nedense Bende yazmayı bıraktım sadece okuyup gülücem bundan sonra bu konuda
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ailesi uyeleri bence artık bu baslıga birşey yazmayın.kimseyle muhattap olup konunun uzamasına gerek yok.herkes sallıyo bişeyler maşallah.yazanların da motorları ne cbr 125 nede cbf 250 ne ilginçtir.
    yav bırakın cabbarın gitsin cbf150 lerle oynasın demiş arkadas yukarda kendi ne motor kullanıyo buyrun bakın.
    yahu ammada asabisin kendim geçici süreyle dandik kros kanunicheeta kullanıyorum... 1 haftaya kadarda gs500...

benim orda yaptığım sadece bi espriydi....

laf sokmaya öylemeraklısınızkihiçfırsatını kaçırmıyosunuz... Alalhtan yüz yüze görüşmüyoruz kimseyle yoksa kançıkacak vallaa....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ammada asabisin kendim geçici süreyle dandik kros kanunicheeta kullanıyorum... 1 haftaya kadarda gs500...

benim orda yaptığım sadece bi espriydi....

laf sokmaya öylemeraklısınızkihiçfırsatını kaçırmıyosunuz... Alalhtan yüz yüze görüşmüyoruz kimseyle yoksa kançıkacak vallaa....
    abicim motorcu adam farklıdır her zaman kimse kimseyle kan çıkarmaz herkes sever birbirini.ben ornek vermek istedim sana denk geldi.işallah gs 500 değil gs 1500 ün olur.allah en iyisini versin sana da. soyle bi donup bak sayfalara yazanların cogu ne cbr cı nede cbf ci.onu demek istedim konu uzadı gitti.ve 7 sayfa oldu hala kimse kimseyi anlamıyo.herkes kendi bildiğini kabul ettirmeye calışıyo
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mümkünse bunu yapmayın yahu...3.müzünde mi km saatleri yanlış acaba...Aynı hızı görkem ve benle birlikteyken de yaptı ertekin.Ayrıca o hızı ben de gördüm...
    AKIN FİDAN

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    içimden bi ses cbr mı, scooter mı diye bi konu aç ta, çocuklar orda eğlensin diyor.

Beğenen beğenmiş; beğenmeyen binmesin...

Motosikleti
    tabanvay
    iyide cbf i cbr süren deneme sürüşü yapan hakkında araştırma yapan herkes fikir beyan edebilir bunda garip bi durum yokki... ayrıca anlaşılmayacak bi durumda yok bayır aşşağı cbrla 155i gören 3-4 kişi tanıyorum... ama düz yoldada cabbar cbf in tozunu yutar sadece hatta vatandaşın biri konun özetinibile yazmış... bırak tartışsınlar tartışalım faydası var neden.. çünkü bilmediğim bi kaç şey öğrendim bu başlık sayesinde baştan sona kadarda okudum emin ol çok kişiye faydası olmuştur zaten....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kilit vurulma zamanı geldi bu konuya , konu amacına ulaştı... Geçtiğimiz sayfalarda konunun cevabı verildi.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @karmacoma
    kimseyle kapışma , sağa sola yapışma.
    Çok güzel bir laf

@yusufkacmaz
    kardeş bilgine saygı duyuyorum ama bi ara gt250r hakkında açıklamaların olmuştu kullanıcıları sebeplendi bizde neyin ne olduğunu anladık ama nedense cbr125 le cbf250 arasında öylebi kıyaslama yaptınki kilo milo cbr cı arkadaşlar biraz fazla gaza gelmedimi arada azbi fark yok çünkü
    Yusuf arkadaşım, ben işin doğrusunu söyledim. Performans kıyaslarken sadece motor hacmine veya gücüne bakılmaz. En önemli olan şeylerden biri kilo başına düşen beygirdir dedim, bazı arkadaşlar geyiğe sardı. Eğer sadece güç önemli olsaydı 120-130 hp arasında olan 600cc veya 170-180 hp arasında olan 1000cc yarış motorları 300-500 hp gücündeki arabaları geçemezdi. CBR125R ile CBF250 arasında, kilo başına düşen beygire de bakıldığında güç farkı vardır ama bu güç farkı abartı şekilde fazla değildir. Demek istediğim budur. Kimse boş yere gaza gelmemeli, altındaki motoru sevmeli ve adam gibi kullanmalı. Eğer kapışmak istiyorsanız size Cup yarışlarına girmenizi tavsiye ediyorum, her iki motor ile de yarışılıyor çünkü.

@alp_tunay
    CBR125R yokuş aşağı 155-160 km/h arasında hıza çıkabiliyor. Normal yolda da 120-130 km/h arası maksimum hız yapıyor.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    hepiniz birbirinize yazıp durdunuz ,biriniz al bu beninm motor diyip buda videosu diyemediniz sadece yazdınız
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepiniz birbirinize yazıp durdunuz ,biriniz al bu beninm motor diyip buda videosu diyemediniz sadece yazdınız
    Fotoğraf koydu ertekin ibrenin yanlış olmadığı ne malum dendi...video koysak yine inanmazlar Biz abartmıyoruz şahsen gerçekleri sölüyoruz.Ama boy'un ve görkem'in dedikleri hep başka taraflara çekildi.Sidik yarışı yapanlar onlara laf attılar

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alp_tunay

CBR125R yokuş aşağı 155-160 km/h arasında hıza çıkabiliyor. Normal yolda da 120-130 km/h arası maksimum hız yapıyor.
    Düz yolda 1kereye mahsus olmak üzere iki kişi 140ı gördüm hava çok iyiydi yalnız sorasında iki kişi 130u geçemedim..Yeri geliyor düz yolda 110u geçemediğim de oluyor hava muhalefeti olduğu zaman...
    AKIN FİDAN

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ultraukala
    Biz abartmıyoruz şahsen gerçekleri sölüyoruz.Ama boy'un ve görkem'in dedikleri hep başka taraflara çekildi.Sidik yarışı yapanlar onlara laf attılar
    Ben sadece CBR125R'ye biniyor olup CBF250'leri çekemiyor olsam eyvallah. 1000RR ile yarışıyorum, CBF250'nin neyini kıskanayım? Motorların özellikleri belli, ancak buna rağmen kıyaslamayı bile doğru düzgün yapamayan var. Defalarca kez güç tek etken değil desek de adam tutturmuş kafasındaki saçma sapan düşünceye göre gidiyor. "Kilo başına düşen güç" önemli diyorsun, adamın dediği "boy bence sen bırak o faso fısoları dostum yok kılo basına dusen beygırmıs"... Ne diyeyim ki?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf koydu ertekin ibrenin yanlış olmadığı ne malum dendi...video koysak yine inanmazlar Biz abartmıyoruz şahsen gerçekleri sölüyoruz.Ama boy'un ve görkem'in dedikleri hep başka taraflara çekildi.Sidik yarışı yapanlar onlara laf attılar

Düz yolda 1kereye mahsus olmak üzere iki kişi 140ı gördüm hava çok iyiydi yalnız sorasında iki kişi 130u geçemedim..Yeri geliyor düz yolda 110u geçemediğim de oluyor hava muhalefeti olduğu zaman...
    ultra bence inanacaklar zor bi iş deil moorun üstüne binecek marşa basacak sonra ssatide gösterecek şekilde kamerayı sabitlicek olay bitti,son noktayı koyun,boy sana bu konuda 100 de 100 katılıyorum
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    daelim s2 250
    600rr küçük cc gt 650r nasi geçiyo
    cbr125 küçük cc 250lik çinlileri nasi geçiyo imalarından sonra cbf250 yide geçer imaları o bilmemne yarışının kimin yaptığını belli ediyo bide cbf250 ciler sizinle bilmemne yarışı yapmıyoki bende dahil bazı kişiler bildiğimizi söylüyoz cbf beni geçiyo bende mp3 le müzik dinlerken cayır cayır bağıran cbr125 i rahat rahat geçiyorum ,ama kalkıpta burgman 400 le bilmemne yarışı yapmıyorum motorun haddi hüddü belli bilmemne yarışı yapanlara duyurulur
    boy un dediği doğru adam motorunu çok seviyo kendisini dev aynasında görüyo
    bide metalgod un sözüne katılıyorum allahtan yani adam lak diye kendi yaptığını sen yapmışın gibi üstüne atıyo parmaklarıyla, böyle leriyle polemiğe girmiycem ama saldırı oluyo haksız yere kafayı yiyom çoğunlukta olsalar zaten bu sitenin düğmesine bile basmam

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse kadrana falan kamera koymasın, ben skull'a haber vereyim buraya bi kamera koysunlar , BBG evine döndü bura, önden bi olgunluk ifadesi arkadan son lafı koyma egosu , reytinge iyi katkısı oluyo, aynen devam..... !!
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler