Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

cbr 125 mi daha hızlı cbf 250 mi ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taskiranus
    Pist yarışı ertelendi 9unda yapılmayacak , ama ondan önce SS başlığı altındaki buluşmalara gelebilirsin , tanışırız...
    Bu arada , cıbır geçemez cıbıfı
    Valla zaten ss topicinede yazmıştım bişiler baştan sona üşenmeden okudum orayıda 1 haftamı falan aldı İnşallah buluşmalardan birine gelicem merak ediyom sizi valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daelim s2 250
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu tarihi bekliyordum körfez'e gelmek için

O hafta sonu görüşmek üzere inş aksilik çıkmaz...

Ayrıca pis pis konuşanlar ve anlamayanlar diyorsun da yusufkacmaz asıl üslubu kaçıran sensiz yazılarını mümkünse kontrol et Hatta İstanbul MT Bursa'ya geldiğinde katıl sen de onlara hem Boy-görkem'le yakından tanışmış olursun.Benimle de yüz yüze görüşmüş olursun

Çok istersen Uludağ inişini kullanabiliriz motorlarımızı denemek için Ben memnun olurum
    bak şimdi ben bu güne kadar maddi manevi ilmi veya herne ise burda veya hayatım süresi içerisinde üslubumu kaçırmadım sadece tartışma oluyo herkez fikrini söylüyo doğru veya yanlış buraya kadar tamam sonra sen çıkıp senin gibi düşün meyenler hakkında sidikli midikli ifade kullanıyosun ben onun için sana azın pis dedim okadar sen tanımadığın bunca insana genel olarak veya kişisel olarak o ifadeyi kullana bilirmisin asıl sen üslubunu kontrol et sonuçta millet lan lafı için adam öldürüyo insanları yanındaymış gibi düşün ha beni bilgimle istediğin kadar alt edebilirsin bilmiyosunde yanlışsınde tiiye al aşşaalamadan ama belki düştüğüm duruma bende gülerim ozaman ama aşşaalamadan tamammı
    bence sen vijdani muhasebesi yap tammammı eyer gerçekten ciddiysen

farkındaysan ben kendi çapında kalite sonuçta 125 e de 250 yede saygı duyduğumu söyledim gene ilk polemik le masaj atan yine sen oldun habide son mesajı niye üstüne alınıyonki o kişinin üslubu çokmu düzgündüde üsluptan bahsederken onu es geçiyosun kimse kimseyi aşşaalamasın tadımız kaçmasın uzatmayalım yani anlata biliyomuyum ktü imalar hariç herkeze saygı duyuyorum motosikletinede
    herkeze tarafsız okuyun diyorum okutuyorum valla kimse bana yanlış yapmışsın demedi
    işim gücüm var ama beni ciddi ciddi çağırıyosun ne amaçla çağırdığını anlat ona ,göre geliyim çünkü benim anladığım, üsluptan bahsediyosun sonra ,çagırıyosun neişyani ,ha istersen ben seni çağırıyım istediğin en güzel şekilde ağırlıyım
    ya bide söylemeden geçemeycem ikimizin altındada kçı kırık motor var kapışsak ne olacak ben geçtim böyle şeyleri büyüdük artık çoluk çocuğa karıştık durumları yani

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Yusuf gel senle kapışalım
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    daelim s2 250
    ben haddimi bilirim yapamayacağım şeyede okey demem ben sporcu adama lafsöyletmem eyvallah da derim genede espirin için saol

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu topiğe uydurduğum sloganımı parantez içinde belirterek sana meydan okuyom boy ( hani kapışma yapışma olan cümle),
    gel benle kapış, sen bin arar ile , bende bianchi bisikletimle, en kısa mesafeyi (5mt falan) en uzun sürede katetme yarışı ama ,
    kazanırsan sana funda arar kasedi alacam (honda arar a yakışır hani)

soora ukalanınultarsıyla , kaçmayanyusuf bilek güreşi yapsınlar,
    ardından darksilence ile alp_tunay kokoreç yeme yarışı yaparlar,
    en son toplu olarak görkem yastık olur uzun eşşek oynarız,

ahanda size tartışmamı, kavgamı ayırt edemediğim topiğin sonunda bi mt organizasyonu çıkar, resimleri yayınlarız..
    May The Force Be With You

karmacoma Allah'da seni gülüldürsün pis Don Kişot (avatara istinaden) .

Yusuf abi sakinleş biraz, arkadaşların hepsini tanırım pırlanta gibi çocuklar sana tanışmayı teklif etmiş zaten Akın (ultraukala). Tanışınca sende göreceksin. Böyle bir sonuca bağlanamayacak boş bir topic için birbirinizi kırmaya boş yere sinirlenmeye değmez. En güzelini karmacoma yapıyor valla, bence ona uyun gitsin...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Modlar da gülmekten kitleyemiyolar galiba konuyu.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    daelim s2 250
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu topiğe uydurduğum sloganımı parantez içinde belirterek sana meydan okuyom boy ( hani kapışma yapışma olan cümle),
    gel benle kapış, sen bin arar ile , bende bianchi bisikletimle, en kısa mesafeyi (5mt falan) en uzun sürede katetme yarışı ama ,
    kazanırsan sana funda arar kasedi alacam (honda arar a yakışır hani)

ahanda size tartışmamı, kavgamı ayırt edemediğim topiğin sonunda bi mt organizasyonu çıkar, resimleri yayınlarız..

tekkelimeyle seni bu sitenin cem yılmazı ilan ediyorum (kendi çapımda yani ,şimdi biri çıkar derki sen kim oluyon kardeşimde ilan ediyon diye sütten azım yandı aman aman)
    bu topigin sonunda bukadar güleceğimi rüyamda ğörsem inanmazdım

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @karmacoma
    gel benle kapış, sen bin arar ile , bende bianchi bisikletimle, en kısa mesafeyi (5mt falan) en uzun sürede katetme yarışı ama
    Görkemden yastık olmaz, olsa olsa kavak ağacı olur, o da tek başına gölge yapmaz hahahahahhahhaa
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Megadeth89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251/Ymh Virago 535/Benelli TNT 250
    Beyler topige bakin yaa ne diye girdim ne oldu cok super yaa.
    supersiniz yaa alp_tunay abi zten bu sitenin sorumlusu gibi heryerde bi parmagi var hehe

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karmacoma Allah'da seni gülüldürsün pis Don Kişot (avatara istinaden) .

Yusuf abi sakinleş biraz, arkadaşların hepsini tanırım pırlanta gibi çocuklar sana tanışmayı teklif etmiş zaten Akın (ultraukala). Tanışınca sende göreceksin. Böyle bir sonuca bağlanamayacak boş bir topic için birbirinizi kırmaya boş yere sinirlenmeye değmez. En güzelini karmacoma yapıyor valla, bence ona uyun gitsin...
    Forum ortamlarında kelimelerin azizliğinden olsa gerek sınırlar farkedilmeden aşılıyor...Seni de bekleriz Bursa gezisine

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...sa-gezisi.html

Arkadaslar çok atışıldı bu sayfada mutlu sonla bitirelim o zaman..2eylül tarihinde bir Bursa gezisi organizasyonu var...Uygun olan herkesi istanbuldan kalkan sefere beklerim Bursa'da sizleri karşılayacağım hayırlısı ile...

görkem 'den yastık mı olur yahu onun için metehandroyu çağıralım Üstüne tanımam Mete abim duy sesimi Bursa'ya gezi var seni de bekliyoruz
    AKIN FİDAN

Nasıl geleyim Akın, motoru değiştirmek için cbr'ı satma planlarım var hem deli gibi para kazanmaya çalışıyorum hem de kilometresi artmasın diye yol yapmamaya çalışıyorum. Çok pragmatik bir durum yani... Yine de davetin için teşekkürler...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Emre başımızın üstünde yerin var bilesin...HErkesler cıbırlarını deiştirmeyi düşünüyor yahu...Benim cıbır 6500e dayandı ben seneye yaza kadar 20bin yaparım nasıl satıcam acaba...SAtsam bile ne alıcam.japondan koreye transfer olmayalım bi de ekonomik durumlar vesilesiyle..offf z750aşkım depreşti birden :(
    AKIN FİDAN

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    herkes satar bız kalırız bız cbrcıyızzzzz
    :D
    off mac seyredesımde var..
    neyse
    bu tartısmayı okumadım bıle ama
    cevap bellı
    cbf 250...
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Emre başımızın üstünde yerin var bilesin...HErkesler cıbırlarını deiştirmeyi düşünüyor yahu...Benim cıbır 6500e dayandı ben seneye yaza kadar 20bin yaparım nasıl satıcam acaba...SAtsam bile ne alıcam.japondan koreye transfer olmayalım bi de ekonomik durumlar vesilesiyle..offf z750aşkım depreşti birden :(
    '' japondan koreye transfer olmayalım'' hey millet akın hyosung düşünüyoo !
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    tabanvay
    düşük bütçe güzel motor hyosungun piyasaya girişiçokiyioldu abi...

görkem yastık olacak ha bi kaç kere görmüştümonu bayağı sayıf değilmi cıbıriçin idealsürücü yani uzuneşşek oynarken ezmeyin adamı .. siz bu gidişle uzun eşşeğide tartışmaya çevirisiniz ya orası ayrı

Motosikleti
    daelim s2 250
    Forum ortamlarında kelimelerin azizliğinden olsa gerek sınırlar farkedilmeden aşılıyor...Seni de bekleriz Bursa gezisine

Arkadaslar çok atışıldı bu sayfada mutlu sonla bitirelim o zaman..2eylül tarihinde bir Bursa gezisi organizasyonu var...Uygun olan herkesi istanbuldan kalkan sefere beklerim Bursa'da sizleri karşılayacağım hayırlısı ile...

devamlı konuk ediyosun çok konuk sever birine benziyosun saol
    10 sene önce falan böyle ınt yoktu biz kimseyi davet edemiyoduk bizim arkadaş gezilerimiz dört kişiyi geçmiyodu bazan 2 araba oluyoduk
    hatta biseferinde arkadaşlarla bi çıktık ayvalığa diye bi gün sonra kendimizi rizenin kaçkarlarında bulduk yani ne alakası var tabi alakasıyok ama deli kanlılık işte
    annemi aradım anne kaçkarlara çıkıyoruz dedim kadın düştü bayıldı canım benim
    eski günleri depreştirmeyelim ben bursaya geziye gidiyom desem evin muhtarı kapıdan kaçana kadar bana 16 delik açar hadi onu atlattık aşşağı inincede motor annem tarafından benzin dökülüyo olur bide benim çevrem motoru giyotin gibi görüyo bedava versem kimse binmez .motorlu arkadaşım hiç yok sıkılırım yani ancak 9 unda arkadaşımın düyünü var öğlenden aramaz ise araya sıkıştırıp yarışı seyredip gideceğiz inşallah
    gelemessemde düğünde o günkü kelepçelifotoraf larımı yollarım artık ama gelicem inşallah

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    İyi bari konu tatlıya bağlanmış bak buna sevindim.
    Okan ACAR

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .. siz bu gidişle uzun eşşeğide tartışmaya çevirisiniz ya orası ayrı
    eşşeğin uzunu kısası olmaz kardeşim; boşuna dememişler eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşşeğin uzunu kısası olmaz kardeşim; boşuna dememişler eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek...

Eşek değil....Yastık yastık......

Ama dedikleri gibi ondan yastık olmaz.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler