Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YBR 125 Mİ , HONDA CBF 150 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı aquax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bu muhabbetler eskimedimi yahu yahu kardeşim alda ne alırsan al ama temiz az km yapmış 2.el al nedenmi çünkü bu yaz bincen sıkılcan büyütmek isticen o yüzden seneye zarar etmemiş olursun
    abi bitmez bu muhabbet adamlar bize bol bol motor getirmyiorki başka motormu var millet seçim yapsın bi bunlar var herkesde arasında gidip geliyo...ağlancak halimiz var valla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Bir CBF kullanıcısı olarak , Al birini vur ötekine diyorum
    Teknoloji yok
    Ucuz
    servisleri iyi
    bozulmuyor
    Kolay kolay düşmüyor.

Ben tipini ve kalıbını beğendim CBF aldım . iyikide almışım .
    Kalıbın iri ise CBF al derim. diğerine bindim birkere heralde bizim testi CBF e alıştı pek rahat edemedim. Ama Yamaha kullananlarda en az Honda cılar kadar fanatik bir ou bilir onu söylerim.

Ben ikisinide selam veiryorum yolda. Hatta GS 1200 lere de veriyorum ama ya motor yüksek, ya başka bir yerleri yüksek onlar almıyor genelde selamı .

Sen hangisini alırsan al aynı ekibin parçası olacaksın . 250 ve altı sınfı
    Hadi kal sağlıcakla fazla derin düşünme tipini beğen rahatsan al .
    blueway2 bunu beğendi.

aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    doğru söylüyon kardeşim ama cokda kafa yormamak lazım cünkü yamaha honda bunlar üstün markda bence hangisinin görünümü insanın hoşuna gidiyosa onu almalı bende cbf 150 kullanıyom hondayıo seçmemin tek sebebi tipi hosuma gitmesiydi endurayı anımsatıyo alet ybr hosuma gitse onu alırdım sonuçda 125 - 150 cc alet bunlar 2 sininde gücü aşağı yukarı aynı 2 de sorunsuz alet

Motosikleti
    cbf150
    Kardeş hangisi hoşuna gidiyorsa onu al bende ybr var abimde cbf var ikiside cok iyi yeni 600 km toros dağları gezimiz oldu yakıt çok fark yok maksimum hız ikisindede aynı ne alırsan al ama japondan şaşma şimdiden hayırlı olsun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bir ybr bunu yapabilirmirahat rahat...zorlayarak benim cupta iki kişi heryere gidersinama işte gitmek var gitmek var...
    Neden yapmasın ki anlamadım.... Şimdiye kadar uzun yolda YBR den hiç şikayet edenini görmedim duymadım... Tamam cüsse olarak küçük kalıyor ama hiç te yabana atılacak türden değil...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Cbf 150 al bence tipini ybr den daha çok beğeniyorum.
    HONDA

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadasim bende 2 yil once ehliyet aldim ve ayni konuyu bende arastirmistim baya..ybr mi cbf mi .cbf den sogutan yag olayi ve far sorunuydu.ama ybr iyiydi.ama su an hem fiyatlar ucmus durumda hemde verdigin para biseye yaramiyor.cunku 'adi mal' turkiyeye geliyor ve en pahali sekilde satiliyor vergiler yuzunden.ama insanimiz alismis vergi su an sifirlansa fiyatlar belki %10 azalir yine kazik yemeye alistigimiz icin o parayi yine verecegimizi bilirler.simdi otv de kalkti xD otv kalkti indirim yok otv geldi zam var ne guzel bi formul ;) insan parasiyla kazik yemek zorunda kaliyor.125 cc ye 4 bin kusur lira vermek yazik bence 2.el al.. gozunu karart cunku daha yenisin anlamadigin cok konu vardir bi tanidigin varsa onunla bi ikinci el pazarini gez derim

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler