Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sınıf atlıyorum (:

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250r
    Merhabalar

Değişik bir başlık oldu ancak konuyu doğru bölüme açtığımdanda tam emin değilim.

St kanuni gt250 r motorum var.Satıp büyütmek istiyorum.
    Suzuki gsxr 600 ya da yamaha r6 alıcam

Ama şuan kullandığım motor beni motor binmekten soğuttu soğutacak.Korkuyorum yeni alacağm motordada aynı sorunlar olur diye.

Tabiki suzuki ve yamaha güzel markalar sağlam markalar ancak gözüm korktu şahsen.

Suzuki gsxr 600 ya da yamaha r6 kullanıcıları tavsiye ederler mi acaba ? Motosiklet modellerinde bu 2 motor hakkında açılmış konu yok sanırım.
    Tavsiye ve bilgilerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    gt250comet
    Ama şuan kullandığım motor beni motor binmekten soğuttu soğutacak.Korkuyorum yeni alacağm motordada aynı sorunlar olur diye.
    ne gibi sorunlar yaşadınız ki?

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    evet sorun nedir bende hyo alıcaktım bak benide soğuttun :D
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

Motosikleti
    gt250r
    ya başlangıç motoru için çok uygun bir motor ama zamanla değişiyor.İnsan tam aradığını bulamıyorum.Gaz pedalının ayarsızlığı , değişik sorunlar , vites değiştirirken sesler her defasında değişik geliyor ve bulunduğum yerde adam akıllı servisi yok.Kime göstersem diye tereddütte kalıyorum :s vs vs

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

gsx-r 600 dedim naked demedim

Motosikleti
    HonDa
    Alıntı buqra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Değişik bir başlık oldu ancak konuyu doğru bölüme açtığımdanda tam emin değilim.

St kanuni gt250 r motorum var.Satıp büyütmek istiyorum.
    Suzuki gsxr 600 ya da yamaha r6 alıcam

Tabiki suzuki ve yamaha güzel markalar sağlam markalar ancak gözüm korktu şahsen.

Suzuki gsxr 600 ya da yamaha r6 kullanıcıları tavsiye ederler mi acaba ? Motosiklet modellerinde bu 2 motor hakkında açılmış konu yok sanırım.
    Tavsiye ve bilgilerinizi bekliyorum

250 hemen 600 bır makına bence cok hızlısın sen yada nazılının yolları dumduz
    R6 ve gsxr 600 her ıkısıde guzel ama bence sen bıraz hızlı gıdıyorsun gıbıme gelıyor seri makına bunlar iiii düşün derim
    .....

Motosikleti
    mondi 150MC
    Bahsetdiğiniz sorunlar S&Tlerin hiç bi şekilde kronik bir problemi değildir..
    Tamamen motorun bakımsızlıgından meydana gelen sorunlardır..
    Tecrube yapmadan 600luge gecmenızı tavsiye etmiyorum..
    Suana kadar 5-6 motor degistirdim hala 600lüğe geçmeye korkuyorum..Acele etmeyin..
    biraz deneyiminiz olsaydı bu sorunları yaşamazdınız Kendiniz halleder bi servise cokta gereksınım duymazdınız..;)

Hakkınızda hayırlısı
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    gt250r
    direksiyonu sola çeviriyorum devir artıyor sanki gaza basıyorum.

Zamanında 1 saat boyunca çalışmadı.Sonra tekrar çalıştı.Servise götürdüm birşey yok diyor.Ekranda sinyal işaretleri gözükmez oldu.Yaşadığım sorunlar korkutuyor beni.

Motor binmekten soğumadan motoru değiştirmek istiyorum.

600'lük motor kullanmışlığım var.Ama çok değil.Yaşadığınız yerlere gitsem şahsen bende korkardım 600 ' lük motor binmekten hatta motor düşünmezdim belki.

2. ' si bakımsızlık diye birşey olacağını sanmıyorum.Motoru yağmurda kullanmadım , rodaj zamanında zorlamadım , ani kalkış fren yapmadım.Rüzgar benden yana olduğunda tek başıma 172 i gördüm.172 ' i forumda gören var mı acaba ?
    Motor kapalı garaj motoru.Sadece toz oluyor.Gerekli yıkaması , yağlanması herşey zamanında yaptırılıyor.Km ' sine göre servise götürülüyor.

Ama yine her defasında değişik anlattığım sorunlarla karşlılaşıyorm.İşte suzuki ve yamaha gibi adı bilindik bir motor markasının servisinde içime sinmeyen bir sorun olduğunda çözebileceklerini düşünüyorum.Bir üst modele geçmemin sebebi bir nevi bu

Motosikleti
    ZX6-R
    bencede iyi yaparsın sat kurtul derim benimde ilk motorum kanuniydi neler cektim bir allah bilir ayrıca bütçen ne kadar bilmiyorum ama ilk tercihin gsxr olsun

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede iyi yaparsın sat kurtul derim benimde ilk motorum kanuniydi neler cektim bir allah bilir ayrıca bütçen ne kadar bilmiyorum ama ilk tercihin gsxr olsun
    Bence de sat kurtul arkadaşım. Japon makinaları hariç hiç bi doğuludan hayır gelmez ben söyleyeyim. Ama japonların böyle nazları olmaz.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Gidonu çevirince devrin yükselmesi büyük ihtimalle gaz telindeki boşluğun yetersiz olmasından. Biraz daha boşluk verirsen düzelecektir.

Benim motorda o ayar, gaz telinin karbüratör bağlantısındaki somunların sıkılıp gevşetilmesiyle yapılıyor. Seninki karbüratörlü değildir herhalde, ama gene de zor bir şey olmasa gerek.
    [B]J şimdi asker[/B]

japon motorunda da buna benzer şeyler olacaktır. sonuçta kul yapısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler