Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

YAMAHA R6 nasıl bir supersport???

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ben o motoru alsam 100 geçmem. Sırf sesi için alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    bence bu motoru alan adam 200 den aşağı düşmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın şu ölüm makinelerini ya.
    Belliki iyi niyetli oldugun için bunu söylüyosun ama, bu iş tabki ne cok kolay nede cok zor ,verdigi tatmin duygusunu ve tehlikelerinide biliyoruz , banada her sohbette soruldugunda bu konu ikişey geliyo aklıma 1.si acaba yapabilirmi yani desteklersem ve bu işin altından kalkamazsa 2. si bunu gözönünde bulundurup desteklemezsem yaşayabilecegi bu muhteşem duyguyu elindenmi almış olurum ? Ben cbf 150 den sonra racing makine almak isteyen bi arkadaşa yardımcı oldum ve inanırmısınız 1. günde cocugun dikkati ve sezgisel olarak hareketleri beni şaşırttı yani bi bakıma zaten bu işe hazırdı ve 1000 rr a gecti direkt . Buda 1 örnek tabi . benimde ilk makinem 600 rr dı ve r6 ya gelince 600 cc sınıfında rakipsiz bi makine

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr125 alacağına üstüne 25bin tl koy ve r6 al derim
    naptın sen yaa biraz ağırdan başlamak lazım bence 600lük baştan kuvvetli gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 PM ----------

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o motoru alsam 100 geçmem. Sırf sesi için alırım.
    100 kms sınırını bu makinaya peygamber sabrın bile olsa koyamazsınama ses işine gelince baştan beni bitiren nokta
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı explosion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu motoru alan adam 200 den aşağı düşmez
    abiciğim nerde var memlekette 200lük yol çok nadir otobanlara çıkacan yoksa radar o hızla adama üfler
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptın sen yaa biraz ağırdan başlamak lazım bence 600lük baştan kuvvetli gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 PM ----------

100 kms sınırını bu makinaya peygamber sabrın bile olsa koyamazsınama ses işine gelince baştan beni bitiren nokta
    100ü geçecen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 PM ----------

Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiciğim nerde var memlekette 200lük yol çok nadir otobanlara çıkacan yoksa radar o hızla adama üfler
    200 ü geçmicen yani
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Kimse üzerine alınmasın fakat ciddi ön yargı içindeyiz hala bir çoğumuz nedense

SS Scooter Cruiser Enduro ve bazı klasmandaki makinalar hiç bir zaman ölüm makinası olmamıştır. Makina siz olmadan kenarında köşesinde sersefil yatıyor, onu uyandıran sizin ayaklarınız elleriniz beyniniz

R6 neye göre en iyi supersport bunun açıklamasını yapar mı bana birisi?

600 lük sınıfında her makinaya binipte sonunda R6 yı seçtim mi diyorsunuz?

Yoksa teknik verilere bakılarak üretilen hp tork oranlarına , kafadan atılan son hızlara bakarakmı tercihinizi kullanıyorsunuz...

Lütfen kendinize gelin herkesin kendi tarzına göre bir SS makinası vardır yada Endurosu ve yahut scooter ı cruiser ı

600 klasmanında bir çok makina kullandım FZ6 sından tutun 600 F ine kadar oradan ZX-6R a SRAD 600 üne stock makinaların yapacakları hız belli 0 dan 100 e belki 200 lere çok rahat çıkabiliyorlar fakat 220 gibi durumlar iyice karışıyor...(Konu SS makinadan açıldığı için SS örnekleri veriyorum)

Siz vites değiştirdiğinizde sanıyormusunuz ki her 600 lük SS makina saya saya 280 leri buluyor

En iyisimi kendinize göre kademe atlayarakmı yoksa kendini frenleyipmi bir makinaya binmelisiniz kendiniz karar verin ben sen o başka söyler

2008 Ağustos ayında kaza yaptım ve elimi kaybetmekten kurtuldum gerisini siz düşünün iyi günler...

Motosikleti
    2005 hayabusa
    kafam karıştı
    :cat:hasanayes@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm bu motosıklerın japonyadıkı, fabrıklarını gezıp görmek ıstemısımdır.
    Bir çuval vida,biraz tenike,iki lastik ve japon teknolojısyle uretılen bir çita her bır oraganını tek tek montajını yaparken ızlerken videoya çekıp fabrıkadan alıp çalıstıktan sonra ne gezmesı olur. Hayalı bıle ınsanı şimdiden heycanlandırıyor.
    Arkadaslar R_1 in 0-dan 100 km hıza 2,4 sanıyede ulaştığı soylenıyor, sizce yaparmı
    R_6 durusu yeter

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı ibrahim_zx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm bu motosıklerın japonyadıkı, fabrıklarını gezıp görmek ıstemısımdır.
    Bir çuval vida,biraz tenike,iki lastik ve japon teknolojısyle uretılen bir çita her bır oraganını tek tek montajını yaparken ızlerken videoya çekıp fabrıkadan alıp çalıstıktan sonra ne gezmesı olur. Hayalı bıle ınsanı şimdiden heycanlandırıyor.
    Arkadaslar R_1 in 0-dan 100 km hıza 2,4 sanıyede ulaştığı soylenıyor, sizce yaparmı
    R_6 durusu yeter
    doğru 2.4 sniyede çıkıyor ve ikisininde duruşu süperrr

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazı arkadaslar 5 litre demiş.km de eğer uygun devirde gidersen en iyi 30 kuruş yakar

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaslar 5 litre demiş.km de eğer uygun devirde gidersen en iyi 30 kuruş yakar
    çok fazla değilmi r6 için

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Bende fz6 fazer var 98 hp 100 km de 8 litre yakıyor ortalama. r6 nın 0,30 kuruş yakması çok normaldir bana göre.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Bak dostum ybr ile kullanımı öğreniyorsun ardından bir adet hyosung gt250r aliyorsun hem ss kullanımına hemde gaz tepkisine biraz daha alışıyorsun ardından r6 aliyorsun tıpkı benim yaptığım gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Yakıt konusuna gelecek olursak 30 kurusun altına düşmeyi unutun en sakin kullanımda 30 kuruş yakıyor r6 şehir icinde

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı toyoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak dostum ybr ile kullanımı öğreniyorsun ardından bir adet hyosung gt250r aliyorsun hem ss kullanımına hemde gaz tepkisine biraz daha alışıyorsun ardından r6 aliyorsun tıpkı benim yaptığım gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Yakıt konusuna gelecek olursak 30 kurusun altına düşmeyi unutun en sakin kullanımda 30 kuruş yakıyor r6 şehir icinde
    Konunun açılış tarihine baktınız mı ? 7 yıl önce açılmış

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Hahaha hic bakmamışım dostum ya kendime güldüm simdi
    MimTolga bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Adam muhtemelen ybr ile kaza yapıp motora tövbe etmiştir

125cc den sonra enaz 1200cc ye geçmek lazım 600olmas..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler