Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kask konusunda yardımınız gerekli

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya şöyle 120km hıza kadar fazla rüzgar almayan, çok buğu yapmayan 300 civarı kask yok mudur arkadaşlar.....
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar 270 tl lik kaskı ilanlar bölümünde 180 tl ye satıyorum.Hatta kask bana emanet sahibi ortalama 3000 km kadar bir sezon kullandı ,bile sayılmaz. AIROH SV55 SPORT çene açılır vizörlü çiziksiz,yeniden tek farkı magazada olmaması.Siyah renkli.Hatta ortak yerde buluşma imkanlı.Ve rewitt alt üst mont da var.Oda bir sezon kullanılmış (o bile yağmura degmemiştir tek üst yaz başında kullanılmış biraz renk solmuş.Mont yanımda degil fakat resmi yada modeli ciddi alıcı için sorabilirim)Arkadaş yalnızca cumartesi yarımgün işe gelmek için birde pazarları kullandı.İkinci sezon başlamadan motorunu sattı,dış ticaret okuyor ögrenci......

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şöyle 120km hıza kadar fazla rüzgar almayan, çok buğu yapmayan 300 civarı kask yok mudur arkadaşlar.....
    http://player.sahibinden.com/marushi...XQQdisplayitem

İlanla alakam yoktur. 350 ye biz bunu almıştık arkadaşıma süper bir kask tavsiye ederim

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Lancelot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://player.sahibinden.com/marushi...XQQdisplayitem

İlanla alakam yoktur. 350 ye biz bunu almıştık arkadaşıma süper bir kask tavsiye ederim
    Rüzgar alma ve buğu konusunda yeterli mi?

Bİrde ağırlığı ne kadar*?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    marushin shoei den iyi arkadaşlar ( bunu polemik için söylemiyorum , kendi tecrübem bu yönde )

Motosikleti
    Dream Rider
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar alma ve buğu konusunda yeterli mi?

Bİrde ağırlığı ne kadar*?
    1350gr, rüzgar konusunda benim LS2 (Full Face) Bell ( Flip Up) kasklardan başarılı bir kask. Buğu mu ? O da ne ? Gördüğüm en berrak vizöre sahip bu kask

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar gdr cok aklıma yattı gorunusude hosuma gidiyor pazartesi sipariş vermeyı dusunuyorum fikirlerini lutfen paylaşalım gdr kullanan var mı?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gdr cok aklıma yattı gorunusude hosuma gidiyor pazartesi sipariş vermeyı dusunuyorum fikirlerini lutfen paylaşalım gdr kullanan var mı?
    sevgili FATİH SEVİM

ben yaklaşık 1 yıldır GDR kullanıyorum mavili beyazlı siyah vizörlü bence çok kaliteli bir kask ses falan ben rahatsız olmuyorum bence ses almıyor başka kask kullanmadığım için bilmiyorum içerisindeki yerler çıkabiliyor yıkanması için çizilmez vizör yazıyordu aldığımda geçen bir yere sürttüm çizildi fakat elimle kuvvvetlice bastırdığımda çıktı şaşırmıştım gerçekten verdiğin parayı hakkettiriyor.Ben çok memnunum SİYAH vizörü olmasıda çok iyi.Ben gdr derim sorun olursa yardımcı olurum.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili FATİH SEVİM

ben yaklaşık 1 yıldır GDR kullanıyorum mavili beyazlı siyah vizörlü bence çok kaliteli bir kask ses falan ben rahatsız olmuyorum bence ses almıyor başka kask kullanmadığım için bilmiyorum içerisindeki yerler çıkabiliyor yıkanması için çizilmez vizör yazıyordu aldığımda geçen bir yere sürttüm çizildi fakat elimle kuvvvetlice bastırdığımda çıktı şaşırmıştım gerçekten verdiğin parayı hakkettiriyor.Ben çok memnunum SİYAH vizörü olmasıda çok iyi.Ben gdr derim sorun olursa yardımcı olurum.
    zaten su an gdr ceneden acılır kullanıyorum ve bana daha sorun cıkarmadı tek sorun bugu yapıyor peki oyle bi sorunu var mı?

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Fatih kuru kafalı felan istiyor musun bilmiyorum ama lz6 katana çok güzelmiş fiyatı da çok kötü değil. sen zaten gdr kullanıyorsun bi değişiklik yap derim :D
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kuru kafalı felan istiyor musun bilmiyorum ama lz6 katana çok güzelmiş fiyatı da çok kötü değil. sen zaten gdr kullanıyorsun bi değişiklik yap derim :D
    aslında bi değişiklik lazım hasan fakat hala kararsızım

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45442

http://www.sahibinden.com/lazer_lz6_...XQQdisplayitem

Tavsiyem 2.si Ama sekil olarak Ve Abimden Bana Kalan[ kücük oLuyo yensiini alıcam ama ]1.si :D
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bi değişiklik lazım hasan fakat hala kararsızım
    ls2 yi öneren var önermeyen var. ben ls2'den başka kask kullanmadım. (ls2 cartoon modelinin mat siyah olanı.) konforsuz bir kask, rüzgar alır, ses yapar, buğu yapar. Bunun dışında saat 50km gibi bir hızla kaza yaptım. kafam yere çarptı ama hiç bir şey hissetmedim. ls2'nin övülecek tek yanı bence fiyat performans oranı. şimdi param yok ilerde başka iyi bir kask alıcam diyorsan bence ls2 alabilirsin şimdilik. Ama alınca uzun süre kullanmak istiyorum diyorsan, alabileceğin en iyi kaskı al derim. Bu arada ls2 öle karizması düşük bir kask değil. burda gixxer ve er6 kullanıcılarında çok kez gördüm. ls2 konusunda kafan netleşmiştir umarım.

Arkadaşım hava soğuduĞunda buĞu,yoğunluk arttığından da rüzgar sesi de artacaktır.Camı tam oturarak kapanan bir kaskta ses biraz daha az hissedilebilir.Buğu için ya buhu aparat camlı bir model seçecek yada buhu önleyici bir sıvı kullanacaksın.Her cam soğuk havada nefesinden dolayı buhu yapar kimse seni kandırmasın.Kolay gelsin.(Bu arada ilanımdaki kask hala satılık.Düşünürsen kafa ölçünü ver uyucak gibiyse adrese teslim edeyim;270 TL lik kask 180 TL)

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Ben GDR tavsiye etmiyorum.Bende de çeneden açılanı var.Rüzgar ve ses yönünden fazlasıyla başarısız.Camı da buğu yapıyor.Bence imkanları biraz daha zorlayıp agv veya Scorpion kasklara bakmak daha iyi olur...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler