Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Honda Anf 125 Innova - Ybr125 - Cg125

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı eru_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw nie inat ediosun adam dio ki ben 120 kiloyum ve innovayla 3 litre benzinle 176 kilometre yolyaptım dio ve arkadaşımızın bilgileine sunuyo. sen de test et sen de net veriler sun bize biz sana hayır olamaz mı dedik ama benim bildiim ybr daha cok yakıyo ama hayır ben test ettim şu kadar yakıyo senin dediin yanlış dien varsa solesin. ybr daha atak bi motor ama innovadan fazla yakıyo ama aynı hıza cıkıyolar yani innova belki kötü görünüşlü olabilir ben de beğenmiyorum ama kalitesi fiyat-performans ve yakıt tüketimi bakımından bence cok güzel bi motor hele vitesli kullanmak istiosan daha yeni başladıysan bu motor bana göre süper bi motordur benim fikrim kanaatim bu başkada bişi solemicem.
    bu söze yorum yok diyorum ve ilgin alakandan dolayı çok teşekkür ediyorum.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

erucan nıye ınat edeyım ıyı osaman bende 3 lıtreyle 200 km gıttım varmı kanıtı yada bayır asagı kapattım kontagı yaa ole gıttım. bana 176 km boyunca vıdeo olarak verebılıyomu veremez osaman bende ınanmam. 120 kılo adam yapacak bıde bu km hee cıkarsın otobana tak 5. vitese 90 la git yokus asgıda kapat kontagı 30 km de beles gıtmıs ol hadı bende 200 yaptım. herkesın dedıgıne ınansaydın ozgur ırade dıye bısı kalmazdı yahu yapmayın.120 kg bır ınsanın 3 lıtreyle 176 km gıdebılmesı ıcın o motorun km de kac lıra yakması gerekıyor sen bılıyomusun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne derler '' ufak at civcivler yesin '' miydi neydi

:
    ulan keko hayatında innovaya binmedin ama ybr innovayı geçer diosun...nah geçer lan...iddia ediyorum geçemez...ybr 110 a ıkınarak rampa aşağı inerken ben 125 i gördüm diyom...hatta cbf 150 yede takar devirli kullanılırsa...olm seney innova yapcam sıfır...sana inat...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan keko hayatında innovaya binmedin ama ybr innovayı geçer diosun...nah geçer lan...iddia ediyorum geçemez...ybr 110 a ıkınarak rampa aşağı inerken ben 125 i gördüm diyom...hatta cbf 150 yede takar devirli kullanılırsa...olm seney innova yapcam sıfır...sana inat...
    İstanbul kırosu ayu....

Sen daha kısa donla gezerken ben innova dediğiniz (o zamanlar adı honda idi sadece) motora biniyordum....Çocukları yanlış yönlendirip durma....

Varsa iddian al bir tane sıfır gel anahtarına.....İşte buraya yazıyorum....Hade hodri meydan....

Amma büyüttün sende innovayı..Madem güzel hızlı da neden sattın ya....Gelmiş burda name yapıyon Fürek..........

Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alp_tunay hondanın ortağı veya borsada hisseleri olan arkadaşlarımız var sanki

Yarın da başka motoru över.....Conta dan da vaz geçer....Contaya saydırmaya başlar....Nerden eserse oraya dönüyorlar ona kızıyorum... Kalite ise herzaman kalite....

İnnova kötü demiyorum ama ybr ile kıyaslanamaz diyorum...Bu kadar net....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İstanbul kırosu ayu....

Sen daha kısa donla gezerken ben innova dediğiniz (o zamanlar adı honda idi sadece) motora biniyordum....Çocukları yanlış yönlendirip durma....

Varsa iddian al bir tane sıfır gel anahtarına.....İşte buraya yazıyorum....Hade hodri meydan....

Amma büyüttün sende innovayı..Madem güzel hızlı da neden sattın ya....Gelmiş burda name yapıyon Fürek..........

Yarın da başka motoru över.....Conta dan da vaz geçer....Contaya saydırmaya başlar....Nerden eserse oraya dönüyorlar ona kızıyorum... Kalite ise herzaman kalite....

İnnova kötü demiyorum ama ybr ile kıyaslanamaz diyorum...Bu kadar net....

senin zamanında yarıotomatikmi vardı kankü...attın he...bizim olayımız bu motorun kalitesi...saptırma konuyu...hade yarın görüşek VIP keko ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Honda yarı otomatik fikrini yamaha nuovo dan çaldı....İlk örnekleri nuovodur...

En kalitelileri de nuovodur.....Varmı itirazı olan...

Motosikleti

En kalitelileri de nuovodur.....Varmı itirazı olan...
    ne nouvamı 6,5 beygirlik motor çubukbeli rampalarında şişiyor be siz neyden bahsediyosunuz gaz yemiyo motor benim innovam 3. vitesle geçtik hemde ben 2 kişiydim 62 kg lik arkadaşım vardı o rampaları köpek gibi yalattırdım ona yaq nouva be ya motor mu he ybr desen amenla %100 haklısın ybrler beni kalkışda yiyor yalan yok noterciler bunu kanıtlayamayız dediler yoksa benim iş tamamdı şimdi benim en az 10 adet ruhsatını ortaya koyan çocuklar vardı bu innovanın bu kadar az yaktığını kanıtla dediler ruhsatla anahtar senin dediler ama noterden onay çıkmadı

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    cevran07 dostum bak arkadaş ne yazmış...
    bu yazısında nouvo, innovayı ezer geçer dememiş.
    muhalefet edeceksen, önce anlaman lazım.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevran07 dostum bak arkadaş ne yazmış...

bu yazısında nouvo, innovayı ezer geçer dememiş.
    muhalefet edeceksen, önce anlaman lazım.
    teşekkür ederimde benim bu sözüne bi diyecek cevabım yok haklı olabilir ben buna hiddetletdim yaqq [En kalitelileri de nuovodur.....Varmı itirazı olan...]

sımdı cevran kardes bu yakıt tuketımı ıcın notere falan gerek yok abartmıssın bırazcık.sana anahtarlarını ve ruhsatını verebılecek olan arkadasında senınle gelsın.depoyu stop edene kadar bıtır.3 lıtre benzın koyun tekrar stop edene kadar arkadanda senı takıp etsın kendı motoruyla.durun ve km sayacına bakın kac yapmıssın arkadasınada kanıtlamıs olursun hatta resımde cekın buraya upload et bızde gorelım bu polemık bolece sona ersın. bız senın durustlugune ınanıyoruz test et tekrardan. sana kolay gelsın

Motosikleti
    aynen şimdi depom yarıda bitsin dedinizi yapacağım ama ama ne yazıkki onuda yaptım hatta videosu bile duruyodu bir türlü inandıramadım adam diyoki ne malüm diyo vid. yarıda kesip de benzin aldığın diyor onun için ister inansınlar isterse inanmasınlar benim için sorun bie değil kendileri bilir ama ybrleyle yakıtları aynı değildir yani onuda söyleyeyim

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen şimdi depom yarıda bitsin dedinizi yapacağım ama ama ne yazıkki onuda yaptım hatta videosu bile duruyodu bir türlü inandıramadım adam diyoki ne malüm diyo vid. yarıda kesip de benzin aldığın diyor onun için ister inansınlar isterse inanmasınlar benim için sorun bie değil kendileri bilir ama ybrleyle yakıtları aynı değildir yani onuda söyleyeyim
    ya cevran kardeş boşver uğraşma anlatıcam die çünkü anlamak istemio yani hiç yormamak lazım kendimizi istemiosa inanmasın bizim ona inandırmaya ihtiyacımız yok ister inanır ister inanmaz biz sadece bilgi edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz bildiimiz kadarıyla görevimizi yaparız olur biter.

Motosikleti
    Alıntı eru_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cevran kardeş boşver uğraşma anlatıcam die çünkü anlamak istemio yani hiç yormamak lazım kendimizi istemiosa inanmasın bizim ona inandırmaya ihtiyacımız yok ister inanır ister inanmaz biz sadece bilgi edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz bildiimiz kadarıyla görevimizi yaparız olur biter.
    kimseyi bu yaştan sonra zorla kandırcak halimde yok ve kimseyede yalan borcum yok ben bir operatörüm..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı ROBIN_HOOD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GERÇEKTEN YBR 125 ALDIM DAHA 400 KM DE VE HARİKA Bİ MAKİNA BENCE AL BANA ÇOK DUA EDERSİN BAK DEMEDİ DEME HONDA HALA TEL JANTLARLA ÇIKIYO AMA YBR ÇELİK JANT GÖRÜNÜŞÜDE SÜPER .

OZAMAN SENLE Bİ KAPIŞALIM NEDERSİN

GerÇekten Nasil Nal Toplatiyorum Ozaman Anlarsin Yamahanin Kalİtesİnİ
    ybr zor zor duz yolda tek kişi 115km/s yapıyor ben tek kişi 130km/s goryorumm
    cevran07 kardesımızn dediğide cok dogru ben innovayı zorlayarak 1 depo ile 150km yapıyorum o zorlamadan 1 depo ile 175km yapabılır arkadasıma katılıyorum

cevran ben de ole düşünüyorum ama heralde kendileri hiç doğru solemiyo ki herkesi kendileri gibi zannediyolar. nie olmasın kardeşim kac kere kullandın ki biliosun olmicanı. sende innova mı varki bu kadar cok konuşuyosun asome anlayamıyorum bune cene abi. yoksa laf olsun torba dolsun ben de bişiler yazmış oliim die mi yapıyosun bunu. eğer oleyse bundan sonra yazdıklarını dikkate almicam

eru_can ben 26 yasındayım laf olsun dıye bısıler yazacak yası cok oldu geçeli. ınnovanın deposu 3.7 lıtre yanı nerdeyse 4 lıtre mondıal ızzet 150km yapıyomus 4 lıtreyle. sımdı cevranın 3 lıtreyle 176 km yapması bana garıp geldıgı ıcın soledım.ayrıca ben asıl nıye tartısıyorum anlamak ıstemıyosun herhalde.bak cnm benım 4 lıtre benzın alan tel jantlı ıncecık lastıklı bır motora 3 mılyar vermem dıyorum. yanı hız onemlı degıl dıye 1000 kere yazdım kı aralarında ole ucuk bı hız farkıda olamaz ımkanı yok. ısterse 180 yapsın max hızından baska elle tutulur 3 mılyar edecek bır tarafı yok dıyorum bu motorun. ayrıca cenem ıyı calısır adamına gore ama

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederimde benim bu sözüne bi diyecek cevabım yok haklı olabilir ben buna hiddetletdim yaqq [En kalitelileri de nuovodur.....Varmı itirazı olan...]

Motorculuk deneyimini bilmem ama sahibi olduğun motoru savunma şeklin hiç de profesyonelce diil...

Tamamen duygularınla hareket ediyorsun...Olabilir...Yaşına heyacanına istinaden yazdığını düşünüyorum....

Dediğin gibi olsun...İnnova her motoru geçer...

Motosikleti
    sıkmayıın canınızı ya hayatınızı yaşayın ama honda yamaha bunlardan şaşmamak lazım öle değilmi

zaten onemli olan hız diil onemli olan kullanırken seni yormaması hız yapmak isteyen bu motoru almazdı zatendie düşünüyorum ama bence yakıt tüketimi olsun dayanıklılık olsun performans olsun cok ii bi motorsiklet ama dış görünüşünde haklısınız ben o konuda bişi diyemiyorum sırf dış görünüşü yüzünden almak istemiyorum o motoru yoksa harika bence. hakkaten bi ara kanuni breton mu yoksa bu mu die düşünüyordum ve kanuni daha hoş gözüküyodu gözüme aslında bana sorsan ben de ybr 125 derim ama dış görünüş cok kötü diil benim tarzıma uyar dien varsa kesinlikle kacırmasın die düşünüyorum o fiyata o motosikleti yani internetten araştırsın abicim baksın teknik özelliklerine yeter zaten innovanın fazlası var eksii yok

asome abi motor 5000 devirde 10Nm tork üretiyo yani az devirle yaptıı için fazla zorlamadan cok rahat bi şekilde gezebilirsin bu motorla o da az yakmanı sağlıyo adam zorlayarak 150 km yol yapmış o da 2.5 litre yapıyor sen onu agresif kullanmazsan sakin sakin gidersen gideceğin yere cok fazla tasarruf yaparsın ki dört vites olması da bi avantaj az yakması için ben inanıyorum cevran'a. siz ister inanırsınız ister inanmazsınız zaten almayı düşünmicenize göre bi sorun yok

erucan@ sen ne ınnovaya nede ybr ye bınmedın yanı ole mi ben ybr ye cok bındım ama ınnovayı kullanmadım gordum sadece cok yakından ama sen bınmedıgın bır motor ıcın nasıl bu savunmaları yaptın vallahi pes bız bu kadar tartısmayı bosuna yaptık desene ınsallah 2 motorada bınersın oyle tartısırız neyse olmus bı kere ınnova performans olarak tabıkı ıyıdır cnm benım kılo olarak dusuk lastıklerı cok ınce ama 3 mılyarı haketmıyo anladın herkese hayırlı surusler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler