Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda Anf 125 Innova - Ybr125 - Cg125

Motovento
    REKLAM ALANI

robin hood o senin tel dediin daha sağlamdır biliosun dimi sadece spor havası yok die bilmeden konuşuyosunuz.

asome sen de yanlış düşünüyosun ve aşşağılarcasına konuşmaktan vaz gec o 2 gün bindiyse bi yorum yapabilir sen binmediysen yorum yapma kötü die lütfen

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne derler '' ufak at civcivler yesin '' miydi neydi

Az daha sıksan hiç yakmayacak kerata......

İnnova güzel motor..Ama discovery de en sağlam motor ilan edilen innova değil....

Sadece benzer modeli....Her sakallı dedem gibi bişey yapmışsınız....

Hakikatten o motor çok kaliteli....Gelmiş geçmiş en sağlam motorlardan.....

İnnova çıkalı kaç sene oldu ki?.....Başkalarını yanıltmamak için bu uyarıyı yaptım....
    honda kalite bakımından cok mu düşük de böyle bişi düşündün onu anlayamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

erucan_ bu sıtedekı baslıkları okumadan kımın daha once nelr konustugunu bılmeden kımın tecrubelı kımın olmadıgını bılmeden ve uye olur olmaz bunlar hakkında konusmadan once kımın ne oldugunu anlamak ıcın forumu takıp et alp_tunay sızden daha tecrubelı bırıdır. ybr yı cok uzun suredır kullanan bırıdır. profesyonel bınıcı olarak dusuncelerını aktarıyor cok da dogru konusuyor. ınnovanın da ybr nın de kalıtesını ve kullanım rahatlıgını hepınızden ıyı bılıyor. asagılarcasına konusmuyorum ılk kez ınnovaya bınmıs ondan daha kalıtelı motor yok dıyen arkadaslara hıtaben soledım 2 gundur bınıyo dıye. bındıgınız veya satın aldıgınız motor herzaman en ıyısı olacak dıye bısey yok kurtulun bu cocukluk ruhundan ozgurce tartısın.

istersem üye olduğum gün yazarım konunun bununla bi alakası yok ayrıca ben kimseye senkimsin demedim. tecrübeli de olabilir ona da lafım yok benim dediim alp tunaya demek istediim innova da kaliteli bi motor diil mi discoveryde gösterilenden ne farkı var. ayrıca ben onunla konuşurken sen nie araya giriyosun avukatı gibi sanki ben onu suçluyorum da sen de koruyomuşsun gibi? sonuç olarak ben de senin dediine katılıyorum az once yazdıım gibi binmediyseniz lütfen kötü yorum yapmayın ben bunu savunuyorum yok bisikletmiş yok o da motormuymuş fln asıl bunlar cocukluk bütün motorlar için gecerli bu dediim isterse 50 cc olsun.bence lütfen bu cocukluktan kurtulalım.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ya arkadaşlar ben de bişey soracam.

innova ile Sportster Custom XL883C arasında kaldım.
    bir türlü seçim yapamıyorum.

sanırım innova daha az yakar.
    ondan mı alsam? innovacılar bi yardım etsinler lütfen.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

erucan yahu motoru nerdeyse benzın koymadan gıdebılen carttt dıye 130 km ye cıkıp delı gıbı hızlara ulasılabılen mukemmel konforlu bır aletmıs gıbı anlatırsan kullananlarda bunun bole olmadıgını gorurlerse tabıkıde bole degıl dıyecekler baska alp olmak uzere. artılarını ve eksılerını solıcek tabıkıde.baslıkta zaten 3 motorun kıyaslaması var tecrubelı olanlarda bunları kıyaslıyor. ben ybr yı cok ıyı bılırım ybr yı anlatıyorum sen ınnovaya bınıyor olabılırsın. bana gore bısıklet kardesım. tel jant dıyorum ve yıne dıyorum ısterse tıtanyumdan yapsınlar ne yazar yaa. 100 ytllık bısıklette tel jant var. goruntusu berbat. vede motosıkletten bıle sayılmıyor dedıklerı gıbı cup işte cup pazar motoru.estetık yok bısı yok sende ybr yı begenmeyebılırsın. sende begenmıyorum de osaman.yapın bı anket bakalım hangı motor daha cok oy alacak her yonden karsılastırılınca

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @asome_67 tartışmana gerek yok mete_han arkadaşımızdan gazı almış tipik bir honda fanatiği
    ne demişler fanatikliğin (dogmanın) olduğu yerde hiç bir fikir yeşermez
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

dogru dıyosun tugrul bende ılla ybr alın demıyorum zaten ama anlamıyo kımse ben cok tecrubelı degılım ama tecrubelı olanları azcık dınlemek lazım

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    hiç bir zaman innovadan şaşmıyacaksın ne ybr 125 ne de cg 125 aldınmı innova he ben bunu yazdım yakıt yönünden dedim ha!!!!! yanlış anlaşılmasın..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

arkadas duyanda zannedecekkı ybr kılometrede 5 lıtre yakıyo ınnova 2 lıtre yakıyo belkıde fark bıle yok aralarında. ama sen ybr ye 100 kıloluk adamı oturtup kendınde 55 kıloyla ınnovaya bınıp ne kadar yaktıgını test edıyosan sonuc ortadadır tabıkıde. yahu hıcbır kullanıcı anlayamaz bu farkı sen nasıl anladın yaa valla usta motorcuymussun. adamı zorla konusturuyosunuz zaten bu motorlar hıc yakmıyo at 10 mılyonluk benzın heryere gıt. ferrarıyle tuplu doganı karsılastırıyo sankı hey gusel allahım yaa.bının gusel kardesım ınnovaya laf eden yok ama sallamayın bazı seylerı sadece sen bınmıyosun bu merete.bırı km de 2.1 yakıyosa dıgerıde 2.2 yakıyo bumu fark vay be

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp_tunay innovayı kotulemekten baska bir amacın yok tamammı

Mesajımı bir daha okursan ama anlayarak öyle bir niyetimin olmadığını görürsün....

Neden kötüleyim ki?...Yamahanın ortağımıyım?....

Biraz daha mantıklı okuyup biraz daha düşünerek yazalım birşeyleri....Bir birimizi kırmadan birbirimizi anlayarak....

Sevgiler....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @alp_tunay hondanın ortağı veya borsada hisseleri olan arkadaşlarımız var sanki
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

sabahtan berı cebellesıyoz surda yahu mantıklı konussunlar canımızı yesınler kımse yamaha yada honda taraftarı degıl zevk meselesı tabıkıde herkes fıkrını soylıcek ama yukardada soledım ınce cızgılerı kalınmıs gıbı anlatmayalım yenı motor alacak arkadaslar yanlıs bılgılenıyor

Motosikleti
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas duyanda zannedecekkı ybr kılometrede 5 lıtre yakıyo ınnova 2 lıtre yakıyo belkıde fark bıle yok aralarında. ama sen ybr ye 100 kıloluk adamı oturtup kendınde 55 kıloyla ınnovaya bınıp ne kadar yaktıgını test edıyosan sonuc ortadadır tabıkıde. yahu hıcbır kullanıcı anlayamaz bu farkı sen nasıl anladın yaa valla usta motorcuymussun. adamı zorla konusturuyosunuz zaten bu motorlar hıc yakmıyo at 10 mılyonluk benzın heryere gıt. ferrarıyle tuplu doganı karsılastırıyo sankı hey gusel allahım yaa.bının gusel kardesım ınnovaya laf eden yok ama sallamayın bazı seylerı sadece sen bınmıyosun bu merete.bırı km de 2.1 yakıyosa dıgerıde 2.2 yakıyo bumu fark vay be
    abilerim yanlış anlamayın ama ben öteki topicte belirttim ben 120 kglik bi adamım ve bunu noter huzurundada kanıtlıyacağım yakıt yönünden

bak gusel kardesım o gıttıgın km yı yapmıs olabılırsın. bende 50 km boyunca yokus asagıya ıneyım kontak kapalı bende gıderım 200 km. sorun su aynı kıloda 2 adamı 2 motorada oturtalım 2 motorda aynı temızlıkte ve km de olsun rodajları ıyı yapılmıs olsun. sen ınnovayla 150 yaptın dıyelım, ybr ılede 148 yaparsın anladınmı. yanı bırıyle 150 yapıp dıgerıyle 200 yapmanın ımkanı yok aynı kullanım sartlarında. ama ıkı motordan bırının bujısı eskıyse kullanan cok agır ıse lastık havası az ıse ve bunun gıbı bır cok nedenden dolayı fark olusur.ama heryonden esıt kosullarda km olarak en fazla 3-4 km oynar.

Motosikleti
    bak gusel kardesım o gıttıgın km yı yapmıs olabılırsın. bende 50 km boyunca yokus asagıya ıneyım kontak kapalı bende gıderım 200 km. sorun su aynı kıloda 2 adamı 2 motorada oturtalım 2 motorda aynı temızlıkte ve km de olsun rodajları ıyı yapılmıs olsun. sen ınnovayla 150 yaptın dıyelım, ybr ılede 148 yaparsın anladınmı. yanı bırıyle 150 yapıp dıgerıyle 200 yapmanın ımkanı yok aynı kullanım sartlarında. ama ıkı motordan bırının bujısı eskıyse kullanan cok agır ıse lastık havası az ıse ve bunun gıbı bır cok nedenden dolayı fark olusur.ama heryonden esıt kosullarda km olarak en fazla 3-4 km oynar.
    benim anlamadığım abi ybr ne kadar yakıyo

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım abi ybr ne kadar yakıyo
    2.4 lt. yakıyor
    110 kiloyum
    motor 2464 km.'de
    bu ölçümün içerisinde rodaj dönemi de mevcut.
    +
    sürekli Beylikdüzü içerisinde, kısa mesafe dolaşıyor.
    5-6 kez Levente gidip gelmiştir. (B.düzü- Levent 40+40=80km)
    +
    bendeki bu ybr, 12,5 hp'lik eski motor.
    10 hp olanlar daha da iktisatlı.

2.1 ıle 2.5 arasında degısıyor kullanım yerıne ve kısılere gore

Motosikleti
    bu verileriniz 100 kmde mi acaba yoksa normalmi

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu verileriniz 100 kmde mi acaba yoksa normalmi
    bu tür veriler, genelde 100 km. üzerinden hesaplanıp, sunulur.
    aksi belirtilmemişse, 100 km. olarak algılanmalıdır.

yaw nie inat ediosun adam dio ki ben 120 kiloyum ve innovayla 3 litre benzinle 176 kilometre yolyaptım dio ve arkadaşımızın bilgileine sunuyo. sen de test et sen de net veriler sun bize biz sana hayır olamaz mı dedik ama benim bildiim ybr daha cok yakıyo ama hayır ben test ettim şu kadar yakıyo senin dediin yanlış dien varsa solesin. ybr daha atak bi motor ama innovadan fazla yakıyo ama aynı hıza cıkıyolar yani innova belki kötü görünüşlü olabilir ben de beğenmiyorum ama kalitesi fiyat-performans ve yakıt tüketimi bakımından bence cok güzel bi motor hele vitesli kullanmak istiosan daha yeni başladıysan bu motor bana göre süper bi motordur benim fikrim kanaatim bu başkada bişi solemicem.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler