Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Honda Anf 125 Innova - Ybr125 - Cg125

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    3 değil 10 milyarı bile hakediyo bak sen ybr ne laf söyletmiyosun bende innova ma
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 değil 10 milyarı bile hakediyo bak sen ybr ne laf söyletmiyosun bende innova ma
    haklısınnnn abii

alın canlarım alın 1 degıl 10 tane alın heryer ınnova olsun. bu kadar herseyıyle mukemmel bır motoru herkes almalı. tek soru soracam sıze dahada yorum yapmıcam madem bu kadar az yakıyor madem bu kadar mukemmel bır motor ,konfor super hızlanma mukemmel yakıt hele sahane. nıye kuryeler cg 125 ve ybr kullanıyo ? ınnova alsalar daha mantıklı degılmı cok hızlı nerdeyse benzın yakmayan konfor ustu konforu olan bır motor neden tercıh edılmıyor. ben sıze cevabını vereyım ınnova pazar motorudur. kuryeler herzaman en ıyı ,en kalıtelı ,en sorunsuz ve konforlusuna bınerler hıcbızaman unutmayın

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın canlarım alın 1 degıl 10 tane alın heryer ınnova olsun. bu kadar herseyıyle mukemmel bır motoru herkes almalı. tek soru soracam sıze dahada yorum yapmıcam madem bu kadar az yakıyor madem bu kadar mukemmel bır motor ,konfor super hızlanma mukemmel yakıt hele sahane. nıye kuryeler cg 125 ve ybr kullanıyo ? ınnova alsalar daha mantıklı degılmı cok hızlı nerdeyse benzın yakmayan konfor ustu konforu olan bır motor neden tercıh edılmıyor. ben sıze cevabını vereyım ınnova pazar motorudur. kuryecıler herzaman en ıyı en kalıtelı en sorunsuz ve ıyısıne bınerler hıcbızaman unutmayın

Sanırım en etkili cevap....Artık yorum yapmaya gerek yok....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

alp tunay kalıteden anlıyo sızce neden? kuryecıler yazmısım pardon abı duzelttım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    alın canlarım alın 1 degıl 10 tane alın heryer ınnova olsun. bu kadar herseyıyle mukemmel bır motoru herkes almalı. tek soru soracam sıze dahada yorum yapmıcam madem bu kadar az yakıyor madem bu kadar mukemmel bır motor ,konfor super hızlanma mukemmel yakıt hele sahane. nıye kuryeler cg 125 ve ybr kullanıyo ? ınnova alsalar daha mantıklı degılmı cok hızlı nerdeyse benzın yakmayan konfor ustu konforu olan bır motor neden tercıh edılmıyor. ben sıze cevabını vereyım ınnova pazar motorudur. kuryecıler herzaman en ıyı en kalıtelı en sorunsuz ve ıyısıne bınerler hıcbızaman unutmayın
    hemen gerekli cevabı vereyim...kuryeler ne scootera ne yarıotomatiğe biner...nedeni çok basit...yarıotomatik şanzımanı ve sürüşü bazen rahatsız edici olabilir...yani dur kalklarda rahatsız edici boyuta gelir ve süren kişi kurye ise rahatsız olur...bize normal gelen detaylar kuryeler için önemli konulardır...sen ben günde 100-150 km yapsak oda hafta sonu kuryeleri siz düşünün...mesela ona bakarsan sağlam olmasına rağmen Kymco da kullanmazlar...nedeni 2.eldeki kayıbı..(mesela)sccoter ise yağmurda tehlikeli olduğu için kullanmazlar...lastik kayar sürekli...yani bu kadar basit bir neden...ybr veya cbf150 kullanmaları çok doğal...hep vitesli kullanırlar...bazılarıda mondıal kh 100 kullanır tüketene kadar dağıtasıya kadar kullanır...kendisi tamir eder...onun parasını 1 ayda bile çıkaranları bilirim...yani mesele innovayı neden kullanmadığında değil...saygılar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kymco ck 125 te benzın gostergesı olmadıgı ıcın olabılır hem kymco scooterda ıyıdır vıteslıde zaten 1 modelı var bıde cup var. vıteslıde honda ve yamaha gıbı degıl kalıtesı. hem yarı otomatıkle vıteslının dur kalklarda ne farkı var anlamadım :D bırınde debrıyaj yok daha ıyı sol elınız yorulmuyo bence neden o degıl.

Motosikleti
    alp tunay kalıteden anlıyo sızce neden? kuryecıler yazmısım pardon abı duzelttım
    alp tunay kaliteden anlasa o betondan yapılma(sağlamda bişey) mzle bu işi yapmazdı...bir dönem anlardım ama artık o benzin canavarlarıyla iş yapılmıyor...er5 de yatıyor...mezi kitledi birine...ybr ile yapıyor yine işleri...öpsen satmaz...

bi zamanlar mz padişahtı...tıtan ve seyhanlardan sonra ybr piyasayı altüst etti...

kymco ck 125 te benzın gostergesı olmadıgı ıcın olabılır hem kymco scooterda ıyıdır vıteslıde zaten 1 modelı var bıde cup var. vıteslıde honda ve yamaha gıbı degıl kalıtesı. hem yarı otomatıkle vıteslının dur kalklarda ne farkı var anlamadım :D bırınde debrıyaj yok daha ıyı sol elınız yorulmuyo bence neden o degıl.
    ben çoğu zaman ck 125 görüyorum ama az...tvsde görmeye başladım bu ara...yarıotomatik sürüş tadı bir başka nasıl tarif edeyim şimdi...hani sen motor freni uygularsın ya bazen...yarıotomatikden gazı düşürdüğün veya elini gazdan çektiğin an motor freni(yani kompresyonlar çok serttir...) çok sert gelir sana...yani bi binen bi daha binmez...o tadı yakalamak lazım...kimine güzel kimine kötü gelir bu kompresyon...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp tunay kaliteden anlasa o betondan yapılma(sağlamda bişey) mzle bu işi yapmazdı...bir dönem anlardım ama artık o benzin canavarlarıyla iş yapılmıyor...er5 de yatıyor...mezi kitledi birine...ybr ile yapıyor yine işleri...öpsen satmaz...

bi zamanlar mz padişahtı...tıtan ve seyhanlardan sonra ybr piyasayı altüst etti...

1- alp_tunay işle özel zevkleri ayıran birisi...Mz e sadece zevk için binerdi...

2- Çalışmalarını Titanla ve Ybr ile yapmaktadır...

3-Sen öp ben satarım sana...Neden satmayım ki?...

4- Scooterlar yağışta sanıldığından daha güvenli ve ıslanma olasılığı olmayan bir motor....

5- Defalarca açıkladım....Scooter uzun süreli çalışmalara dayanmaz....Ya kayış koparır yada şişer...Sen ne kadar aksini iddia etsende....

6- Yarı otomatiklere gelince...Manuellerle aynı sistem olan motorlara neden mi binmiyoruz?....

Bu cevabıma bir çok arkadaş katılacaktır....Bizler şehir içinde zaten umursanmıyoruz...En azından motora benzeyen bir aletle, az yakan çok kaçan sorunu en az olan modelleri seçeriz.....

Geçmişten günümüze en hatırı sayılan kurye araçları

1- Mz
    2- Titan
    3- Ybr

Varmı başka ekleyecek?....Sanmıyorum....İstatiksel bilgiler bunlar.....

"ben hıc yarı otomatık kullanmadım ama metehanın anlattıklarına gore bu motor frenı olayı pek konforlu bısey olmasa gerek kımsede haz almaz herhalde yahu bole sert tepkıler veren bır motordan madem ole nıye sayfalarca ınnovanın cok konforlu oldugundan bahsedıldı osaman ben her gazı bıraktıgımda motorun ustunde bobrek tası dokeceksem nıye bu tıpsız motora 3 mılyar vereyım. konfor cok onemlı sert bır motoru kımsenın sevecegını zannetmıyorum. bılgıler ıcın saol metehan.saygılar

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- alp_tunay işle özel zevkleri ayıran birisi...Mz e sadece zevk için binerdi...

2 zamanlı bir benzin canavarına binmek ne derece mantıklıydı...

başka çaren yok

sen hiç öpülmemişin belli...
    4- Scooterlar yağışta sanıldığından daha güvenli ve ıslanma olasılığı olmayan bir motor....

şakirrr..ıslanma diyo ya...kayma diyoz keko...altında durumu scooter yağışlı havada...şebelebettin...
    5- Defalarca açıkladım....Scooter uzun süreli çalışmalara dayanmaz....Ya kayış koparır yada şişer...Sen ne kadar aksini iddia etsende....

dylan 150 kayışta koparmaz...şişmezde...senin zamanındaydı o işler...aklı olan dyln 150 ile çalışır...
    6- Yarı otomatiklere gelince...Manuellerle aynı sistem olan motorlara neden mi binmiyoruz?....

Bu cevabıma bir çok arkadaş katılacaktır....Bizler şehir içinde zaten umursanmıyoruz...En azından motora benzeyen bir aletle, az yakan çok kaçan sorunu en az olan modelleri seçeriz.....

umursanmamak saçma oldu kanka...Goldwıng olsa altında kaç yazar...yine 2 tekerleksin ve adam dibine dibine giriyor...bi bakıyon plakalığına dayanmış kornaya asılıyo şerefsizler...

cbf150günümüz...

1- Mz...çöp arabası...el arabası...
    2- Titan...şimdi 1500e titan almayanı dövüyolar...deluxeler aranıyo ama yok piyasada...
    3- Ybr...efsanedir ama 1000 den sonra debriyaj yalama olur...:cherry:
    4- ck125...günümüz
    5- tvs apaçi..günümüz..

cbf 150 yi unutmam kekocan...İstanbulda ilk 5 ayda 2200 tane satıldı...TVS apache süren bir kurye arkadaşla ışıklarda min sohbet yaptım...dediki granajı fazla cbf nin ondan alnadım...kırılırsa uğraşırım hesabı...birde sanılanın aksine uygun fiyata peşin paraya veriliyormuş...cbf den düşük fiyata dedi ama rakamı söylemedi...bi işler dönüyo ama ne...yani kuryelere özel fiyatlar çekiliyor...

Varmı başka ekleyecek?....Sanmıyorum....İstatiksel bilgiler bunlar.....
    .................................................. .....

"ben hıc yarı otomatık kullanmadım ama metehanın anlattıklarına gore bu motor frenı olayı pek konforlu bısey olmasa gerek kımsede haz almaz herhalde yahu bole sert tepkıler veren bır motordan madem ole nıye sayfalarca ınnovanın cok konforlu oldugundan bahsedıldı osaman ben her gazı bıraktıgımda motorun ustunde bobrek tası dokeceksem nıye bu tıpsız motora 3 mılyar vereyım. konfor cok onemlı sert bır motoru kımsenın sevecegını zannetmıyorum. bılgıler ıcın saol metehan.saygılar
    konforlu değil ama alışıyon tabi...şöyle düşün...viteslide debriyaja bastığında boşta bi rahatlama oluyor...ama bunda debriyaj olmayınca motor ya hızlanıyor ya duruyor...gazdan elini çek sürekli kompresyon hali...gergin durum ya...herkes üremez orası kesin...fiyatı fazla oldu Allah için...2750 iyiydi...ama çin mallarıda o fiyat olunca sıkıysa alma...düke düke alıyoz napalım...

af buyur Honda şey üretse onuda alırız...ne mi..orayı sen düşün artık...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    alp_tunay´isimli üyeden Alıntı

2 zamanlı bir benzin canavarına binmek ne derece mantıklıydı...

Hala olsa gene binerim..Ne kötülüğü vardı? 120 kuruş yakıyordu....

başka çaren yok

Yooo...Kinetiks lede çalıştım....Ama ona kıyamadım.......

sen hiç öpülmemişin belli...

Çok öpüldük kafanı yorma....Bu saçları boşunamı döktük....

şakirrr..ıslanma diyo ya...kayma diyoz keko...altında durumu scooter yağışlı havada...şebelebettin...

Okumadan yazıyon fürek....Ben sana daha güvenli diyorum...Senin innocan gibi bisiklet tekerleği yok scooterlarda....Bilmeden atma....

dylan 150 kayışta koparmaz...şişmezde...senin zamanındaydı o işler...aklı olan dyln 150 ile çalışır...

Başka arzun?....Daha durumu belli olmayan gezi motoruyla çalışalım ha...Amma akıllısın ha....Girdimi tam girsin hesabı....

umursanmamak saçma oldu kanka...Goldwıng olsa altında kaç yazar...yine 2 tekerleksin ve adam dibine dibine giriyor...bi bakıyon plakalığına dayanmış kornaya asılıyo şerefsizler...

Bak goldwing olsun altında 500 kg lik canacarı görünce nerelere kaçıyorlar...Trafikte herşey cüsse meselesi....

cbf150günümüz...

1- Mz...çöp arabası...el arabası...Sen çok bindi el arabasına galiba...

2- Titan...şimdi 1500e titan almayanı dövüyolar...deluxeler aranıyo ama yok piyasada...Tam istediğimiz oldu aslında....Çinlilerden daha ucuz ama çok daha kaliteli motorlar...En azından yeni başlayacaklara faydası olur...

3- Ybr...efsanedir ama 1000 den sonra debriyaj yalama olur...Atma recep din kardeşiyiz....100.000 e yaklaştı hala yalama olmadı benimki?...
    4- ck125...günümüz Kendilerini tanımam etmem...Ama adı hoş gelmedi....

5- tvs apaçi..günümüz.. Bırak kanka....Nelerden bahsediyon bana....

Son olarak cbf150 için birşey daha söyleyim....Ankarada kuryede hiç yok denecek kadar az lar...Parmak sayısını geçmez....Çok ciddi söylüyorum...
    Kırmızılar benim cevaplarım....Anlaşılsın diye kırmızıya boyadım....

25 Kere düşünüp 1 kere almalı...................

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızılar benim cevaplarım....Anlaşılsın diye kırmızıya boyadım....

25 Kere düşünüp 1 kere almalı...................
    sen 25 kere düşünüp 4 motor aldın...kınetıx yalan oldu...mzi kitledin bi garibe...tıtanla iş yapıyon...er 5i ise artık hakettin..senin Nırvananan o...ama arka kampanalar hiç rahatsız etmiyomu...o kadar para verdin kampanalar ağrına gücüne gitmiyomu...

kuryeler bu konuda uzmandır laf etmeyin onlara soledıklerınde vardır bı hıkmet metehan adamlar bızım 5 ayda yaptıgımız km leri 2 haftada yapıyolar.son suratte uzun sure kullanınca hangısı ıyı sehır içinde kı rahatlık gıbı konularda cok fazla km lerdekı motorlarla bıze ısık tutuyorlar. sahsen ben 50.000 dekı bır ybr nın ne gıbı sorunları olur yada olmaz bılemem herhalde cok buyuk zaman gerektıren bı olay. bıde nerdeyse motorları butun gun stop etmıyolar onlara dayanabılen motor bızım altımızda 10 sene gıder :D

Motosikleti
    kuryeler bu konuda uzmandır laf etmeyin onlara soledıklerınde vardır bı hıkmet metehan adamlar bızım 5 ayda yaptıgımız km leri 2 haftada yapıyolar.son suratte uzun sure kullanınca hangısı ıyı sehır içinde kı rahatlık gıbı konularda cok fazla km lerdekı motorlarla bıze ısık tutuyorlar. sahsen ben 50.000 dekı bır ybr nın ne gıbı sorunları olur yada olmaz bılemem herhalde cok buyuk zaman gerektıren bı olay. bıde nerdeyse motorları butun gun stop etmıyolar onlara dayanabılen motor bızım altımızda 10 sene gıder :D
    bizim alp yeni kurye...artııı harbi kurye değil...VIP kurye...yani çok düşeş işlere çıkar...esas mesleği başkaydı...geçici olarak bu işi yapıyor...part tıme yani...ahkem kesiyor ama biliyoz ne nedir...sadece hurda motor kolleksiyoneri...olayı bu...

Konuyu Toplam 2 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    mete_han, ........

bizim gizemli üye geldi...BIYIKLI bence bu...

Motosikleti
    ewet kuryeler bizim motorları kullanamazlar 2 günde parçalarlar onlara debriyajlı motorlar lazım cg125 ybr gibi

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet kuryeler bizim motorları kullanamazlar 2 günde parçalarlar onlara debriyajlı motorlar lazım cg125 ybr gibi
    haklısın.

Motosikleti
    ewet izzet abi öle onlara debriyajlı motor lazım

cafeci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Model Metalik Gri Honda Titan Efsane
    kardeş titan al titan
    torunlarına bırakırsın

Effe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda-125cc İnnova
    ybr125 al derim performans olarak saydıgın 3 motordan en iyisi. ama bi taraftada honda kalitesi var. ben senin yerinde olsam bunların zıttına honda CBF150 alırdım..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler