Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Arkadaşlar lütfen bakarmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı alper. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    up.........................
    .......................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ben nexus u deneme fırsatım oldu.spor bir scooter kendisi ve biraz öne eğimli kullanımı ve bu uzun mesafelerde seni biraz yorabilir ama sağlam motor.suzuki nin de yeri bi başka.suzukinin daha rahat bi oturuş pozisyonu olduğu kesin.bu yüzden uzun yol yapacaksan rahat bir motor almanı öneririm.
    birde para konusunda borç alıp zorlanacaksan sym gts 250 önerebilirim.çünkü eksikleri bitmiyor bu meretin.aksesuar lar,korumalar derken hergün yeni bişey çıkıyor.
    en son olarak bir diğer denemiş olduğum x9 250 yi önerebilirim.oda çok rahat ve 250 lik olduğu için daha az yakar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Gilera Nexus 500
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben nexus u deneme fırsatım oldu.spor bir scooter kendisi ve biraz öne eğimli kullanımı ve bu uzun mesafelerde seni biraz yorabilir ama sağlam motor.suzuki nin de yeri bi başka.suzukinin daha rahat bi oturuş pozisyonu olduğu kesin.bu yüzden uzun yol yapacaksan rahat bir motor almanı öneririm.
    birde para konusunda borç alıp zorlanacaksan sym gts 250 önerebilirim.çünkü eksikleri bitmiyor bu meretin.aksesuar lar,korumalar derken hergün yeni bişey çıkıyor.
    en son olarak bir diğer denemiş olduğum x9 250 yi önerebilirim.oda çok rahat ve 250 lik olduğu için daha az yakar
    bugün daha önceden nexus kullanmış bi arkadaşlar görüştüm aslında hem nexus hem burgman kullanan bi arkadaşlar 3 sene burgman400 1 senede nexus 500 kullandım dedi.Ama burgman ile nexusu ben kıyaslama nexus bence gerek konfor gerek sürüş zevki gerekse donanım bakımından burgmandandan (2007 modeller için) bence çok daha iyi bir motor dedi.Ve sizinde yorumlarınız ile nexus almaya karar verdim.Ve 1 tane buldumn yalnız adama motorda herhangi bir problem olup olmadığını sorduğumda adam hiçbir sorunu yok ancak rengini beğenmediğim için kopmle boyattım dedi ve açıkcası şüphelendim bu durumdan arkadaşlar motoru komple boyatmanın uzun vadede bir zaraı varmıdır.

Alıntı alper. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün daha önceden nexus kullanmış bi arkadaşlar görüştüm aslında hem nexus hem burgman kullanan bi arkadaşlar 3 sene burgman400 1 senede nexus 500 kullandım dedi.Ama burgman ile nexusu ben kıyaslama nexus bence gerek konfor gerek sürüş zevki gerekse donanım bakımından burgmandandan (2007 modeller için) bence çok daha iyi bir motor dedi.Ve sizinde yorumlarınız ile nexus almaya karar verdim.Ve 1 tane buldumn yalnız adama motorda herhangi bir problem olup olmadığını sorduğumda adam hiçbir sorunu yok ancak rengini beğenmediğim için kopmle boyattım dedi ve açıkcası şüphelendim bu durumdan arkadaşlar motoru komple boyatmanın uzun vadede bir zaraı varmıdır.
    ...........................

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    şöyle bir resimlere bak tekrar istersen.sence hangisi ? evet doğru cevap tabiki suzuki
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Aprilia atlantic 500 al dünyayı gez kardeşim sana söyledim sorunsuz motor istiyorsan Aprilia al.Bi nexus kullan bide Aprilia aradaki oturuş farkına konforuna bak bakalım ikisinin farkına.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    italyandan şaşmaaaaaaaaa
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    abicim suzuki burgman 400 lük önerebilirm.
    bence hiç bir zaman pişman olmayacağın bir motor
    Burgman AN650 ABS Executive

KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR!!

model olarak hepsi güzel ama aprilla derim ben

Motosikleti
    inş... ybr 125 :D
    gilera italyan motoru deilmiydi ?

Alıntı yfurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gilera italyan motoru deilmiydi ?
    evet italyan

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Suzuki burgman 400 ü almanı tavsiye ederim. bigezimizde abimizin birinde vardı ben 120 ile giderken yanımdan öyle bir gecti dedim bu nedirr arkasını ataraktan gecti. olayda şöyle oldu bi araba (şahin modifiyeli) yanımıza yanastı ve bu küçük schotter die buna hava atacaktı sanırım ara gazı falan filan derken abart eksozuyla bagırttırarak solladı bizi. ama deli gidiyordu araba.sonra bu arada burgman bi dellendi sahin e acıdım o an bende burgmanı ilk orada görmüştüm ve sonra hayranı oldum.vitesinide otomatik ve manuel olarak kullanıldıgını söylemişlerdi ama yakından inceleme fırsatı bulamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapacaksın scooterı 6500 e al bi chopper mesela yılına göre bir virago 535 hatta kawasaki en 500 veya hondanın bir modelini sen boşver scooter ı al makinanı coşşşşş
    katılıyorum ''IMROZ''a
    chopper gerisi yalan...!
    HERŞEY Bİ YANA SORAN OLURSA MOTOR GİBİ MOTOR ALDIM DERSİN

bur-k@ senin gibi saflar ancak bobcat'i çin sanar Koskoca Pgo senelerden beri kore idi simdi bur-k@ çin dedi çin oldu

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Peşinatın hatırı sayılır miktar. Scooter tarzı maotora hiç girme. Çünkü mutlaka kategori atlamak istiyeceksin. O zaman olmış olduğunu satıp tekrar arayışa geçtiğinde yeniden bir nakde ihtiyacın olacak. Bir, iki yaş cıvarında ve az kilometre yapmış temiz bir chopper alıp keyfini çıkart derim..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler