Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Cbf 250-ybr 250??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda-İnnova
    Bu 2 motor arasında kaldım... haftaya sipariş edeceğim sizce hangisi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    ben cbf derim.
    yamaha da çok güzel makine yapmış ancak kullanmadım henüz teknik açıdan bişey diyemem sadece görünüş açısından değerlendireceğim:
    çıkartma yapıştırmışlar renk katsın diye ama ben daha klasik görüntü sevdiğimden beğenmedim. ayrıca fuarda yakından bakma imkanım oldu göstergeler hiç hoşuma gitmedi, tabi zevk meselesi. boyutları gayet tatminkar ve kalitesine de kimse bişey diyemez zaten. performansı hakkında bilgim yok malesef.
    cbf e gelince, kendini kanıtlamış, neredeyse her motorcu tarafından beğenilen bir motor. ayrıca benim motorum :p
    çok memnunum, şehir içi kullanımda çok rahat, her türlü uzun yola da gider ama 120 yi geçmezsen yararına olur uzun yolda. tek eksi yönü pahalı yedek parça olabilir. zira geçen gün yeni zincir seti almam gerekti işçilik dahil 431 ytl ödedim. yamaha daha uygun diye biliyorum.
    son olarak bence ybr ye kıyasla görüntüsü daha güzel, herkes tarafından bilinen kalitesi kabul edilmiş bi motor ama ybr 125 e bakarak ybr 250 nin de kalitesi tahmin edilebilir sanırım bu da çok iyi demek oluyor. ancak 0 fiyatları arasında da belli bir fark ama motorlar arasında bu kadar fark var mı bilemem.
    ben cbf i kesinlikle tavsiye ederim bu da son sözüm.
    çok uzattıysam kusuruma bakma

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    benim gönlüm yamaha dan yana. ama kararı sen vereceksin

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Her ikisininde hakedilmeyen fiyatlarda satıldığını düşünüyorum. Madem sen bu iki makineden birisini almakta karar kılmışsın, bende düşüncemi açıklayayım.

Şuan YBR250 kampanyalı fiyatı 8250ytl.CBF250 ise 7920ytl. Hal böyle olunca YBR250 almak daha mantıklı gözüküyor.YBR250 hem model olarak hemde teknoloji olarak CBF250 den daha iyi olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım.Ayrıca CBF250'de YBR250'den çok aşağı fiyatlarda satılmıyor.Karar senin.Şimdiden hayırlı olsun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    ÇALINDI SUAN MOTORSUSZUM
    adı honda hayat onda
    honda,dan baska motordan şaşma...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    burada bir çekişme yaşanacak gibi yamaha yamaha'dır..yamaha'dan şaşma

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya sorumu bu yaa serçemi döver kartalmı gibi dostum ya tabikide HONDA üstüne motormu var hemde servisdemi var türkiye gibi bir yertde honda al derim servis açısından olsun sağlamlık açısındanda olsun tabi

İkisine de kesinlikle bulaşma..İki aya kalmaz sıkıntı vermeye başlar..
    Git temizinden bir ER-5 al,CBF 500 al,hatta inadına mobilet al ama CBF 250 ya da YBR 250'ye sakın ha sakın bulaşma..
    Kontrolsüz de olsa güç güçtür unutma..
    Dediklerimi yap,hayata yön ver..

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Alıntı Swashbuckler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 2 motor arasında kaldım... haftaya sipariş edeceğim sizce hangisi?
    arkadaşım;bu kadar marka fanatiği varken sen elini çabuk tut git ikisinede bin hangisi hoşuna gidiyosa onu al.yoksa ikiside canavar gibi motor...

Motosikleti
    Honda-İnnova
    çok teşekkürler.. aslında gönlümde 500 var ama ekonomiler yetmiyor malesef.. 1 hafta daha süre var. artık 2 sinden birisini seçicem:D.. ybr 250 hava soğutmalı o yüzden daha çok cbf yi düşünüyorum. gerçi fazla teknik bilgim yok ama cbf 250 yağ soğutmalı. Uzun yol için yağ soğutmamı daha kullanışlı olur yoksa hava soğutmamı?

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    her ikiside yağ ve hava soğutmalıdır.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    çok teşekkürler.. aslında gönlümde 500 var ama ekonomiler yetmiyor malesef.. 1 hafta daha süre var. artık 2 sinden birisini seçicem:D.. ybr 250 hava soğutmalı o yüzden daha çok cbf yi düşünüyorum. gerçi fazla teknik bilgim yok ama cbf 250 yağ soğutmalı. Uzun yol için yağ soğutmamı daha kullanışlı olur yoksa hava soğutmamı?
    cbf de yakıt olsun parça fiyatı olsun bi er beşi aratmıyo maşallah
    Ayrıca Honda honda deyip başka birşey demeyen arkadaşlar her modelde bu genellemeyi niye yaparlar honda diyorsunda neden oldugunu da söyle.Mesala ybr 25o ile karşılaştıramıyorum çünkü sürmedigim görmedigim motor honda diyenler tecrübelerini de söylerlerse kaile alınacak bi mesaj yazdıklarını anlarız

Motosikleti
    Honda-İnnova
    benim soru saçma olmuş:D kusura bakmayın değiştiriyorum.. şu anki motorum hava soğutmalı ve uzun yolda motorun bir süre sonra sesi değişiyor. aynı problemi cbf250 veya ybr250 dede yaşarmıyım acaba? 2 sininde max hızları kamyonların yetişemeyeceği kadar yeterli. kamyon fobik olarak soruyorum.?:D

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya tek derdin kamyon tokatlamak olsun
    ama sabit 140 la gidersin her ikisinde de bence

Motosikleti
    Honda-İnnova
    tokatlamak ne kelime ağlatıcam hepsini geçen bursa gezisinde BMC ile kapıştım allahtan yolun bir bölümü yokuşluydu yoksa kaybedicektim

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Honda Yamaha'dan her zaman 1 adım öndedir bu bir gerçektir,kafamdan söylemiyorum istatiksel bilgiler bunlar.Cbf250 diyorum.

Sevgili dostum,gönlümde 500 lük var ama ekonomiler yetmiyor diyorsun..CBF 250'yi bilmem ama YBR 250'yi de seçenekler arasına koyduğuna göre sıfır almaya niyetlisin..
    Fiyatları da 8000 YTL civarı bu motorların..8000 YTL'ye temiz değil,çok çok temiz ER 5 bulursun...
    CBF ya da YBR 250 alacağına git CBF 150 Ya da YBR 125 al..Kesinlikle onlar kadar rahat,parçası onlara nazaran ucuz,yakıtı kesinlikle daha az,
    sürat olaraktaş çatlasın 20-30 Km sürat farkı olur,cart olur,curt olur...

Hiç yapamadın yok mu çevrende hiç CBF 250,YBR 250,ER 5 sahabısı?
    Git 5-10 YTL her neyse benzin parasını ver rica et,al bin gör canlı canlı,sonra çak kibriti yak 250'likleri...

beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 senedir YBR 250 kullaniyorum. 14.000 km.bitti. Cok memnunum. CBF 250 kullanmadigim icin bir yorum yapamayacagim ama YBR 250 kalkis ve ara viteslerde CBF 250'den guclu. Bizzat test ettim Pendik sahil yolunda CBF 250'li bir motorla kapismistik...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı beyazs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 250 kalkis ve ara viteslerde CBF 250'den guclu. Bizzat test ettim Pendik sahil yolunda CBF 250'li bir motorla kapismistik...
    Belki CBF250'nin şoföründe iş yoktur.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bu kamyon tokatlama olayı hoşuma gitti bende zorlanıyorum otobanda filan, sırf bu yüzden dylan almaya niyetlendim, hele arkada çanta olunca motor ölü gibi gidiyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)