Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mondial 125KT vs YBR125

Motovento
    REKLAM ALANI
    AksakalliWolverine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan icin yok! :(
    Arkadaslar ilk makine olarak hangisini tercih etmeliyim. Mondial'in (KT125) tipi daha güzel ama YBR de malum bir YAMAHA!! Siz ne dersiniz? Aradaki fiyat farkı sorun degil. Bu arada bu araçlarla Istanbul - Tekirdag arası gidilir mi? (159KM)

» Bu Başlık Moderator tarafindan taşınmıştır.
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    » Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    » Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili dostum kt ile ybr yi kıyaslamak yanlış kendinde demişsin ybr yamaha diy o zaman düşünmeyeceksin. Ybr hakkındaki yorumları okumuşsundur evereste çıkması, sürüş konforu, yakıt durumu, sağlamlık vede adı. Bunarın hepsi senin bu motora yönelmen için yetrli sence???
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Arkadaşlar Doğan SLX mi alayım
    BMW 3.20 mi para mühim değil

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    pacino + 1
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Alıntı pacino adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Doğan SLX mi alayım
    BMW 3.20 mi para mühim değil
    Hadi 307CC mi 320 mi desen anlarım da biraz abartmışsın.. Birinin tipi digerini ezer ama digerininde markası var. Bunu anlatmak istiyorum..

46CeM46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bencede ybr yi tercih etmelisin ama herzaman cbr 125 i öneririm
    -----CBR 125R------REPSOL-----46CeM46-----
    [img]http://photobucket.com/albums/b149/46CeM46/th_05092005003Custom.jpg[/img]

ybr 125 derim bende napıcaksın ne alırsan 1 ytl gibi satılıyo bu asya bimlemle bun lar bir günde bozulan bir motor allalım

amerikalı birata demişki :ben zenginmiyimki kalitesiz mal alıcam bende sonuna kadar katılıyorum

Motosikleti
    Alıntı royalmen adlı üyeden alıntı
    ybr 125 derim bende napıcaksın ne alırsan 1 ytl gibi satılıyo bu asya bimlemle bun lar bir günde bozulan bir motor allalım

amerikalı birata demişki :ben zenginmiyimki kalitesiz mal alıcam bende sonuna kadar katılıyorum
    Bende düşündüm aslında bu motoru ama bana XS geldi. Boy 1.92.. Dizlerim yere deyiyor..

fssaglam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 kt KaRaTaY
    yahu arkadaşlar bu kadar abartmayın yamahanın bu modelini yahu. yamaha honda suziki gibi markalar yüksek beygir motorlar yaptıkları için bu kadar ünlüler
    bence ybr 125 ile kt 125 arasında kalite yönünden bile büyük bir fark yok hemde kt 125 bir günlük vs. bi motor değil. taşgibi bi motor onu söyleyeyim.arkadaşım sen kt 125 al boşa para verme ybr ye bence.değmez!!!!

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı fssaglam adlı üyeden alıntı
    yahu arkadaşlar bu kadar abartmayın yamahanın bu modelini yahu. yamaha honda suziki gibi markalar yüksek beygir motorlar yaptıkları için bu kadar ünlüler
    bence ybr 125 ile kt 125 arasında kalite yönünden bile büyük bir fark yok hemde kt 125 bir günlük vs. bi motor değil. taşgibi bi motor onu söyleyeyim.arkadaşım sen kt 125 al boşa para verme ybr ye bence.değmez!!!!
    kalite farkı yok mu? iki motosikleti de hiç yakından iceledin mi? işçilik kalitesini geçtim arada büyük malzeme kaltesi farkı bile var. YBR alacaksın gerisini kafana takmayacaksın, sorunsuz tıkır tıkır bir motosiklet. sağlamlığını ise konuşmaya bile gerek yok, adamlar everest'e çıktı..

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    ohhhooo millet japon-çin savaşına döndürmüşsünüz olayı tamam japonlar herzaman iyidir ama ucuza mal üretip pahalı satarlar çinliler daha ucuza üretip yine ucuza satarlar...bence ybr çok çirkin bi motor mobilete benziyo marka istiyorsan cbr125 honda al derim ya da keeway 150 super asla ybr alma!
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

Motosikleti
    125 kt KaRaTaY
    [QUOTE=ilnapoli]kalite farkı yok mu? iki motosikleti de hiç yakından iceledin mi? büyük malzeme kaltesi farkı bile var.

arkadaşım evet inceledim acaba sen inceledinmi malzeme farkı aslayok kalite açısından. bisiklete motor takmışlar adına ybr demişler. yamaha severlere iki kat fiyatla vermişler işte bütün mesele bu üzülmeyin ama yinede şanlısınız her nekadar iki kat para versenizde yamaha tanınıyo!!!

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    ybr de kt125 te çinde yapılıyor diye biliyorum.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    125 kt KaRaTaY
    evet yaw motorinn kardeş hayır cinde yapılsa ne yapılmasa ne çinde kaliteli malda yapılıyo kalitesizde.bir coğrafyayla mamulun ne ilgisi var anlamıyorum.
    japonya mesela onlar kendilerini kanıtladıkları için japon malı dediğimizde ii bişi olarak görüyoruz.ama dandik mallarda yapılıyodur mutlaka.böyle arkadaşlar made in japan amblemini görüncce kalitesine bakmadan alıyodur eminim.yaw bıraksınlar bu coğrafyayla kalite ilgisini be. yay gibi motor işte kt 125, ben ybr kötü demiyorum ama boşa para vermek diyorum sadece.vede şekli hoş değil bence diyorum.kalitesi 125 kt den çok değil diyorum.

hido720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250
    fssağlam doğru söylüyor ybrye vereceğin parayla 250 mondial alırsın hiç yoktan şeklin olur ybrnin mobilietten farkı yok bence.

Motosikleti
    125 kt KaRaTaY
    hido saoğl dostum doğru dedin

nezih33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet
    ybr kardesim yamaha ya kufur edermişsin gibi
    mondialle kıyaslanırmı hiç
    nezih kuzyaka

Motosikleti
    125 kt KaRaTaY
    yamaha değil kardeşim ybr sadece ybr biz yamaha facer le kıyaslamıyoz 125 le kıyaslıyoz tabı kıyaslanır niye ki.işte bizde aynı diyoruz fiyatı iki katı sadece
    bakın rekabet kızışınca nasıl bu büyük firmalar asıl kendileri kıyaslıyolar mondial gibi firmalarla. mondial tr ye geldi honda senelerdir 3-4 milyara sattığı b.ktan beatin bile fiyatını nekadar düşürdü bunun sebebi ne acaba soruyorumsayın nezih kardeşim. yoksa yıllardır milletimi kazıklıyodu. yoksa HONDA diye ve pazar geniş diye iki katmı fiyat çekmişti b.tan motorlarına.insanlar gözünü açtı artık bu büyük firma dedikleriniz dahada çekecekler fiyatlarını bu yaz merak etmeyin. bakın honda gibi firmaları aşalamak istemiyorum bu firmaların tek farkı diyorum büyük cc motor yapıyor olmaları ve reklamasyon dolayısıyle.ama mondial yok hondayla yamahayla kıyaslanırmı gibi muhabbetlere girmeyelim.mondialler en az sınıfındaki motorlarda honda yamaha kadar kaliteli

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı fssaglam adlı üyeden alıntı
    yamaha değil kardeşim ybr sadece ybr biz yamaha facer le kıyaslamıyoz 125 le kıyaslıyoz tabı kıyaslanır niye ki.işte bizde aynı diyoruz fiyatı iki katı sadece
    bakın rekabet kızışınca nasıl bu büyük firmalar asıl kendileri kıyaslıyolar mondial gibi firmalarla. mondial tr ye geldi honda senelerdir 3-4 milyara sattığı b.ktan beatin bile fiyatını nekadar düşürdü bunun sebebi ne acaba soruyorumsayın nezih kardeşim. yoksa yıllardır milletimi kazıklıyodu. yoksa HONDA diye ve pazar geniş diye iki katmı fiyat çekmişti b.tan motorlarına.insanlar gözünü açtı artık bu büyük firma dedikleriniz dahada çekecekler fiyatlarını bu yaz merak etmeyin. bakın honda gibi firmaları aşalamak istemiyorum bu firmaların tek farkı diyorum büyük cc motor yapıyor olmaları ve reklamasyon dolayısıyle.ama mondial yok hondayla yamahayla kıyaslanırmı gibi muhabbetlere girmeyelim.mondialler en az sınıfındaki motorlarda honda yamaha kadar kaliteli
    +1 büyük markaların kötü ürünleri olabileceği gibi,diğer markaların da kaliteli ürünleri olabiliyor.Güzel örneklemişsin dostum.KT 125 gerçekten çok kaliteli bir motor,hiç eksiği yok,güzel dizayn edilmiş.
    gaza gelme;kaza gelmesin

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700

Seyhan 150c

slm AksakalliWolverine Arkadaşım.
    Ben derimki yamaha ya o para verilmez.kullananlar var.Memnun değiller demiyorum ama mondial den çok kaliteli diil.Bence Seyhan 150C Al.Hakkaten Güsel Motor.Biras Özenli Kullanıcaksın Yanlız.Ben kuryelik Yapıyorum.Ben şu an Kanuni SEYHAN 150C kullanıyorum şirkette.Kendiminde KT125 im var.ikiside çok ii.
    Tip olarak aynı zaten.Ama Arada inanılmaz bir serilik farkı var ben bu kadar beklemiordum açıkçası bence madem para önemli diil.kanuni seyhan 150 al.3.200 ytl parça problemide yok tavsiyem bu sana.üçünüde kullanıdım kullanıyorum.

SAYGILARIMLA
    ilkan TEK
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler