Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Banka kredisi ile motor almış arkadaşlar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Nexus 250
    Selam,
    Bu siteye yeni üye oldum ve açıkcası forumlar çok da hoşuma gitti. Hem bilgilendirici, hem de çok keyifli.

Ben kendime 12000- 14000 YTL arasında bir motor almayı düşünüyorum. Açıkcası bunun hepsini de peşin vermek istemiyorum. Daha önce banka kredisi ile motor almış arkadaşların, banka kredisi konusunda görüşmemi tavsiye edeceği bir banka varsa, bilgi verirse sevinirim.

Herkese kazasız sürüşler dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bankalar

Bende ilk başta yarısını banka kredisi ile halledecektim, duyduguma göre Kocbank ve A bank ın motorsiklete özel faiz oranları varmış. Ötv kazıgını yememek için güç bela peşin aldım

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Koç bankta motosiklet kredi kampanyası var tanınmış marka alıcaksan kaskoda uygun fiat veriyorlar ben koç banktan kredi kullanarak aldım tavsiye ederim 1 günde çıktı kredim

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    ilk önce hoşgeldin ussr,arkadaşlarında dediği gibi koçbank motosiklet için uygun faizle kredi veriyor vede çok kolay.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    kredix.net sitesine bakarsan hangi bankalar ve oranlarını orada gösteriyor. bankpoziitif diye bi banka varmış kefil felanda istemiyor görünüyor. bende düşündüm banka kredisi kullanmayı ama eger varsa kredi kartın kk ile almakta aynı paraya mal oluyo sanırım. kk ile 12 ay vade alırsan %20 fark alıyolar. bankadan kredi çekersen oran daha az ama vergisiydi puluydu evragıydı kafiliydi rehini idi derken aynı paraya geliyordur.

chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    bilindik marka derken mesela bir keeway için kredi alınabilirmi ve kasko yaptırılabilir mi?

dousch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er6n gri
    bende banka kredisiyle aldim..ama tuketici kredisi aldim akbank tan...telefonla basvuru yaptim..bir iki belge goturdum..cok kolay bi is diil ama telefonla basvuru en azindan alip alamiyacaginizi kesinlestiriyo.
    Motor kredisi yerine tuketici kredisi tercih ettim..cunku kaska vs. vs. gibi seylerle ugrasmak istemedim bankayla..kendim ozel yaptiricam kaskoyu.
    [B]2 wheels > 4 wheels..Sometimes less is more ![/B]

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet kredisi varken,kredi kartına gerek yok.Adamlar 48 aya 1,15 faiz oranı istiyorlar.Gayet makul.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    koç bankta aksesuarları da krediye dahil edebiliyorsun.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

shadow959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 Honda Beat - 06 HONDA CBR 600F
    1.10 ile akbanktan aldım problem yaşamadım.
    Return of the Shadow
    06 CBR 600 F

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

koç bankta kredi çok uygun.

Arkadaşım eğer bankaya kendin gider kredi talebinde bulunursan faizi sana bahalıya gelir.. Ama motoru "0" alacaksan bayiye gidip onlar senin işini her türlü hallederler.. Ve faiz oranı çok düşük.. hatta kısa vadede hiç diyebilirim..
    Bende motor alacağım ve senin gibi peşin almayacağım.. AMA ötv felaket vurdu...

Motosikleti
    Gilera Nexus 250

Teşekkürler

Gerçekten ilginize çok teşekkür ederim. Forum mantığının en iyi oturduğu site bu olsa gerek. Bu forumlarda, tahminlerime göre hepimizin ortak hevesi, hatta aşkı motosiklet.
    Forum sitelerini incelemek, bence şu anda bilgiyi ve görgüyü arttırabilecek en güzel ve kolay yol. Bu forumlarda da aşkımızı, onu elde etmenin yollarını, nasıl birşeye aşık olduğumuzu, bu aşkın bize verebilecekleri vs. gibi bilgilere ulaşabilmek gerçekten çok hoş.
    Kredi başvurularımı yaptım. Şu anda yanıt bekliyorum. Yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler