Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

En iyi scooter sizce hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    merhaba, benim motorum honda 125 innova. 90 km den fazla yapamıyorum. eger devirli kullanirsam 100 e cikiyor ama ilk viteslerde cok bagirtirsam, bu seferde cok yakiyor. eger dunyada hic motosiklet kalmasada sadece çin malları kalsa hangi markasini tavsiye edersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    honda dylan, 250cc gibi çeviktir, 120km ye rahat çıkar düzde, ivmelenme iyidir, yakıtı iyidir, bagajı bir kask alır, lastiği misal runnera göre daha büyüktür..Her kullandığımda iyiki almışım dedirtir bana...

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    dylan şu an 5750 ytl. o kadar pahalı motor ve sadece 11 bg. bu paraya 2. el burgman alınabilir. 140 km ye çıkıyor

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxi scooter istiyosan ve sıfır olsun diyorsan sym gts 250 pazarlık yaparak o fiyata alabilirsin gibime geliyor, veya 2.el temiz piaggio x8 200,x9 250 alabilirsin.
    eğer normal scooter olsun dersen rahatlıkla o paraya sıfır gıcı gıcır bir runner alırsın ama maxilerdei gibi rahat etmezsin. ben bi bayana pek runner tavsiye etmem.

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    6000 ytl ye güsel bi scooter alablirsin ama ben olsam o paraya cbr 125 alırdım

Motosikleti
    Honda Dylan
    Dylan 150cc 4 zamanlılar arasında en güçlü modeldir, yaklaşık 16hp dir(11 değil), ağırlık güç oranı 250cc lere yakındır..cbr125 özellikle 70-80 km/h a kadar kalkışlarda dylan yanında nal toplar..

Sıfırı biraz pahallı olabilir ama, bilen bilir, o alet o parayı hakkeder..ben 3950 ye 1000km de 2. el almıştım..Çok da memnunum..

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    topige tıkladıktan sonraaklımda tekbi cevap vardı herkesinde soledigi gibi tartışmasız dylan diorum noktayı koyuorum...

Alıntı prolixin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan 150cc 4 zamanlılar arasında en güçlü modeldir, yaklaşık 16hp dir(11 değil), ağırlık güç oranı 250cc lere yakındır..cbr125 özellikle 70-80 km/h a kadar kalkışlarda dylan yanında nal toplar..

Sıfırı biraz pahallı olabilir ama, bilen bilir, o alet o parayı hakkeder..ben 3950 ye 1000km de 2. el almıştım..Çok da memnunum..
    dostum ii demişinde kalkışta bırakta nal toplasın otomatik vites dylan en nihayetinde.bi üstün özellik yakalayınca (ki normaldir vites derdi yok ) çullanmayın hemen,ve bu kadarda cbr 125 düşmanı olmayın rahat bırakın şu motoru lütfenn ... braz daha mantıklı kıyaslama yapmaya davet ediorum sizlerii...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Dylan
    Dostum cbr125 de güzel alet, bende zamanında çok almayı düşündüm..Farkettiysen 70-80km ye kadar dedim, çünkü sonrasında da cbr ın vites avantajı devreye giriyor..Son hızda denemedim ama muhtemelen dylan dan daha iyidir. Zaten arkadaş scooter demeseydi cbr derdim..

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    hocam brakda 70 den sonra cbr geçsin yahuu tabiiki cbr geçicek ama ben yaptıgın kıyaslama garibime gitti kalkışta nal toplar ee ona bakarsan kalkışta beat de nal toplatır cbr a dimi en nihayetinde vites derdi yok neyse sorun deil cbr 125 e laf atıp prim yapmak isteyenlerden sandım senide... bi dahaki kyaslamanın daha mantıklı olacagını ümit ederek ii gunler diorum sana..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

DELERİUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    turkiyede alınabilecek en kotu motor kanunidir şahsen ondanda aşağısını almam ayrıca çin malı bin git ayağını yerden kesmekle olmuyo yarı yolda da kalabilirsin hayatındanda olabilirsin herseyin garantisi war ama hayatın garantisi yok kaliteden şaşmamak lazım

yamaha honda suzuki piaggio ve bunyesindekiler alınabilecek ideal ve kullanıcısının werdiği parayı hak ettirecek iyi makinalardır alıcak kişiye şimdiden hayırlısı

MOTOR UN UCUZU OLUR HAYATIN UCUZU OLMAZ BU MANTIKLA HAREKET ETMEK GÖRÜŞÜNDEYİM

Saygılar....

ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların içinde en karizmatik görüntüsü olan aprilia dir bence görünce hak vereceksin

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    ahh bnm ilk baslıklarımdandı bu
    scooter cbr derken nasıl oldugunu anlamadan enduro / cross sardı beni..

Motosikleti
    suzuki ls 650
    scooter diyince aklına tek marka gelsin yamaha bende yamaha bvs 100 var 3 yıldır kullanırım tamirci yüzü görmedim üstüne tanımam yamaha al derim yamaha başkadır bunu unutma pişman olmazsın
    Motosikletsiz Hayat Bir Yanılgıdır

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar madem scooter konusu burda acılmıs ve yenı topıc yerıne buraya yazmak ıstedım sımdı scooter alsam derby gp1 250 yada kanunı deer 152 ŞEKLİNDE bır şey dusunuyorum yanı su onu bos olmayan ancak çin mallarının durumuda malum bana onerebılecegınız yıne bu gorunumde başka markaların scooterları varmı?sımdıden ılgınıze tesekkur ederım
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    arkadaslar bana kalırsa honda olsun tastan olsun adı honda o yeter gerisi sana kalmıs

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    Cansuu motoru alınca beni arkana bindirirmisin ?
    :bounce: 0546465246900

kymko grandthink 250 !! çok sağlam makina ve ayrıcada karizma;) harbiden alan pişman olmaz

ben deki motoru tavsiye ederim gilera runner 180 cc ikinci el 3 4 milyara bulursun
    160 km ye kadar yolun var

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    cansucum scooteri madem ağustosta alıcaksın bu kadar insanı neden bukadar ay meşkul ettin :D bence sen en iyisi yazın gez dolaş bayileri, motorun üstüne bin,yakından incele ve kendin karar ver. ve bana sorarsanda italyan ve japonlardan şaşma. ben arkadaşıma uydum birlikte aldık motoru. ikimizde aynı motordan aldık. performans ve şekil olarak fena deil ,hatta bulunduğum ilde sadece ikimizde var.bazen düşünüyorumda keşke kendim beğenseydim diyorum.en önemlisi senin beğenmen ,biz burdan ne kadar şunu al bunu al desek boş yani.

KİRKE kardeş sende önü boş olmayan scooter istiyosan gilera runner'a bi bak derim

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    scooter tarzı bide yeni 125 bws-x ler war 6000 e
    4 zamanlı dijital göstergeler falan
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler