Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM 125 duke - Hyosung gt250r - gt250 naked - Modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaş böyle karşılaştırma mı olur demeyin.Ekim gibi motor alıcam allah nasip ederse.
    İstanbulda oturuyorum.Okula gitmek şehir içinde dolaşmak için motor almak istiyorum.yaş 21 boy 1.78

KTM 125 duke =Şehir içinde cok olumlu yorumlar okudum, daha elverişli ama bana biraz küçük geliyor gerçekte görmedim .Çok gösterişli olduğunu yazıyolar gözle sürekli üzerindeymiş ( Hiçbir motoru görmedim aslında) Bunu 2011 model alabilirm 7.500tl

hysoung 250r =Süperspor bir motor benim tarzım olmasada herkezin sevdiği bi motor.(Amaç birazda da o ) Bu motoru 2006 model alabilirm 6.000tl gibi

Hyosung naked 2012 =Bunun ikinci eli yok sıfırı 8.800 o parayı vermem için biriktirmem lazım zor gibi.ama değer derseniz düşünürüm.

Hyosung 250 naked =Çıplak halini bu hale getirebilirmiyim ?Tahmini ne kadar harcamak gerekir.Bu hali tam benim istediğim motor ama zor gibi duruyor.

2 kişi kullanıcam.Hız tutkum yok olsada yapmam .Önemli olan gösterişli olması (Beni yargılamayın)
    Ehliyeti yeni alıyorum, motor kullanmayıda bilmiyorum aslında ama cabuk öğrenirim.1 ay ehliyetsiz kullanmayı planlıyorum.Birde ekime doğru ikinci el fiyatları düşüyor diyorlar tahmini nekadar oynar.

Bana akıl vericek abilerime ihtiyacım var 2 senedir forumu takip ediyorum artık almanın vakti geldi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Ktm güzel motor fakat parça konusunda sıkıntı çekersin.gt 250 r oturuş açsından seni yorar senin için en iyisi gt 250 naked

Hepside bana göre yakışıklı, şık ve gösterişli motorlar ama gtr ile duke öncelik verirdim .

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepside bana göre yakışıklı, şık ve gösterişli motorlar ama gtr ile duke öncelik verirdim .
    söz konusu GTR 2006 MODELSE HIC ALMASIN DAHA IYI 6 YASINDA BIR HYO KAÇ EL DEĞİŞTİRMİŞTİR Bİ ALLAH BİLİR SAĞLAMI NADİRDİR OLANDA SATMAZ
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Nasıl oldu bilmiyorum 2 konu açmışım bütün yorumları okudum silinsin lütfen kafa karıştırmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)