Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial 151 rs mi 150 hs mi? hangini alırdınız

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar düşünüp düşünüp duruyorum ama karar veremiyorum.bütün forumları okudum ama bu kararsızlık beni bitirdi.son çarem sizin yorumlarınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu konu kıtlenır sana soyleeyeyım ama 151rs al derım
    Yeni yine yeniden

nıye kıtlensinki.ayrıca niye 151 rs yi tercıh ettıgını yazarsan sevinirim kardesim

daha once bu konu gectimi ? göremedim ama

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Niye bu kadar takıldın ki ben anlamadım.Aralarında büyük farklar mı var (pek sanmıyorum ama...)

zaten aralarında pek fark olmadıgı için takıldım.sadece 150 hs nin 151 rs deki bazı sorunları ortadan kaldırmak için çıkartıldıgını duydum.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    150 hs alırdım. madem aralarında pek fark yok niye getirdiler öyleyse. rs de arka disk hs de diil bence ii olmuş. rs de arka nın disk olması nedeniyle bir çok motorcu kardeşimizin balata sorunu yaşadığını okumuştuk..

Motosikleti
    suzuki burgman an400 lacivert veya sym gts 250 siyah istiyorum kararsızım :)

% 100 rs

selam arkadaşım eğer ikisinin arasında kaldıysan 151 rs al derim bende senin gibi düşündüm gittim rs aldım neden dersen bir kere aynı motorlar değil ayrıca yok onun aynalarında şase yapıyormuş yok bilmem ne hepsi hikaye ben kullanıyorum rs gayet memnunum yeni motortlarda hiçbir sorun yok rs lerde yani balata olayına gelince rsd lerde arka diskte sorun var diyorlar yalan söyle diskte sorun yok bu çin malı motorların hepsinin fren ve debriyaj balataları çok kötü bu yüzdende diskte sorun oluyor diyorlar veriyorsun 15+15 ön arka fren balata kalitelki gerçek balata taktırıyorsun için rahat oluyor motorda kalite ayrıca 40 ytl debriyaj balatası ama iyisi bu hs de aynı rs dede bunları yaptınmı motor oluyor süper ilk aldığında erkenden ilk bakımını yaptır benden tavsiye bosh u4c kodlu bujiyi tak yağınıda castrol 10/40 w ile değiştir 400 500 kmde falan motorda sorun morun kalmıyor yani bunlar ufk tefek şeyler hepsinde olur ama çin malları fiyatlarına göre bence harika en kötü yerleri balataları bu zatta da aynı rs dede rs dede hepsinde demir tozundan balata yapmışlar neyse iyi bir bayi ve servis istersen sana sevpa içerenköyü tavsiye ederim www.sevpa.net güleer yüzlü satış ve satış sonrası ayrıcada süper servis bence rs al her bakımdan hs ye 10 basar git ikisini yanyana koy farkı göreceksin neyse yinede sna kalmış

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    +100000000 katılıyorum
    Yeni yine yeniden

sagol arkadasım.yeni 151 rs lerde ayna ve egzostaki sorunları halettilermi yani?

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17502 ayrıca nıye rs oldugu burda var
    Yeni yine yeniden

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    hepsini al hepside iyi ama ben olsam rs alırım
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    voldemort naptınn hoca ya adam sakız mı alıyor hepsını al demısın
    Yeni yine yeniden

tesekkur ederım arkadasım görmemısım ama yukardakı sorumun cevabını bulamadım.acaba yenı 151 rs de bu sorunları düzelttilermi?

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ole sorunlar yok ya ıstsısnalar kaıdeyı bozmaz ben kımsede duymadım ole sorunlar
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben olsam 151rs alırdım (arka disk)
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

150 hs

arkadaşım ben 7 senedir suculuk yapıorum 151 rs yi aldığımda çok güzeldi ama 1 ay sonra sorunları çıkmaya başladı bi sürü sorun çıkarıo ama kuvvutli motordu orası ayrı 1 sene 151 rs kullandım hep zarar hep zarar sonra 150 hs aldım öle aman aman bi sorun la karşılaşmadım tip olarakta sağlamlık olarakta 150 hs derim ben 151 rs yi alırsan çok pişman olursun 150 hs al sen saygılar

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı delifişek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben 7 senedir suculuk yapıorum 151 rs yi aldığımda çok güzeldi ama 1 ay sonra sorunları çıkmaya başladı bi sürü sorun çıkarıo ama kuvvutli motordu orası ayrı 1 sene 151 rs kullandım hep zarar hep zarar sonra 150 hs aldım öle aman aman bi sorun la karşılaşmadım tip olarakta sağlamlık olarakta 150 hs derim ben 151 rs yi alırsan çok pişman olursun 150 hs al sen saygılar
    HORRRRRRTTTT
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

arkadas lar tamam ben hepini ze katılıyorum ama bana soraar sanız ben 6 senedi 150 hs kullanıyorum rs den tek farkı arka fren arka frennin kampana olmasının hem avantajı var hem dez avantajı dez avantajı fren baskısı cabuk bazuluyo ve maliyeti cok geliyo diger bi dez avantajı ise anı ferenlerde kıtlendıgı zaman teker
    1,kayıs cok yıpranıyo
    2,kavrama balatası cabuk yıpranıyor
    3,kranka frezesınde bosluk oluyo
    4,sekmanlar inceliyo
    bu dedık lerime inanmaz sananız bilgiliye sorun yanı mantıken dusunur senız anlaarsınızz ben 6 senedir halen or jınal kayıs ve balatayı kullanıyorumm hepinize hayırlı yolculuk lar

ikisinide alma derim dökülüyorlar çok masraflılar. iş için alıcam diyorsan rs derim en azında arka fren balatalarını aylık değiştirmek zorunda kalmazsın

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam 151rs alırdım (arka disk)
    o zaman sen honda-yamaha filanda almazsın biri kampana diğeri disk diyerekten.

Arkadaşlar rs nin iki freni de disk yani sıktımı tekeri kilitliyor.Sen 100 le giderken rs de arkayı sıkarsan motor savrulur gider.Bu nedenle hs derim ben.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler