Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2012 TVS Apache RTR150 mi YAMAHA YBR 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    ybr cbf bahane tvs apachiler şahane...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dertler derya olmus bense bir sandal hacı abı ybr apachı arası kaldım herseyını arastırıyorum cok zor tercıh 2sıde guzel
    yakıt tasarrufu servisi parçacı kalitesi 2. el piyasası cok zorluyor bakalım napacaz hayırlara vesile olur cumlemize ve dusunuyorum ybr bakyorum apachı ye bırı dıgıtal bırı farklı kendısı gostergesı donanımı

sen nasıl memnunmusun ybrden kardeş anlatırmsın yorumlarını motoru aldın foruma ugramadın daha :D

ayrıyetten arkadaslar ben samsunda yasıyorum fakat servıs bayı anlamında resmı sıtesınde gorunmuyor hadı motoru sıparıs ettık aldık geldık yanı bunlar goz onunde bulundurunca ne bılım napsak

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bölgenizdeki tvs servislerini iyi araştırın..orduda bir arkadaşım sürüyordu apache gayette memlundu..apache alın derim boyutlarınız büyükse sevgili korelibadici bey

hocam ben işin acemısı olarak soruyoırum bende bu aralar tvs 150 rtr bakıyorum uzun yoldan kastın nedir istanbuldan tekirdağa gider mi mesela ... bıde regal raptor 250 cc için bi yorum yapar mısın ... ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150,ybr 125,apache hepsi başlangıca uygundur hepsinin üstüne oturacaksın kullanacaksın ona göre karar vereceksin birde kullanım amacıda önemli ben uzun yolda kullanacağım ve kalıplı bir motor istediğim titreşimsiz olsun dediğim için cbf i saçmiştim mesela
    hocam ben işin acemısı olarak soruyoırum bende bu aralar tvs 150 rtr bakıyorum uzun yoldan kastın nedir istanbuldan tekirdağa gider mi mesela ... bıde regal raptor 250 cc için bi yorum yapar mısın ... ..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)