Спосибо сладкийС Днем Рождения
С Днем Рождения
Спосибо сладкий
|
||||||||||
MT Site yönetimi uyarı mesajı.
Uyarı Sebebi: Просьба писать только на турецком языке. Если вы будете продолжать письменной форме на русском языке, я вынужден запретить вам.
Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
Şikayetleriniz için tıklayın
Кто заботит о Gürkan… Я желаю самые лучшие леты с щастие, здоровьем и сериями ветров к вам Görkem...:rendeer:
Nice sağlıklı, mutlu senelere Görkem.
Doğum günün kutlu olsun.
:rendeer:
Bende bu Görkem kim dedim bir anMutlu yıllar Görkem 'cim..

nice kazasız belasız senelere.
Şuraya bir senin sesinden Bas Gaza, bir de kanat yeme fotoğrafı koymak isterdim ama teknik imkansızlık işteGorkeM' Alıntı:olcan138
Sakın bas gaza videosu falan koyayım deme yoksa bu konu kendini 10 saniye sonra imha eder :okey::
![]()