Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İphone 4 S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar merhaba

İphone 4 S almak istiyorum, 1200 den 2000 i aşan bir fiyat skalası mevcut, alırken nelere dikkat edilir, özellikle şuna bakılır gibi bir şey bilmiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...6790056/detay/

Düşündüğüm ilan bu, telefoncular genellikle 2000 küsür lerde ama nette fiyatlar çok farklı, var mı bir fikriniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şamil bırak dostum aypon falan bizi bozar hayatta en sevmediğim üç markadan biri diğer 2 si ise mondial ve honda
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    İphone almaya hiç gerek yok. Sadece hava. Samsung Galaxy s2 tavsiye ederim. Android
    -unnamed- ve acayüp bunu beğendiler.
    undefined

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Hocam Android kullandım, marketi bana zayıf geliyor, İphone nun marketi çok sağlam o yüzden denemek istiyorum.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marketin Türkiye versiyonu zayıf hocam evet malesef. Daha önce Türkiye ye açık bile değildi market. Android alırsanız market konusunda yardımcı olurum tek 1 market yok android te.

Yinede iphone alacağım diyorsanız fatura ve garanti olayına dikkat edin yurtdışı çıkarsa başınız çok ağrır.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır alacaksan git tekno marketlerden al sahibinden com dan alacağın ürüne güvenemzsin. ucuz olanları kaçak sokulan ıphonelar. ama benbir tlfna okadar para vermezdim

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alacağım ürün yurt dışı, ne fark eder hocam yurt dışı olduğunda ?

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Kullanım kolaylığı arıyorsanız ip4s ama işlevlik önemliyse samsung galaxy s2 iphone alanlar genelde şekil için alıyor çoğu özelliğini kullanmaz etmez ellerinde dolaştırılar... android zayıf olurmu hocam geleceğin işletim sistemi yoksa tabletler android olurmuydu hiç? şahsen ben ikisinide almam normal bir telefon artı tablet alırdım hatta 3g li tabletler var sim kartınızı takıyorsunuz hem tablet hem telefon bide bluetooth kulaklık tamamdır.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

İphone 4 S almak istiyorum, 1200 den 2000 i aşan bir fiyat skalası mevcut, alırken nelere dikkat edilir, özellikle şuna bakılır gibi bir şey bilmiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...6790056/detay/

Düşündüğüm ilan bu, telefoncular genellikle 2000 küsür lerde ama nette fiyatlar çok farklı, var mı bir fikriniz ?

Şamil kardeş 3 gün oldu bende aldım.
    Süreçte senin sorularını bende sordum doğal olarak,vardığım sonuç 1999 tl ye darty den almak oldu.Nedeni tamamıyla garanti den kaynaklı,o kadar para verip sonrasında ortada kalmak hoş olmazdı sanırım.
    750 tl ye bile buldum,dubai kaynaklı fakat arıza durumunda tekrar dubai ye gitmek zor olurdu.
    Bilirsin bizim insanımızın fırsat buldumu her türlü sakata meyilli olması ile ünlüdür.
    Tavsiyem ya allah deyip garantili ürün alman.
    Sağlıcakla kal,

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağım ürün yurt dışı, ne fark eder hocam yurt dışı olduğunda ?
    Farkı burada muhatap bulamayacağındır.

Bu arada köpek-sivrisinek kovarı yükledim.İşe yarıyor amanın

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Özer hocam teşekkür ediyorum.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bence bu saticidan alisveris etmeyin. Profilde hic yorum yok. Daha once birsey almamis ve satmamis. parayi hemen gonder kargoyu ay sonunda cikartalim diyor. Buda ona bankalara ve pttye yatirilan paralari bloke koyulmadan cekme zamani tanir. Ben olsam sahibindenden getsiz alisveris yapmam. Yuzde 7 oderim garanti olur. Tercihe gelince, htc desire hd kullaniyorum, cok memnunum. fakat iphone u cok merak ediyorum. Umarim memnun kalirsin.

Bu arada bence garantili diye cok para vermeye gerek yok. Bu tur telefonlar (ozellikle iphone icin konusuyorum) suya temas ettirilmedigi ve dusurulmedigi surece zaten bozulmuyor. Hem zaten bunlar yapilirsa garanti kapsami disinda kaliyor. Bir mantigi yok bana gore. Ben telefonumu turkiyede 1450 lira iken yurtdisi garantili 850 ye aldim. Maasallah hic bir sorun cikartmadi. Yinede karar sizin kolay gelsin.

tornado57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial SFC 100 Automatic
    Arkadaşlar ighone uygulamaları bol ama kredi kartı ile indirlir, android uygulamaları daha bol ve ücretsiz olanları da azımsanamayacak düzeyde.
    + i phone ların blutooth vb özellikleri sadece kendi içinde çalışır diğer markalar ile idosya alış verişi yapamazlar, boşuna vermeyin o kadar parayı...
    Trafikte bir yanlış bütün doğrularınızı götürebilir...

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam android kullanmış kesmiyor artık demek ki bence haksız da değil artık apple deneyimi yaşamak istiyor. hocam bu hafta sonu carrefour ve kipa larda 4s indirimi var fiyatı tam hatırlamıyorum ama istersen bir araştır belki cazip gelebilir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    samsam kardeşim iphone yi de samsung yapıyor samsung galaxy si9000 (s serilerinin en düşüğü) ile ipohone 4 s bire bir aynı özellikte biri 800 tl biri 2000 tl sadece market muhabbetine 1200 tl fazla para vermek bence aptallıktır yanlış anlama bence diyorum yinede keyif senin keyfin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Bende 4s var, abimde s2 var.. s2 yi ben telefonu aldıktan, 20 gün sonra aldı. ve 20 gün geçmesine rağmen, telefonumu satıp s2 alma planları aklımı karıştırmaya başladı.. Hani eskilerden şöyle birşey vardı, samsungun dokunmatiği kötü.. Hiç de değil, iphone ile aynı kalitede.. İphone yerine samsung u tercih etmenizi öneririm.. Yinede karar sizin..
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    s2 gibi bir telefon varken iphone ye bakilmaz bile...
    hizi gorselligi ve ozellikleri...
    ki market demissiniz illa ki marketten biseyler indirmenize gerek yok...
    milyonu askin uygulama mevcut nette...
    ki bu yorumu s2den yazarken telefonumun kiymetini bir daha anliyorum(:

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlar için

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternetten kaçak telefon alınmaz. Iphone'lara imei'de atılamıyor. Ki atılsada sağlıklı olmuyor. Yurtdışılar garanti olmuyor ancak garantiler de yine yurt dışından getirtip garanti veriyorlar. Bu cihazlar kolay kolay arıza yapmaz. Ama yapınca da büyük masraflar çıkartır. Samsung Galaxyler bir çok yönden Iphone'u geçmiş durumda. androidinde uygulama sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Hatta uygulama sayısı olarak i tunes'i geçmiş durumda. karar senin, ne alırsan al ama bildiğin, muhattap bulabileceğin bir yerden al.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Bu zevk meselesidir. Belki de 4.3 ekranli devasa, cebe zor sigan bir makineyi herkes kullanamaz. Veya ornegin cozunurluk benim icin cok onemlidir. 3.7 ekranli bir tele 640 * 960 piksel koymak her babayigidin harci degildir... Iphone tercihi icin kendi adima en onemli noktadir bunlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işle ilgilenen biri olarak yorum yapacağım...
    Öncelikle iphone 4s almak istiyorsan bana pm den ulaş sana da bir tane ayarlarım...
    Telefonlar bizim ithal ettiğimiz orjinal pasaport kayıtlı cihazlar ve kırmızımobile garantisi altında googledan aratırsan bilgi edinebilirsin...

iphone mu samsung mu muhabbetine gelirsek

iphone kullanırken s2 aldım denemek için ve birkaç programa girmeye çalıştım çok kolpa geldi 1 haftada tekrar iphone a döndüm ekranının büyük olması dışında 1 artısı yok bence

dokunmatiği ikisininde iyidir bilmeyen farkı anlamaz ama iphone bana göre bariz öndedir ısıyla çalışır kalem tırnak falan çalıştırmaz elinizi hissetmesi yeter...

iki telefonda da uygun fiyatlarda yardımcı olurum...
    s2 nin ekrani disinda bir artisi yokmu dostum sen bu isi birak bence hemde hemen

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)