Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İphone 4 S

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    gökhan kardeşim sparişini verdim samsung s2 alcam
    gerçi samsung galaxy fit kullanıyorum ama biraz hız lazım
    bilgisayar niyetine
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Otopsici samsung'a bir türlü ısınamadım. Birde satış sonrası servis konusunda pek iyi şeyler söylenmyor. Bakalım HTC'nin sensation modeliyle ilgili kronik bir sorun yoksa onu düşünüyorum.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hacı samsung eski modelleri ile bada işletim sistemlilerin flas sistemi çöküyor çözemediler halen o problemleri android de o problem yok bendeki fit i resmen bilgisayar gibi kullanıyorum mac sistemi gibi resmen
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    daha yeni abd den arkadaşımın babası 4S getirdi, miami den almış 687$ vergisi dahil. $ = 1,78 desen 1225 TL gibi oluyor fiyatı.
    07 EEE 31

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İphone de sınırsız hafıza yoktur, 16 yada 32 gb hafızadan birini seçmek zorundasınız.
    Tüm programları paralıdır. Ücretsiz program yüklemek için yasal olmayan şeyler yaparak yüklersiniz.
    Sadece bir tek markanın telefonudur. Android'i seçmiş onlarca marka piyasada mevcuttur.

Ben gerçekten herkesin marka fanatikliği yaptığı bir Ülke'de o iyi bu iyi diyenlere anlam veremiyorum. Sadece şunu bilirim, Android dünyada ios'u program ve kullanılırlık bakımından çoktan geçmiştir. Daha az kullanılan telefon prestij mi kazandırır insana, daha çok kullanılan telefonu alanlar fakir midir onu da bilmem.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas her iphone a laf atanların söylediği şey budur marka fanatikliği...
    Herkes istediği telefonu seçmekte özgürdür
    İphone kullanıyorum jailbreakli olarak ve saolsun safarisine girmeden bile birçok işimi programlarıyla hallediyorum kim ne derse desin android market appstore göre çok zayıf ve ikisinde de olan bir program iphone da daha stabil çalışıyor...
    Bilmiyorum ben internette böyle yorumları okuyaraktan 4 ümü satıp s2 almıştım ama gerçekten ben pişman oldum bana hitap etmiyor sonra tekrar 4s e döndüm...
    Farkındaysan, gerçi farkında değilsin belli yazdıklarından, marka fanatikliğini sadece İphone kullananların yaptığını kastedmedim.
    Ve yine farkındaysan, hala marka fanatikliği yapıyorsun. Bence de herkes istediği telefonu seçmekte özgür, herkes fikirlerini beyan etmekte de özgür. Ama sen İphone için marka fanatikliği yapıyorken hala ben de Android için fanatiklik yapıyorum. Ve yaptığımı da inkar etmiyorum, sende etmediğin zaman, kimseyi yanıltmamış oluruz.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Beyler ben anlamıyorum, cihaz yurt dışından gelirse garanti durumu ne oluyor ? Fiyatları neden 1000 TL ye kadar oynuyor, TR den alanlar enayi mi 2000 2200 veriyor yurt dışından almıyor, sahibinden.com da ki ilanlara mesaj atıyorum evet yurt dışı garantilidir diyor, bu ne demek oluyor ?

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    samsam nasıl bir konu açtın, forum birbirine girdi resmen. yurtdışı garantili demek Türkiye de telefonun garantisinin olmadığı anlamına geliyor. yani yurtdışı garantili bir telefon aldıysan ve kendiliğinden arıza yaptıysa onu hangi ülkeden aldıysan orada tamir ettirebilirsin. Türkiye'de hiç birşey yapamazsın. ama benim düşüncemi ilk sayfada da söylemiştim. bu tür telefonlar kolay kolay bozulmaz. hatta iphone nun üzerine 600 kiloluk yük koyuyorlar lanet olasıca yine kırılmıyor. ha ama suya temas ettirirsin, düşürürsün falan ozaman zaten garanti kapsamı dışında kalıyor teknoloji çoook ilerledi bence yurtdışı alınabilir. tanıdığın varsa yurtdışından aldır. 20 gün o kullansın, zaten kronik bir sorunu varsa 20 günde ortaya çıkar. 20 gün sonunda hala sağlamsa sana ulaştırsın bir gelenle falan. veya bir çok yolu var işte...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)