Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yaşadığınız Şehir

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa İzmir'e 40 dakika demenize gıcık oluyorum.Kurban olsun İzmir size.Asıl İzmir Manisa'ya 40 dakika.Yahu koca Manisa'da reklam,pazarlama yapan adam yok mu,şu işi slogan haline getirin.Mesir macunu bile yeter namınıza.
    Anlamadım niye kızdınki izmirde olsam manisa 40 dk dicektim manisada oldugundan izmir dedim tabi dogrusu manisa-izmir fakat alıskanlık yöresel diyelim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımm dur o zaman ekmek almaya oraya gelek bari nasılsa YBR alcaz az yakıyo die
    Sen adresi ver ben kargolarım )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa İzmir'e 40 dakika demenize gıcık oluyorum.Kurban olsun İzmir size.Asıl İzmir Manisa'ya 40 dakika.Yahu koca Manisa'da reklam,pazarlama yapan adam yok mu,şu işi slogan haline getirin.Mesir macunu bile yeter namınıza.
    Deniz gerek bize denizzz, bide kordonda yürürken ki manzaralar. Sanırım farklı özellikleri yönünden izmir biraz daha ön planda Fakat izmirde olsam Manisaya 40 dk derim, manisada oluncada İzmire 40 dk diyoruz. Yoğsammm biz çoook severiz Manisamızı tarzanlarımızı :D
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    29 yaşındayım. son 10 yıldır Çanakkale'de yaşıyorum ve burayı çok seviyorum.
    Öncelikle il olmasına rağmen ~100.000 nüfusuyla bozulmadan büyümeyi başarmış bir yer. Doğası "henüz" tahrip edilemedi. Civarındaki bir çok antik bölgelerle, ve yarımadasındaki yakın tarihe (deniz savaşı) şahitlik etmiş coğrafyasıyla gezmeye doyamayacağınız bir yapısı var.
    Zaten bir kere geldiğinizde muhakkak bir daha geleceksiniz. Çok farklı rotalarla, çok farklı şeyler hissedebilme şansınız var.

Örneğin Truva antik kenti ve oraya giderkenki istikamette, hem denizin, hem dağın, hem de antik kalıntıların keyfini sürebilirsiniz. Ana yoldan ayrı gidilebilen yolları olması sebebiyle çok keyifli sürüş imkanı sağlıyor.

Bol sebze meyve tarlaları göz hakkı şartıyla taze meyve tatmanıza da imkan veriyor. merkeze 1-2 saatlik mesafelerde muazzam temiz denizinde yüzüp, dalıp, kamp yapıp güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Yine gelmek isteyen olursa destinasyonlar hakkında daha detaylı bilgi verebilirim. şimdilik önerilerim; istanbul istikametinden geldiğinizi düşünürsek, avrupa yakasında gelibolu dolaylarında fındıklı köyü yakınında KÖMÜR LİMANI, daha güneye doğru KABATEPE, aynı istikametten devam ŞEHİTLİK (SEDDÜLBAHİR) , anadoluya geçerek, ÇANAKKALE MERKEZ (AYNALI ÇARŞI, ), ATİKHİSAR BARAJI'nda turna balıkçılığı, yine güney istikametinde YENİKÖY, TRUVA ANTİK ŞEHRİ, GEYİKLİ BOZCAADA, ASSOS, ve bu güzergahta şu an aklıma gelmeyen ama zaten yol üzerinde muhakkak farkedeceğiniz bir çok güzel yer.

Yanınızda takım çantası olmasa bile muhakkak her konuda size yardımcı olacak biri çıkar. Halkı samimidir. (ticaret yapmadığınız sürece)

Şimdilik bu kadar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)