Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

HAKKARİDE 24 ŞEHİT.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ne yapalım kardeş?
    Senin faili mechulunun failini bulup yargilayalim, benim askerime kurşun sıkan teroristide. Terörün sebebi olmaz, hic birsey teröre haklilik kazandirmaz bunu idrak edelim mesela.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani insandi, hani candi herkes, PKK militani ölünce kandirilmis genc, Amerikan askeri it sürüsü.
    Ne farkimiz kaldi simdi seninle, ikimizde Hitler gibi asıp kestik?
    İster adına pkk de ister pekeke ister terörist ister gerilla.

Bu olanlar bir süreç sonunda oldu. Hiç bir zaman silahlı demokrasi arayışını desteklemedim, desteklemem.

İster nefret et ister beğenme ölenler benim ülkemin, benim kültürümün, benim topraklarımın insanları her iki taraftan da.

Bu ülkede daha 10 sene önce millet Kürdüm diyemiyordu. Yolda otobüste konuşamıyordu. Şimdi biraz değişti. Ama hala nefret tohumları ortalıkta en güzel örnek burası zaten. Örneğin bu ülkede Ermeni, Yahudi, Rum kendi okullarında kendi anadillerinde eğitim görebiliyorken Kürtler bırak anadili üniversitede kürt diline ait kürsüye bile sahip değiller. Arap dili ve edebiyatı diye bölüm varken Kürt Dili ve Edebiyatı olmaması benim için utançtır.

Bu böyle sürüp gider bu süreci satlerce konuşurum bildiklerini söylerim, seni dinlerim. Bilmediğimi öğrenmekten de gocunmam. Ama burdan bunu yapamayız bu aşikar.

Özetle bu bi süreçle süregeldi ve devletin çok suçu, çok parmağı var bu işlerde...

Dediğim gibi iki taraf da benim insanımdır.

Ama işgalci, kapitalist, kmlerce, millerce yol kat edip kandan, paradan beslenen. Ne demokrasi, ne hak, ne dava (sana ters gelsin gelmesin) uğruna burdalar o coniler.

Ve Türk askeri gibi ''zorunlu'' bir şekilde askerlik de yapmıyorlar. Tamemen kendi istekleriyle para alıp can vermeyi, can almayı, pisliğe alet olmayı bile isteye geliyorlar.

Senle ne kadar farklı olsak da bu şerefsizlerden 10 tanesinin canına seninkine değişmem.

Hitler gibi asıp kesmek demen olsa ols komik olur.

Amerikalı ya da başka bi ırktan hiç bir sivil insan için öyle bir şey düşünmediğimi zaten belirttim ikinci kez burda da yineliyorum

Ha hitler sadece asker öldürdü diyosan. Seni senle baş başa bırakıyorum elleşmiyorum
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Beyler usmc nedir?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Senin faili mechulunun failini bulup yargilayalim, benim askerime kurşun sıkan teroristide. Terörün sebebi olmaz, hic birsey teröre haklilik kazandirmaz bunu idrak edelim mesela.
    Sence bu ülkede bu dediklerini yapabilecek geniş bir adalet sistemi varmı?

Hadi yaptık diyelim.
    Bunlardan doğan çocuklar için ne düşünüyorsun?

Onlardan sonraki nesiller ne olacak peki?

Hadi onlarada bi çözüm bulduk.

3 Kuşak sonrası için planın nedir?

Sevgili kardeşim 800 yıldır ayaklanma içinde olan bir kesimin bu şekilde sonu gelirmi?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynisin benimle iste, kin ve nefret icin bir gerekcen var sonucta.
    Hitler konusuna gelince, o baska bi konu basligi. Belki sonra cebellesiriz konu hakkinda.

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SAYIN SİNAN AKSU!

ÖNCELİKLE KMSİNİZ NERELİSİNİZ BİLMİYORUM BELKİ KÖTÜ BİR ÇOCUKLUĞUNUZ OLDU BELKİ BU AGRESİFLİĞİNİZ BU ALAYLI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ VE TAHAMÜLSÜZ ELEŞTİRİLERİNİZ TEMELİ BUDUR BELKİ BEN YANILIYORUMDUR. LAKİN GÖRDÜĞÜMÜ YAZIYORUM AMA UNUTMAYINKİ YÜCE ALLAH CC YARATMIŞ OLDUĞU EN DEĞERLİ VARLIK OLAN İNSANI BİR HAYVANA AİT ORGANLA BAĞDAŞTIRMANIZ SON DERECE İÇ ACITICIDIR. BELKİ YORUM YAPTIĞINIZ İNSANLA SAMİMİSİNİZ SAMİMİYETTEN YAZIYSUNDUR BELKİDE YORUMLARINA TAHAMÜLSÜZLÜKTENDİR BİLEMEM YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEY KMSENİN AVUKATLIĞINA SOYUNMAK VEYA DİKKAT ÇEKMEK DEĞİL RAHATSIZLIK DUYDUĞUM ŞEYİ DİLE GETİRMEK BEN KENDİ YAPTIĞIM YORUMLARDAN DOLAYI VARSA KALBİNİ KIRDIĞIM ARKADAŞIM ÖZÜR DİLERİM HERKESE SAYGILAR...
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler usmc nedir?
    United States Marine Corps.
    Amerikan ordusunun deniz piyadeleri.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    KAN UYKUSU BELGESELİNİ İZLEMEYEN VAR MI? YA DA İZLEYEN?

http://www.belgeselizle.org/belgesel...eseli-286.html
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İster adına pkk de ister pekeke ister terörist ister gerilla.

Bu olanlar bir süreç sonunda oldu. Hiç bir zaman silahlı demokrasi arayışını desteklemedim, desteklemem.

İster nefret et ister beğenme ölenler benim ülkemin, benim kültürümün, benim topraklarımın insanları her iki taraftan da.

Bu ülkede daha 10 sene önce millet Kürdüm diyemiyordu. Yolda otobüste konuşamıyordu. Şimdi biraz değişti. Ama hala nefret tohumları ortalıkta en güzel örnek burası zaten. Örneğin bu ülkede Ermeni, Yahudi, Rum kendi okullarında kendi anadillerinde eğitim görebiliyorken Kürtler bırak anadili üniversitede kürt diline ait kürsüye bile sahip değiller. Arap dili ve edebiyatı diye bölüm varken Kürt Dili ve Edebiyatı olmaması benim için utançtır.

Bu böyle sürüp gider bu süreci satlerce konuşurum bildiklerini söylerim, seni dinlerim. Bilmediğimi öğrenmekten de gocunmam. Ama burdan bunu yapamayız bu aşikar.

Özetle bu bi süreçle süregeldi ve devletin çok suçu, çok parmağı var bu işlerde...

Dediğim gibi iki taraf da benim insanımdır.

Ama işgalci, kapitalist, kmlerce, millerce yol kat edip kandan, paradan beslenen. Ne demokrasi, ne hak, ne dava (sana ters gelsin gelmesin) uğruna burdalar o coniler.

Ve Türk askeri gibi ''zorunlu'' bir şekilde askerlik de yapmıyorlar. Tamemen kendi istekleriyle para alıp can vermeyi, can almayı, pisliğe alet olmayı bile isteye geliyorlar.

Senle ne kadar farklı olsak da bu şerefsizlerden 10 tanesinin canına seninkine değişmem.

Hitler gibi asıp kesmek demen olsa ols komik olur.

Amerikalı ya da başka bi ırktan hiç bir sivil insan için öyle bir şey düşünmediğimi zaten belirttim ikinci kez burda da yineliyorum

Ha hitler sadece asker öldürdü diyosan. Seni senle baş başa bırakıyorum elleşmiyorum
    türklerin elinde silah ve techizat oldugunda emin ol kmlerce yol katedip başka ülkelerin emeğini parasını doğal kaynaklarını sömürür,sen daha evrimin ne oldugunu bilmiyorsun.Güçlü olan kazanır güçsüz olan böyle sağdan soldan yardım bekler ve halkını kandırır.Bence biraz objektif olun çalışın yeni birşeyler geliştirin elinizdeki topraklardanda olucaksınız.uunutmayınki 1.dünya savaşınada toprakınızı büyütme umuduyla katıldınız elinizde olanlarıda kaybettiniz.Şimdi gene büyük türkiye diye suriyede kuzey ırakda abilik yapmaya çalışıyorsunuz ama ne yazıkki bu hayalden uyandıgınızda elinizde topraklarınızın yarısı kalabilir.Herşeyin artısı oldugu gibi eksiside vardır.Çok hayalcisiniz ve duygusal ve inşallahçı

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kime düşmansın ve niye bizlere hiç yakışmaz böyle sözler bizler bu sitede dostluk ve paylaşımlar için var olmaya çalışıyoruz.. .....o dediklerin tarih oldular artık aradan geçmiş 21 yıl ..Bak Karstan hain çıkmıyor niye çünkü Kars'ın insanı insan ve gerçekleri görebiliyor.Ben yıllarca Karsta bulundum bizim kimseyle bir sıkıntımız olmadı sadece günlük yaşamda günlük olaylara dair heryerde olanlar bizdede oluyordu o kadar....Biz kız aldık kız verdik akraba olduk kan kardeşiolduk daha ötesi varmı yahu........
    Doğuda yaratınlan hava özgürlük demokrasi insan hakları ...yahu bunların hepsi palavra insan -silah-uyuşturucu kaçakçılığı kol geziyor ve bundan nemalanıyor herkes.....yoksa mümkünmü bir örgütün bu tür eylemlere yapabilmesi kimler var arkasında.....tarihe bakarsanız görürsünüz zaten.....İlk önce malum parti (yasalolanı ) çıksın desinki PKK terör örgütüdür ki aslında çıkar amaçlı uluslararası bir suç örgüttür ve siyası yanıda yoktur.....olmamıştırda..... ve sözde temsil ettiği halkla alakası yoktur.....o zaman kimse onlara ne saygıda ne de sevgide kusur etmez.....ama işine geldiği gibi davrananların sonu bellidir...kimsede kusura bakmasın....Malum partinin (yasal olanı ) açıklamasını basından herhalde duymuşsunuzdur yahu böyle yüzsüzlük olmaz....( burada kimse ne ırkçı nede anti demokrasiyi savunuyor bunu zırt pırt yazıp durmayın kimseyide kandırmayın )
    söylemek istediğimi yanlış dile gtirmişim...önce kardeştik sonra düşman edildik demek istemiştim...198 darbesindekiler gitti ama etkileri hala üzerimizde hangi anayasa ile yönetiliyoruz acaba sormak isterim?
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAYIN SİNAN AKSU!

ÖNCELİKLE KMSİNİZ NERELİSİNİZ BİLMİYORUM BELKİ KÖTÜ BİR ÇOCUKLUĞUNUZ OLDU BELKİ BU AGRESİFLİĞİNİZ BU ALAYLI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ VE TAHAMÜLSÜZ ELEŞTİRİLERİNİZ TEMELİ BUDUR BELKİ BEN YANILIYORUMDUR. LAKİN GÖRDÜĞÜMÜ YAZIYORUM AMA UNUTMAYINKİ YÜCE ALLAH CC YARATMIŞ OLDUĞU EN DEĞERLİ VARLIK OLAN İNSANI BİR HAYVANA AİT ORGANLA BAĞDAŞTIRMANIZ SON DERECE İÇ ACITICIDIR. BELKİ YORUM YAPTIĞINIZ İNSANLA SAMİMİSİNİZ SAMİMİYETTEN YAZIYSUNDUR BELKİDE YORUMLARINA TAHAMÜLSÜZLÜKTENDİR BİLEMEM YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEY KMSENİN AVUKATLIĞINA SOYUNMAK VEYA DİKKAT ÇEKMEK DEĞİL RAHATSIZLIK DUYDUĞUM ŞEYİ DİLE GETİRMEK BEN KENDİ YAPTIĞIM YORUMLARDAN DOLAYI VARSA KALBİNİ KIRDIĞIM ARKADAŞIM ÖZÜR DİLERİM HERKESE SAYGILAR...
    Yahu benim hangi mesajımda alaycı ve küçük düşürücü bi sezgiye kapıldınız?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Baştakiler seviniyorlardır, "düşmanlarımızdan 24 tanesi daha gitti" diye. Devamlı gelen şehitlerin başka mantıklı bir açıklaması yok.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türklerin elinde silah ve techizat oldugunda emin ol kmlerce yol katedip başka ülkelerin emeğini parasını doğal kaynaklarını sömürür,sen daha evrimin ne oldugunu bilmiyorsun.Güçlü olan kazanır güçsüz olan böyle sağdan soldan yardım bekler ve halkını kandırır.Bence biraz objektif olun çalışın yeni birşeyler geliştirin elinizdeki topraklardanda olucaksınız.uunutmayınki 1.dünya savaşınada toprakınızı büyütme umuduyla katıldınız elinizde olanlarıda kaybettiniz.Şimdi gene büyük türkiye diye suriyede kuzey ırakda abilik yapmaya çalışıyorsunuz ama ne yazıkki bu hayalden uyandıgınızda elinizde topraklarınızın yarısı kalabilir.Herşeyin artısı oldugu gibi eksiside vardır.Çok hayalcisiniz ve duygusal ve inşallahçı
    Ne dar kafalısın arkadaş sana gigabyte'larca yazsam neye yarayacak ki. Türkiye'de zorunlu askerlik olmasın. Askere gidenler, masumları, sivilleri, güçsüz halkara işkence edip, tecavüz edip, can almayı, kan akıtmayı bile isteye gitsinler onlar da umrumda olmaz. Gözümde pul kadar değerleri kalmaz Yaşar Usta değimiyle. Ama sen Yaşar Usta'yı nerden bilcen be Conicim.

EVet evet bilmiyorum ben evrimi. Gökten düştüm ben. Leyleklerle de work and travel yapıyorum ))

GAGA ACABA İNSANAMI AİT ÖYLE BİR İNSAN VARDA BİZMİ GÖREMEDİK
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Aynisin benimle iste, kin ve nefret icin bir gerekcen var sonucta.
    Bunu banami dedin bilmiyorum ama ben kimseyi nefret edecek kadar önemsemiyorum.

Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GAGA ACABA İNSANAMI AİT ÖYLE BİR İNSAN VARDA BİZMİ GÖREMEDİK
    Bende nerden çıktı bu mesaj diyordum
    Neyse haklısın biraderim.

Motosikleti
    Sl 150
    -Hayır onu bana dedi Sinan abi_ =)

Ben evirimi biliyorum da Conim büyük balık küçük balığı her zaman yiyemez onu da biliyorum.

Sana gelsin.

bknz: domuzlar körfezi çıkarması

bknz: kurtuluş savaşı

bknz: küba

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Vay arkadaş burada ne kadar çok pkk yanlısı varmış.

Gitmiş anasının kınalı kuzusuna gecenin bi yarısı, kalleşçe pusu kurup, baskına gidip mermi sıkan kalleşleri savunan ne çok insan varmış burada.

Ben şehitlerime ağlarım, Türk olsun ya da Kürt olsun. Orada devleti uğruna kan döken, canını veren Türkler kadar Türkler de var.

Kürtler düşmanımızdır demem ama o itlere, askerime-polisime mermi sıkan hainlere..

Kimse o pkklı Türk-Kürt-Arap.. Hangisiyse.. Gebersin gitsin. İnsanı severim, ırk ayrımı yapmadan ama gelip de askerlerimin canına kast ettiyse, devletime göz diktiyse.

Gözünün yaşına bakmam. Arkadaş siz gelmiş burada askerimin canına almaya gelmiş itleri savunuyosunuz. Bumudur insan sevginiz? Can almaya gelmişken ölmüşler. Bu mudur yani?

Benim en yakın arkadaşım Kürt. Dostum dediğim insan. Doğuda, batıda nerede olursa olsun pkkya destek vermeyen tüm ırklar benim kardeşimdir.

Biriniz demiş, bu şekilde barış olmaz diye.Napalım? Devletimizi ,topraklarımızı parça parça dağıtalım mı? Oldu paşam başka?

O dediğiniz olmaz işte. Önce o gerillalar , o hainler evlatlarımızı öldürmeyi kesecek ondan sonra olacak bu. Bi gece gelip de

onlarca ana kuzusunu şehit ediyolar , ve siz gidip de pkk leşlerinin ardından ağlıyosunuz? Olacak iş mi arkadaş. Kan dökmüş onlar. Askerimize sıkmış, ailelerini katletmiş.

Hani insan seviyodunuz? Pkklıları öldürüyo diye askerimize laf ediyodunuz? Ee askerlerimiz öldürmüyolar mı ardından ağlıyosunuz? Yazık ..

Vergi vermeyip, kaçak elektrik kullanıp, benim vergilerimle geçinip, devletten yardım alıp devlete gecesinde mermi sıkanların ardından ağlayamam kusura bakmayın. Öyleleri de ölsün, temizlensin.
    Gelin bana faşist deyin.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu banami dedin bilmiyorum ama ben kimseyi nefret edecek kadar önemsemiyorum.

Bende nerden çıktı bu mesaj diyordum
    Neyse haklısın biraderim.
    TEŞEKKÜRLER

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Ohooo yine konuşmaktan başka bir işe yaramıyoruz millet olarah ahali olarak. 24 tane, bazı kaynaklara göre 52 tane vatan evladı yatıyor orada, millet çıkmış şu anda madde madde sıralayamayacağım kadar çok saçmalığı tartışıyor burada...

Bu işin çözümü bir tane arkadaş. Hükümet beceriksiz, ordunun eli kolu bağlı. 1980 öncesidir bunun yolu, tabi buna ek olarak, Tansu Çiller zamanı derin devlet kadrolarına kavuşmaktır. Bıraksak, imkan versek, lafta değil, gözünü kırpmadan oraya koşa koşa gidecek o kadar çok vatan evladı var ki?...

Bu işin çözümü masada olmaz. Tek tek soylarını kurutmadıkça, o yaşadıkları mağaraları, bunlara destek veren, esnafı köylüyü, tek tek başlarına yıkmadıkça evlerini barklarını, bu iş çözülmez. Sorun sınırlarımızın içinde. İçerde besliyoruz bu köpekler farkında değil kimse.

İlk adım ama, İmralıda bulunan hayat kadını evladını, canlı yayında hem de, İDAM etmektir. Önce bir oradan başlayacaksın. Onu besledikçe, baş köpeğin havlamasına izin verdikçe, diğer köpekler çok daha fazla pireleniyorlar.

NOT: amerigalı arkadaş. Çok doğru şeyler söylüyorsun arada, ama hem yarı coni olman, hem de üslubun ters olması, iyice milleti kıl kaptırmış sana. Senin dediğin gibi duygusal toplumuz biz. Yarı amerigan bir arkadaşın gelip ne kadar doğru da konuşsa, bizim vatanımız, bizim şehitlerimiz hakkında ahkam kesmesini kabullenmeyiz. Bunun farkında olman lazımdı... neyse dediğim gibi, dediklerinin çoğu doğru aslında, biraz üslubu yumuşatsan bu tırnaklarını sana doğru çıkarmış arkadaşlar da anlayacaklar...

Ah atam ah, Sen bir tane subay öldürüldü diye, MENEMEN'İ YAKIN! diye talimat veriyorsun,
    ve o MENEMEN yanıyor...

Ya biz... bi bok olmaz bizden. .konuşur dururuz anca... Amerika sırf para için canının istediği yeri kessin biçsin,
    Biz kendi toprağımızda kendimize sıkan adamları besleyelim...

Satın kodumun ülkesini 3 - 5 sene parasını yeriz en olmadı...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)