Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Buyrun Çin Malı Otomobiller

Motovento
    REKLAM ALANI
    brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu cinliler cok oldu ama artık
    özgür olmak istiyorsan; doganın bir parcası olmayı göze almalısaın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    doğan SLX vardı eskiden,, ne modaydı be hemide SLX ama arabamıydı? hayır karton kutu,,yıllarca koç milleti kazıkladı bu saçmasapan araçları satarak,,neymiş efendim parçası ucuzmuş,,birde o yıllarda bu kadar ithal araba girişi yoktu ülkeye,,şimdi artık hertarafta yabancı arabalar,,gidin oto pazarına her keseye göre ithal araba var..Bundan 10 yıl sonra ne olacak biliyormusunuz aynı avrupadaki gibi 3-5bin$'a gayet güzel ithal arabalar alabileceksiniz hatta her evde 2 tane araba olacak,,tabi bunu için ekonomininde biraz düze çıkması halkın refah seviyesinin yükselmesi lazım...Çin arabasına gelince bu adamlar makyaj olayında çok iyiler,, elbetteki kalitesizdir yani o paralara çok kaliteli şeyler bulmakta zor...Ama gelsin satılsın,,zararı olmaz tecrübe en iyi öğretmendir..Bakalım, görelim, binelim, nasılmış.Hayırlısı olsun merakla bekliyorum..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    çin malı motora binip canınızı tehlikeye atıyorsunuzda neden araba olmasın kaldıki motorda dışarıdasınız
    ben bir iki kere tehlike atlattım mesela pişmanımda çin malı aldığıma araba hayatta düşünmem
    hep aklımda şu vardır yeni bir tofaş alacağıma temiz 2.el mercedes alırım diye

cinde oturan bi arkadasımın anlattıgına gore avrupadan daha kaliteli urunlerde varmıs.motor yada otomobil.ancak onların fiyatları daha pahalıymıs.turk is adamlari en ucuz malların fiyat cazibesiyle hareket ettigi icin biz cini kalitesiz sanıyoruz.oyle bisey yok.adamlar ne istersen onu veriyo.teknolojidede batıyı solladılar.tıpkı bi zamanlar japonlar gibi.herkes japonlara camur atıyodu.kalitesiz diyodu.adamlar hepsine bes cekti.simdi cinliler yesin.batı yiyecegine dogu yesin.bu camur atmalar batının pazarı kaptırmamak icin yaptıgı antipropaganda.

USTA 37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125( Atom Karınca)
    Ülkemize gelsin nasılsa birileri merak edip alır; bizde inceleriz ondan sonra daha objektif yorumlar yapabiliriz ....
    KİŞİNİN EN BÜYÜK YENİLGİSİ;
    KARŞISINDAKİNİN İYİ NİYETİNE SADAKATSİZLİKTİR....[COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][I][/I][/FONT][/COLOR]

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    o arabalar türkiyeye gelirse göreceksiniz 10 arabadan 3i çin malı olacak
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Valla Ben Gelmesinden Yanayim Alacagimiz Diger Marka Otomobiller Dahada Ucuza Satilacaklar
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

cinin zararı ne anlamadım.yani avrupa olunca iyi cinli olunca memleket batıyomu.

foglamp51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6

çinliler Ne Yapti Arkadaşalar Okuyun

ÇİNLİLER PİYASAYA ÇOK MOTOR ÇIKARDI VE JAPON MOTORLARIN SATIŞI AZALDI.BUNA TEPKİLİYDİK ŞİMDİDE PİYASAYA ARABA ÇIKARTIYORLAR SİZCE ÇIKARMALILARMI?ÇIKARIRLARSA NELER OLUR????......

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    Ama yaptıkları arabalar amerikada teste sokulmuş.Ülkeye girişi sınırsız bir süreyle yasaklanmış.Son 20 yılın en kötü puanlarına vasıfmış.bilginize.Motorsiklet tamam görece teknoloji fazla istemiyor.250cc ye kadar.ama oto üretmek apayrı bişeydir.Sen kalk hondayla Bmw mersedesle yada diğer oto üretici firmalarla aynı kulvarda yüzmeye çalış bu kalitesizlikle ve bu teknolojiyle imkansız.Ben sahsen Çin olayına karşıyım ve bunda kararlıyım.Test ettiğim ve 15 bin km sorunlarla boğuştuğum motorumdan biliyorum ki ucuz et mide bozuyor.Ama imkanlar ancak şimdilik çinliye geçit veriyor .Japonlar uzun vadede kazanacaktır en azından beni ,ne yapıp edip Japon üretimi menşeili bir maxiscooter sahibi olacağım ki bir çoğumuz çinliden zamanla japona italyana diğer KALİTELİ markalara yönelecektir en azından bunu istiyordur..Ucuz araba alacağıma hele çinli alacağıma doğan görünümlü şahin alırım daha iyi. Çin ucuz iş gücünü ve petrolü japonya ise teknolojisini ve kafasını deneyimini kullanıyor.Bakalım hangisi kazanacak uzun vadede birisi 1.5 milyar diğeri 120 milyon insan.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Lada samaranın bile 1 yıldız aldığı çarpışma testinde tank gibi görünen arazi araçları "0" yıldız aldı

Buyrun bu da o gazoz kapağının videosu (direksiyona dikkat)

http://video.google.com/videoplay?do...hina+crashtest
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    arabamı abicim ztn motorlarımızla başımız dertte bide arabayla uğraşmıyalım yolda kalan motoru toplarız toplamasınada arabayı pek düşünemiyorum hele bide arabalar artarsa kazalarda artar bunun yanında kirlilikde artarr... iyi olmaz bence...
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bundan böyle üzerinde made in china yazan birşey satın alacağımı sanmıyorum

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ne desek de o çinliler sayyesinde motor sahibi olduk, işimiz bitip 2. motor vakti gelene kadar kullanacagız. işimizi gorduklerine inanıyorum teorik olarak.

ucuza arabanın piyasaya girmesi iyi bir şey. tofaş şahin, doğan gibi arabalar bu abuk subuk piyasada satılmadı mı? çinlilerin ki hiç yoktan daha iyi gorunuyorlar. Koç sabancı gibi işbirlikçi yerli sermayeye gitmeyecek hiç yoktan direk olarak paramız!

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    Alıntı Gabe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne desek de o çinliler sayyesinde motor sahibi olduk, işimiz bitip 2. motor vakti gelene kadar kullanacagız. işimizi gorduklerine inanıyorum teorik olarak.

ucuza arabanın piyasaya girmesi iyi bir şey. tofaş şahin, doğan gibi arabalar bu abuk subuk piyasada satılmadı mı? çinlilerin ki hiç yoktan daha iyi gorunuyorlar. Koç sabancı gibi işbirlikçi yerli sermayeye gitmeyecek hiç yoktan direk olarak paramız!
    bence yalış düşünüyorsun.Zira tamam motor sahibi oldun ama nasıl bir motor elli çeşit peynir var sen böreklik yağsız tuzsuz lor peyniri de işimi görüyor diyorsan o ayrı .Ama ben tam yağlı şöle ne yediğin belli olacak bişey istiyorum .Ve bunu da kesinlikle Çinliler bana veremez .Bu önyargı değil tamamen kullanıma bağlı tecrübeyle sabitlenmiş birşeydir .Görüntü sence çok mu önemli Ucuz arabanın piyasaya girmesi iyi birşey diyorsun ama o arabanın ön rotillerinden birisi kopsa sende eskaza yanında olsan hızında 90 filan olsa bi düşün istersen. Yada o araçlarda sevdiklerinden birisi oturuyor olsa.Allah korusun ben istemezdim ve kimsenin de isteyeceğini sanmazdım.Tofaş tamam birsürü şey sayarsın ama 1991 model bir kartal arabayı kmden bitirmiş birisi olarak şu kadarını söyliyeyim bence o zamana göre hiç fena değil bu araba ne olursa olsun çinlinin değil benim ülkemin insanının yaptığı araba ben de binerim o aracı üreten fabrikada çalışan işçinin eşinin çocuğununda bindiği araba.Ki okadar kötü bir araç olsaydı İstanbulda senelerce taksici esnafı bu arabayı kullanmazdı.Saygılarımla.

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Başlıklar birleştirilmiştir.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar bu arabayı alan olursa eğer ayağını gazdan çekmesin,sonuna kadar bassın.Olurda kaza yaparsan bari çiçek gibi açarsın.Yoksa düşünmek bile istemiyorum.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    kırmızı araba güzelmiş

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lada samaranın bile 1 yıldız aldığı çarpışma testinde tank gibi görünen arazi araçları "0" yıldız aldı

Buyrun bu da o gazoz kapağının videosu (direksiyona dikkat)

http://video.google.com/videoplay?do...hina+crashtest
    o direksiyon noluyor yüreğim ağzıma geldi o adamın boynu%100 kırılmıştı gerçek olsa birde şunu düşünüyorum bu test sanırım 90km. j,hızda yapılıyor standart olarak ya peki bu kazanın 150-160 km. hızda yapıldığını düşünürsek

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı Luckdove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dediginn anlasilsa sende beni güldürürdün ama neyse.. Sen benim yazdigimi okumamissin galiba. Diyorum ki bu arabalar bizim trafikde dolasan arabalarin en az %50'sinden daha saglamdir. Yedek parca isine gelince bu arabalari motosikletde oldugu gibi onune gelen ithal edecek mi saniyorsun? Arabayi getiren yedek parcasini niye getirmesin? Adam pazari ele gecirmeye calisiyor. Albea Avrupa standardında diyorsan dogru. 10 Sene öncesinin Avrupa standardı ama..
    Dostum kıyaslama yanlış,ben albea ile sert bir kaza atlattım,kıyasladığın arabalar ile alakası yok.Çin mallarının crash testlerine katılmış birinin yorumlarını okumuştum,arabanın ön konsolunun çıktığını ve mankenin göğsünü ezdiğini anlatıyordu.Kısacası Çin malı olur mu,olur ama 4000 euro luk arazi aracıyla olmaz.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler