Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

israil KAHROLSUN!.. 16 vatandaşımız öldü !..

Motovento
    REKLAM ALANI

http://

Akdeniz'de ;Uluslararası karasularında
    bulunan ve BEYAZ BAYRAK TAŞIYAN

Filistin'e insani yardım

malzemesi taşıyan, yanlarında çakı dahi bulunmayan vatandaşlarımızın

bulunduğu savunmasız 6 adet gemimize hain ve şerefsizce saldırı yapıp,

16 vatandaşımızı öldüren

30 vatandaşımızı da yaralayan ; hukuk tanımaz köpeklerden kurulu

siyonist israil saldırısını şiddetle protesto ediyor, şerefsiz, hain, katil, alçak

israil'i şiddetle kınıyorum..

[B]israil kahrol..

Vatandaşlarımızın ciğerine hançer saplayan israil'in soyu sopu kurusun !..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:16 ----------

İsrail saldırısı ile eş zamanlı olarak İskenderun 'daki saldırı da şehit olan !..

6 askerimize

Yüce rabbimden Rahmet ve ailelerine başsağlığı ve sabır dilerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:23 ----------

Akdenizde uluslararası karasularındaki bu saldırı saati ile eş zamanlı olarak;

İskenderun daki saldırıda şehit olan 6 kardeşimiz, askerimiz için Allah'dan rahmet

dilerim....

Acımız sonsuzdur!..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    eş zamanlı işlenen bu cinayetlerin canileri kahrolsunlar.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Dünya basını ne diyor bu işe acaba,ses soluk yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:00 ----------

Cnn'de yok acaba neden.
    http://translate.google.com.tr/trans...Dtr%26prmd%3Dn

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Rabbim inşallah bu mahluklara hakettikleri cezayı en kısa zamanda verir!!!!!! Lanet olsun bole dünyaya ve düzene ermeni soykırımı diye yırtılanlar nerede!!! Yanları başında yapılan bu kıyıma hiç ses yok mu? Sesler sadece türkiyeye mi yükseliyo bu ne acizliktir ki tükürüğümüzle boğacağımız kalleş ödlek karaktersiz namus fakiri edep fukarası insanlık utancı oldukları halde hala insan olarak anılan yüzkarası bu sözde insanlar toppluluğuna tüm dünya seyirci kalıyor yazıklar olsun böyle adalete böyle DÜZENE!!! Yazıkkk

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    İçimiz yaniyor yüregimiz sızliyor sabah sabah hiç bir şey yapasım kalmadı bu insanlik ayıpını bu terör denen canıyı birileri durdurmalı.

Hemen yanı başimizda olan olaylar hiç iyi olmayan olaylar her an herşey olabilir rabbim tüm müslümanları korusun..

Başimiz sagolsun..
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    başımız sağolsun

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    "One minute"u milât kabul edersek, o günden sonra Türkiye'ye bir haller olmaya başladı ! Ortadoğu ülkelerinde Erdoğan'ın estirdiği rüzgârlar, ülkemizi iyiden iyiye havaya soktu ! Sonuçta, Gazze olsun, Hamas olsun İsrail'in baş etmesi gereken bölgesel sorunları değil midir ? Aynen bizim gibi...26 yıldır süren ve biteceği henüz mümkün gözükmeyen kanlı bir iç savaş yaşamıyormuyuz ? Herhangi bir ülke, örneğin en sorunsuz olduğumuz İsveç diyelim, göstere göstere gemiler ile ben Hakkari'de ki yoksul Kürt halkına yardım gönderiyorum derse, tepkimiz ne olur zannediyorsunuz ? Elbette kestirmesi hiçte güç değil ! Üstelik başta ABD olmak üzere, İsrail de önceden kesin tavrını koyup, gerekli uyarıları yapmış..."Sakın ha !" diyerek...Tüm olan bitene rağmen "kör parmağım gözüne" dercesine, üstüne üstüne gitmek nasıl bir sonuç doğurur dersiniz ? Evet, 3 mü, 16 mı olduğu kesin olmayan ölüm haberleri geliyor maalesef...Ne yazık ki biz barışseverler de eli kolu bağlı üzüntüyle izliyoruz. Uluslararası diplomasi denilen görüşmelerle çözüm yolu aramak varken, popülizm uğruna insanlarımızı niyazi etmenin gereği var mıdır ? Yoksa derin hesapların rotası, dilimiz varmıyor söylemeye ama, her zaman ki gibi "iç politika" mıdır ?..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "One minute"u milât kabul edersek, o günden sonra Türkiye'ye bir haller olmaya başladı ! Ortadoğu ülkelerinde Erdoğan'ın estirdiği rüzgârlar, ülkemizi iyiden iyiye havaya soktu ! Sonuçta, Gazze olsun, Hamas olsun İsrail'in baş etmesi gereken bölgesel sorunları değil midir ? Aynen bizim gibi...26 yıldır süren ve biteceği henüz mümkün gözükmeyen kanlı bir iç savaş yaşamıyormuyuz ? Herhangi bir ülke, örneğin en sorunsuz olduğumuz İsveç diyelim, göstere göstere gemiler ile ben Hakkari'de ki yoksul Kürt halkına yardım gönderiyorum derse, tepkimiz ne olur zannediyorsunuz ? Elbette kestirmesi hiçte güç değil ! Üstelik başta ABD olmak üzere, İsrail de önceden kesin tavrını koyup, gerekli uyarıları yapmış..."Sakın ha !" diyerek...Tüm olan bitene rağmen "kör parmağım gözüne" dercesine, üstüne üstüne gitmek nasıl bir sonuç doğurur dersiniz ? Evet, 3 mü, 16 mı olduğu kesin olmayan ölüm haberleri geliyor maalesef...Ne yazık ki biz barışseverler de eli kolu bağlı üzüntüyle izliyoruz. Uluslararası diplomasi denilen görüşmelerle çözüm yolu aramak varken, popülizm uğruna insanlarımızı niyazi etmenin gereği var mıdır ? Yoksa derin hesapların rotası, dilimiz varmıyor söylemeye ama, her zaman ki gibi "iç politika" mıdır ?..
    Sinan Güzel konuşmuşsun... Fakat şöylede bişey var.. adamlar diyorki senin gemilerinde silah var top var tüfek var.. Arkadas gümrük kontrollerinden geçerek yola çıktı bu gemiler..

israil Fİlistine yaptıgını yaptı, savunmasız insanlara orantısız güç kullandı.. tabi silahları eline alıp silahsızlara ateş açmak..

Fakat şu hakkari örneğini pek tutmadım.. Çünkü İki konuda birbirine benzeyen konular değil bence.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:00 ----------

Cnn'de yok acaba neden.
    Varmış günahını aldım Abd'nin kesin cehennemde yanarım.

''sinanaksu''
    Böyle bir gün ve zamanda ; verdiğin bilgi yanlış vede mesajın korkakçadır.
    Temennim mesaj içeriğinin kasıtlı olmaması yönündedir.
    İlk etapta haber kanallarını sağlıklı bir şekilde izlemeni sağlık veriririm..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''sinanaksu''
    Böyle bir gün ve zamanda ; verdiğin bilgi yanlış vede mesajın korkakçadır.
    Temennim mesaj içeriğinin kasıtlı olmaması yönündedir.
    İlk etapta haber kanallarını sağlıklı bir şekilde izlemeni sağlık veriririm..
    Bende benim yapmış olduğum yorumu 2 defa okumanı tavsiye ederim.
    Konuyu anlamak istediğin gibi anlama lütfen. Ben burada israil'i övmüyorum.
    Fakat bunların olacağı 18 nisan'dan beri belliydi. Bence sen dünya gündemini takip et dostum.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cnn'de yok acaba neden.

Bu haberi cnn'de görmemen son derece doğaldır..

Çünkü; Aydın Doğan'ın ortağı axel springer alman yahudisidir ve dünyada

120 ülkede basın yayın imparatorluğu kurmuştur. Türkiye'de de

star, kanalD, cnnturk ve diğer doğan medya yayınları yahudi sempatizanlığı yönünde yayınlarını gerçekleştirmektedir.

Doğan grubundan yahudi axel springer ne derse o olur!...
    Bilginize..

Konu çok açık. İnsani yardımın dini, dili, ırkı vs. olmaz. Hakkari ile gazze halkını karşılaştırmak hiç hoş değil bence.
    Ki olduda hakkariye "insani yardım" gönderen bir ülke oldu. Eminim ki bu ülkede kimse israil ülkesi gibi şerefsizce bir saldırıyı aklından dahi geçirmez.

Şehid olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu çok açık. İnsani yardımın dini, dili, ırkı vs. olmaz. Hakkari ile gazze halkını karşı
    laştırmak hiç hoş değil bence. Ki olduda hakkariye "insani yardım" gönderen bir ülke oldu. Eminim ki bu ülkede kimse israil ülkesi gibi şerefsizce bir saldırıyı aklından dahi geçirmez.

Şehid olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...
    Aydoğan abi hakkari'den neden örnek verdiğimi anladın.
    Hakkari derken hakkarinin masum halkından bahsetmiyorum.
    Bunu anlamamış olamazsınız dimi?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu taziye konusundan çok siyasi tartışmaları içeren bir konu olması nedeniyle kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)